Skocz do zawartości
yunivers

Spot Świąteczny - przeniesiony na styczeń

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy co wy na to aby zorganizować świąteczny spocik tzn.w przerwie świątecznej wtedy każdy ma wolne i po świętach w oczekiwaniu na nowy rok wiec jest dużo czasu wolnego i można go jakoś fajnie spędzić w gronie klubowiczów vw.Można zrobić go w Tarnobrzegu,Sandomierzu albo gdzieś w okolicach być może ma ktoś namiary na fajna miejscówkę,można wziąśc jeszcze grupę świętokrzyska :D co wy na to??? pisać kto chętny i kiedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie lecie w ch... :D trochę inicjatywy z waszej strony od każdego po trochu a wtedy będzie zajeb... :D wiec pisać kto chętny i co myślicie o tym spocie :) a nie że każdy na spoty jeździ a jak coś się kroi to cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze by tak blizej naszego rejonu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierszkam w tbg i wiem jaka frekwencja będzie max 5 samochodów + jaszczur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie dało by sie zrobic takiego spotu w połowie drogi miedzy Tarnobrzegiem a Sanokiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co znowu będzie dużo chętnych,a co do czego to zjawią się tylko lokalni patrioci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe. :P Tyle że chwilowo się internetu pozbawiłem i jestem jakby poza zasięgiem.

 

Ogólnie co do spota, to wg mnie czemu by nie. Nie ma co oczekiwać że od razu będzie multum chetnych, powoli powoli a ustalicznie do przodu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i git majonez :D jestem na 100% tylko gdzie dokładnie? i a jak reszta? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacuś jakoś tak dziwnie mi pachnie że żal ci na paliwko i jak najbliżej domciu lecisz ze spotami :-);-). Jak by było gdzieś w połowie drogi patrząc na odległości jakie mają do pokonania aktywni klubowicze, czyli bliżej mnie ;-) to podejrzewam że dało by się skołować paczkę od nas i wpaść z wizytą.

 

I prośba o przetłumaczenie daty bo jakoś szyfrem podana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze Piotrek nie chodzi o paliwko w niedziele jestem wolny dopiero po 16 (soboty każda w robocie do 19-20) więc wyjazd nawet do rzeszowa to spot tam o 18. Ale pomyslimy z koxim pomyślimy może nad Leżajskiem w styczniu było by w połowie drogi tylko to biała plamana naszej mapie. Dwa razy w tygodniurobie rzeszów i nieraz pokonanie 80 km zajmuje mi 2h wleczenia sie lub stania. Moze z sylwestra nic nie wyszło ale może jakiś wekend w ustrzykach w styczniu wymyslimy. Zapodam temat może jakieśgospodarstwo agroturystyczne z ogniskiem i sankami.

 

data 20-12-2009 godz 16 czy juz ciemno nawet nie ma jak pasków poogladać

 

jutro siade na necie i poszukam czegos w ustrzykach na styczeń chyba że masz jakiś znajomych?

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz tu u mnie na miejscu to wystarczy hasło i już ja coś znajdę. W Bieszczadach jestem przynajmniej raz w miesiącu więc nie ma problemu. Ale taki spot ogólno regionalny to musimy chyba dobrze pomyśleć jak zorganizować i znaleźć miejscówkę taką żeby najbardziej marudni nie mieli na co narzekać. I z tego co poznałem realia to 2 tygodnie czy nawet miesiąc to za mało żeby skołować paczkę na konkretną imprę.

 

Więc moja propozycja to luty i miejscówka i data ostateczna do uzgodnienia.

 

a co do "Moich" spotowców to propozycję mam na 27 To jest niedziela może na obiedzie, powiedzmy o 13.30 miejscówka ta sama czyli Humniska. Tylko tym razem nie "wieczorek kawalerski" tylko "imprezka rodzinna" ;-)

 

Jacuś sorki za podpięcie do tematu ale nie chcę śmiecić forum dwoma spotami świątecznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak to spoty się rozmnażają :D z jednego spota rodzi się drugi :D oby tak dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ile osób zgłosiło się na spot 20.12.2009 bo na razie widzę 3 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się pisał :D ale pod warunkiem, że będzie jakieś ciepłe miejsce gdzie można będzie coś zamówić do żarcia itp :D żeby nie było tak,że będę gonił 60km żeby postać 1h na mrozie na parkingu i będzie po spocie i znowu do domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berg? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoty przezemnie organizowane zawsze moja w tle knajpke ognisko lub jedzonko tak że spotkamy sie ale jeszcze nie zdecydowałem gdzie. Lepiej z dalekoa od rynku to zmusimy jaszczura co by autem przyjechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ok :D to w takim razie jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności