Skocz do zawartości
mazbasi

Prośba o kliknięcie i zagłosowanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

I ja zagłosowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za "ptaszki" ;) No powoli rozpędzamy maszynę zwaną "Passat-forum niesie pomoc o każdej porze". Niestety do III miejsca strata z 315 wzrosłą do prawie 350 głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za głosy i klikamy, klikamy dalej :) W te chwili Arek jest na siódmym miejscu i do trzeciego miejsca gwarantującego nagrodę brakuje jeszcze aż 363 głosów. Przypominam, że można głosować codziennie tylko raz do 30 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło i ode mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedł głosik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedł ptaszek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także zagłosowałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ptaszkowalim :dobrzeale do lidera długa droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale do lidera długa droga

Długa, długa i niestety się wydłuża, chyb ktos mocno sie stara aby czołowa trójka pozostała czołówa trójką. Strasznie szybko im przybywa. Jeszcze 1,5h temu lider miał 810 głosów teraz 967.Hmm.... Nic nie poddajemy się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba od mojego znajomego, jednego z inicjatorów tej akcji o podpisanie się pod petycją :D Chodzi o budowę skoczni narciarskiej w Lublinie. Więcej informacji --->http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7446

 

W lutym 2010 roku i styczniu 2011 roku młodzi inicjatorzy zorganizowali dwie edycje Mistrzostw Polski Wschodniej w

amatorskich skoków narciarskich na skoczni Krokiewka. Obie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników,

kibiców, a także dziennikarzy z regionalnych i ogólnopolskich mediów. Liczne reportaże, artykuły i komentarze odnośnie

zawodów uświadczyły nas w przekonaniu, że organizacja takowych imprez sportowych to nie tylko promocja Lublina na tle

kraju, ale także możliwość zarówno dla zawodników jak i kibiców do czynnego, ciekawego i widowiskowego udziału w

wydarzeniu , które stało się ewenementem jak na realia Polski Wschodniej.

 

W kwietniu 2011 roku, skocznia narciarska została rozebrana przez jej byłych zawodników, ponieważ tak zażądali właściciele

posesji, na których się znajdowała.

Wystarczy podać imię i nazwisko oraz adres e-mail, a później aktywować podpis poprzez link wysłany na mail :)

 

pozdrawiam i z góry dzięki :D

Edytowane przez MaxX93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło w ptaszka..:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj również poszło...ale konkurencja -wymiata:pardon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety konkurencja jest mocno spięta tak jak my w plebiscycie AŚ. Nic to narazie głosujmy, niech chociaż jakąś gierce dostanie skoro na "trójkę" nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności