Skocz do zawartości
mazbasi

Prośba o kliknięcie i zagłosowanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

są cztery szkoły co maja po jednym głosie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoła Podstawowa

Walczymy o boisko dla szkoły. Wiem, że startują szkoły które już mają boisko, a nawet dwa w tym jedno pięcioletnie... Ale nic nie zrobimy. Trzeba walczyć o pierwszą dziesiątkę a później modlić się o przychylność jury :)

 

Dzięki za pomoc :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosik poszedł - pogratuluj kumplowi ;)

 

A ja wciąż proszę o pomoc na www.koloroweboiska.pl - Szkoła Podstawowa w Perłach - pomóżcie moim Dzieciakom wygrać wielofunkcyjne boisko :) (spadamy w klasyfikacji :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że z tego powodu spać nie możesz.Proponuję odświeżyć temat na forum.Ja zgodnie z obietnicą daną sobie oddaję głos każdego dnia.Będzie problem w czerwcu ,gdy będę w Azji,ale myślę, że i tam znajdę sieć aby zagłosować.Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głosik poszedł - pogratuluj kumplowi ;)

 

A ja wciąż proszę o pomoc na www.koloroweboiska.pl - Szkoła Podstawowa w Perłach - pomóżcie moim Dzieciakom wygrać wielofunkcyjne boisko :) (spadamy w klasyfikacji :( )

 

Codziennie głosuję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :) Robimy co możemy, festyny, maile, smsy ... Nie dajemy nawet rady utrzymać pozycji :( Ale jesteśmy pełni wiary i prosimy o każdy głosik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam prożbe niesamowitą otuż pod tym linkiem prosiłbym o zagłosowanie na moą historyjkę z góry dzięki :rumieniec poleć to jak możesz wszystkim swoim znajomym głosować można tylko raz !!tytuł mojej historyjki to "TAKICH DWÓCH JAK NAS TRZECH TO NIEMA ANI JEDNEGO " będę wdzięczny dozgonnie POZDRAWAIM ROBERT KOŁODZIEJ TO LINK

 

jak wygram to wypije WASZE zdrowie niejeden raz:papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 głosik poszedł :)

 

A ja nadal proszę o głosowanie na Szkołę Podstawową w Perłach na http://www.koloroweboiska.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 swoje maile i jeden mojej ładniejszej połowicy zatem codziennie robim co możem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pokazuje że już oddałem głos :confused:

 

Już półmetek, więc odświeżę trochę temat:

 

Witajcie.

 

Jestem nauczycielem w małej ale przesympatycznej Szkole Podstawowej w Perłach. Bierzemy udział w konkursie koloroweboiska.pl w którym to możemy wygrać wielofunkcyjne boisko dla naszej szkoły (nie posiadamy sali gimnastycznej :( ). Konkurencja jest duża, dlatego każdy głos się liczy. Proszę Was o pomoc. Coprawda trzeba się zarejestrować, ale zajmuje to chwilkę, także poświęćcie tą minutkę dzisiaj i kilka sekund przez najbliższy miesiąc i pomóżcie nam wygrać to boisko :)

 

 

kibice.JPG

 

Praca została wykonana na szczytowej ścianie (o wymiarach 9x7m) budynku szkoły. W przedsięwzięciu wzięło udział 43 dzieci. Tło pomalowano farbami Śnieżki. Linie boiska wykonała klasa V na zajęciach technicznych. Pozostałe elementy są zawieszone, wykonane przez uczniów różnych klas. Postaci piłkarzy zostały wycięte z szablonów, następnie przygotowano im strój (wycinanie, szycie, naklejanie, wiązanie), wykonano elementy twarzy i fryzury. Prace trwały od 27 kwietnia do 14 maja. Szablony postaci kibiców zostały wycięte i pomalowane przez uczniów farbami akrylowymi. Do ozdobienia tych postaci wykorzystaliśmy materiały szkolne: tkaniny, brystol, mazaki, bibułę itp. Piłki mają formę przestrzenną, wykonane zostały ze starego globusa. Na górze powiewają wykonane przez dzieci flagi różnych krajów. Widok na pracę konkursową przyciąga wzrok i zachwyca wszystkich przechodniów...

 

Prosimy o Twój głos. Jeżeli możesz to prześlij proszę tą wiadomość do swoich znajomych aby i oni wspomogli nas w głosowaniu.

 

DZIĘKUJEMY!!!

 

boisko.JPG

panorama.JPG

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło, chociaż koszulka jakoś mi się nie widzi ;)

 

Ja wciąż (do 18.VI) proszę o głosy na Szkołę Podstawową w Perłach na http://www.koloroweboiska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak więc dziś kliknąłem kolejny i zarazem ostatni raz w konkursie. Momentami były i spadki w rankingu, ale jednak udało się utrzymać piąte miejsce. Źyczę tej szkole oraz ludziom z nią związanym szczęścia w losowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak więc dziś kliknąłem kolejny i zarazem ostatni raz w konkursie. Momentami były i spadki w rankingu, ale jednak udało się utrzymać piąte miejsce. Źyczę tej szkole oraz ludziom z nią związanym szczęścia w losowaniu.

 

Poszło i ode mnie;) Powodzenia życzę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Momentami były i spadki w rankingu, ale jednak udało się utrzymać piąte miejsce.
Jest hop na 4-te:hurra Byle do końca dnia nie przebili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest hop na 4-te:hurra Byle do końca dnia nie przebili :D

 

Hurra!! Przebili, ale do przodu. Szkoła ma dobrych miłośników. Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZI%25C4%2598KUJEMY.JPG

 

Dzięki Waszej pomocy weszliśmy na III miejscu

do finałowej dziesiątki!

 

Teraz czekamy do 21.VI. na decyzję Jury.

 

Oby była sprawiedliwa i Perły wygrały!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CIN3K

Cześć wszystkim!

 

Moja ekipa bierze udział w konkursie organizowanym przez EA GAMES. Do rzeczy, potrzebujemy głosy w konkursie, dokładnie na tą pracę: http://www.kibicujmypolsce.pl/pl/praca/10.html

 

Nie trzeba się rejestrować, podawać danych, klikać lubię to na FB.

 

Wystarczy wejść na http://www.kibicujmypolsce.pl/pl/praca/10.html

Kliknąć ZAGŁOSUJ po prawej stronie od filmu

 

Możecie także zaprosić znajomych do wydarzenia na FB: http://www.facebook.com/events/346971422042445 w którym jest wszystko opisane jak można nam pomóc.

 

Nic Was to nie kosztuje oprócz chwili czasu, a możecie nam pomóc.

 

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc i przepraszamy za "zaśmiecanie" forum ale naprawdę potrzebujemy głosy i zwracamy się do każdego o pomoc.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności