Skocz do zawartości
lewmir

Fajki świec żarowych

Rekomendowane odpowiedzi

jak już odkopałeś trochę temat to dopisze jedna uwagę - po co bulić kupę kasy na nowe fajki jak pełno ich na auto-złomach jest , przecież używka nie popękana za psie pieniądze a czasami nawet za darmo pełni taką samą role jak nowa za 40 zł.

Potem montaż - gdzie i jak ją podłączyć kwestia gustu i wyglądu, bo filozofii wielkiej tam nie ma przy łączeniu tego

 

Wiadomo, że nowa część zawsze jest pewniejsza od używanej. A takie części jak fajki do świec także mają swoją żywotność tym bardziej używane. No i po co drugi raz rozkręcać, ciąć i oczywiście drugi raz płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że nowa część zawsze jest pewniejsza od używanej. A takie części jak fajki do świec także mają swoją żywotność tym bardziej używane. No i po co drugi raz rozkręcać, ciąć i oczywiście drugi raz płacić?

Komentując"jesli ktoś chce inwestować 75 PLNx4 za śmieszne fajeczki,jego sprawa.Ja na szrocie otrzymałem komplet za darmo,samochód odpala,zatem wniosek nasuwa się sam...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już odkopałeś trochę temat to dopisze jedna uwagę - po co bulić kupę kasy na nowe fajki jak pełno ich na auto-złomach jest , przecież używka nie popękana za psie pieniądze a czasami nawet za darmo pełni taką samą role jak nowa za 40 zł.

Potem montaż - gdzie i jak ją podłączyć kwestia gustu i wyglądu, bo filozofii wielkiej tam nie ma przy łączeniu tego

zgadzam się z kolegą założyć używkę i polutować gdzie pasuje, szkoda kasy na nowe to ma działać a nie wyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos miał takie używane fajki to bede chetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 szt tylko kabelki byś musiał przylutować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tylko 2 ....u mnie tylko jedna jest dobraa ile za nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale przerabiałem ostatnio 2 świece podgrzewające układ chłodzenia ( fajki takie same) na świece z nakrętkami no i fajki się ostały :)

mogę ci jutro zrobić zdjęcia i jak będą ci pasować to pchnę ci za zwykły 4-pak browca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie GAJOS kosztują 80 zł/sztuka - paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady... gdybym miał tyle zapłacic za zwykłe fajeczki to bym cos pokombinował inaczej z doprowadzeniem pradu do swiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na auto złom i fajek masz do wyboru multum za grosze , nie rozumie tego przekonania do rzeczy nowych jak stare w tym przypadku pełnią tą samą role

A przy okazji nowa też może się połamać przy ściąganiu jak dobrze złapie i wtedy będzie bardziej bolało niż parę zł z szrotu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie rozumie tego przekonania do rzeczy nowych jak stare w tym przypadku pełnią tą samą role

 

zaczniesz wymieniać kilka razy tę samą część to zobaczysz, co nowe to nowe ale w rozsądnej cenie oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaczniesz wymieniać kilka razy tę samą część to zobaczysz, co nowe to nowe ale w rozsądnej cenie oczywiście

 

nie od dziś się bawię z używanymi rzeczami i wiem co pisze do tego często i gęsto jest tak że stara używka oryginalna jest o niebo lepsza niż nowa część zamiennik. Rzecz oczywista że nie tyczy się tego zawieszenie i hamulce, sprzęgło, dwumasa ( chyba że pewne źródło a ktoś nie dysponuje $ wtedy to przymus używka) itp. ale masa części jak najbardziej się nadaje.

Prosty przykład z tymi fajkami na złomie u mnie za 5-10 zł spokojnie wezmę 4 sztuki , a nowa ~80 ? . Proste liczenie za jedną nową mam ... starych i niech się łamią do woli luka.gif" smilieid="528" class="inlineimg" border="0">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam fajki na świecach z czego wszystkie połamane i luźne, czy te fajki można zamienić na listwę ? zauważyłem, że do listwy dochodzą dwa kable, a do osobnych fajek tylko jeden. Czy ktoś wie o co chodzi ?

Edytowane przez Kamil_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale przerabiałem ostatnio 2 świece podgrzewające układ chłodzenia ( fajki takie same) na świece z nakrętkami no i fajki się ostały :)

mogę ci jutro zrobić zdjęcia i jak będą ci pasować to pchnę ci za zwykły 4-pak browca :)

i jak masz te fajki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam kolego łącznie 5.szt ale choroba mnie zmogła i dopiero dziś wróciłem do życia jutro na bank masz fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DSC07764.JPG Mam 5.szt wszystkie podobnie obcięte ale zawsze mozna przylutować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Problem fajek na świecach żarowych dopadł i mnie. Stopiły się dwie fajki na świecach od podgrzewacza płynu chłodzącego, niestety jedna z nich po odłączeniu tak się pokruszyła, że już nie trzyma. Ma ktoś może 2 szt. wspomnianych fajek- chętnie kupię, wczoraj obdzwoniłem chyba z 10 autozłomów w okolicy Katowic i nic. Jeżeli ktoś przerabiał na świece z gwintem u góry, może mi podpowie, który model świec najlepiej podejdzie w miejsce tych na fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na allegro za 4 szt dalem 40 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności