Skocz do zawartości
independent87

Wymiana anteny w B5 (3B) Variant Kombi Foto instrukcja

Rekomendowane odpowiedzi

Antena opcja #1 :hyhy

Co do podsufitki to nie wiem,ale gdzieś pewnie opis jest :hmm

EDIT///

Tu masz o sedanie ;)http://forum.vw-passat.pl/threads/49555-podsufitka-demontaz-i-montaz-antenty-w-sedanie?highlight=podsufitka

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, orientujecie się jaki jest numer katalogowy tej anteny gsm, o której wcześniej pisałem. Chciałbym ją sobie dokupić i nie wiem co tam dokładnie wchodzi, bo niestety już przy zakupie jej brakowało ;-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wymontowałem starą antenę miała 3 przewody gsm, navi i radio

 

chciałbym kupić nową i która by była najlepsza?

 

http://allegro.pl/antena-dachowa-aktywna-passat-vw-golf-skoda-seat-i2970581218.html

 

http://www.elektrodor.pl/antena-vw-seat-skoda-aktywna-raku-2-mecatron-122.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź tą pierwszą,jest taka sama tylko ceną się róznią :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

http://allegro.pl/antena-dachowa-aktywna-passat-vw-golf-skoda-seat-i3400831753.html

 

Chcę kupić tą antenę, posiada ona wzmacniacz antenowy, czy muszę dokupić do niej zasilacz lub coś tego typu żeby ten wzmacniacz działał? Czy samo radio dostarczy odpowiednie odpowiednie napięcie.

 

Radio blaupunkt daytona mp53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

separator antenowy będzie potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja nie znalazłem takiego problemu , otóż radyjko pięknie gra a ale do momentu gdy nie uruchomię silnika(zaczyna szumieć) jest separator oraz wzmacniacz jeśli jest na to jakiś sposób to proszę o poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś mi pomoże. Moja antena w Passacie B5 kombi ułamała się, dodam, że mam wersję podstawki antenowej z GPS. Antenka tak się złamała, że została jej dolna część, tzn. ta nagwintowana, którą wkręca się w podstawę. Niestety nie mogę odkręcić tej resztki, ponieważ skorodowała i kiedy pokręciłem tą resztką zaczęła się kręcić ta część w podstawie anteny, w którą wkręca się samą antenę. Nie demontowałem jeszcze nic, tylko zastanawiam się czy będę musiał zakupić całą podstawę anteny czy też nie. Nie wiem jak wygląda od spodu ten element z gwintem, w który wkręca się gwintowaną antenę. Czy fakt, że ten element obraca się oznacza, że cała podstawa anteny jest do wymiany? Może potraficie mi na to odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj dzwoniłem do serwisu(z czystej ciekawości)w sprawie podstawki anteny. Koszt samej stopki bez bata to 350 zł we Wrocławiu.Jutro kupię zamiennik ze wzmacniaczem za 40 zł,mam nadzieję że radyjko odzyska swoje zagubione fale.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena zamontowana(65 zł ze wzmacniaczem)bez problemowo.Trzeba uważać tylko na tapicerkę górną podczas wkładania bo jest na granicy załamania. Operację wykonałem bez zdejmowania boczków tapicerki.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antena zamontowana(65 zł ze wzmacniaczem)bez problemowo.Trzeba uważać tylko na tapicerkę górną podczas wkładania bo jest na granicy załamania. Operację wykonałem bez zdejmowania boczków tapicerki.Pozdrawiam.

 

Ciekawe czy w tunelach i za miastem będzie Ci ten zamiennik działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale na oryginał za 350 zł mnie nie stać,mam nadzieję że zadziała, w piątek trasa Wrocław-Zielona Góra więc przetestuję i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po teście zamontowanej anteny i muszę powiedzieć że jest 80% lepiej.Na kilku odcinkach radio potrafiło "zaszumieć"ale przez większość trasy działało dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio fabryczne? Bo może potrzebny jest też separator? Antenowy dla wzmacniacza antenowego? U mnie to polepszyło zasięg w zwykłym radiu jvc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polepszony odbiór w radiu niefabrycznym Philips,lecz to nie jest jeszcze sedno sprawy.Zakupię separator i zobaczę czy będzie jeszcze lepiej zwłaszcza że zakup to małe pieniądze. Zdemontowałem radio i jest zamontowane jakieś czarne pudełeczko a do niego wpięta antena,może to jakiś rodzaj wzmacniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wszystkich... Mam pytanie odnośnie głośników w B6, a mianowicie zamierzam je wymienic i pytanie jest nastepujące wie ktoś moze jak maksymalnie głebokie głosniki wejda w przednie drzwi, oczywiscie bez zadnych przeróbek

z góry dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Separator zamontowany i teraz się cieszę z odbioru bez szumów.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem zamontowany separator antenowy i przez cały czas było ok, z racji że radia słucham raz na ruski rok ostatnio zauważyłem że nie odbiera za dobrze, więc pomyślałem że separator antenowy się zepsuł.

Kupiłem nowy ale po założeniu odbiór jest jeszcze gorszy, podejrzewam że antena siadła, wokół niej jest cała popękana uszczelka.

 

Teraz pytanie, jaki zestaw polecacie?chcę pewną ze wzmacniaczem ponieważ mieszkam w miejscu gdzie jest słaby zasieg.

Najlepiej prosiłbym o link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ASO mówią wam że nie ma możliwości kupna samej uszczelki pod antenę to zmieńcie ASO.

Zestaw naprawczy 3B0 051 751, koszt około 45pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności