Skocz do zawartości
waldi33b

Jak sprawdzić sygnał z anteny GPS MFD2 DVD

Rekomendowane odpowiedzi

musze tą antene zamontować na dachu czy moze być w innym miejscu? tzn tylnia klapa (sedan) lub pod szybą przednią

wewnątrz samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze tą antene zamontować na dachu czy moze być w innym miejscu? tzn tylnia klapa (sedan) lub pod szybą przednią

wewnątrz samochodu

Moją wrzuciłem pod dechę w przypadkowe miejsce i śmigała, ale po nie długim czasie coś się jej tam chyba nie spodobało bo zaczęła gubić satelity.

Ostatecznie wylądowała w bagażniku na słupku pod klapą. :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumie ze niemusi byc zamontowana na zewnątz samochodu aby dobrze odbierała. kupiłem jeszcze u tego gościa MINI - ISO - złacze umożliwiające podłaczenie radia samochodowego ze wzmacniaczem LINE - OUT + SUBWOOFER. Tak sobie mysle teraz czy nawi mfd ma sterowanie glosnosci subwofera? wydaje mi sie ze nie ma takiej mozliwosci jest sterowanie tylko przod tył i lewo, prawo:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzic czy passat b6 radio mfd2 ma antene gps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sprawdzic czy passat b6 radio mfd2 ma antene gps?

 

A) zobaczyć na dachu:)

B) Wyjąć stacje i sprawdzić czy jest podłączona wtyczka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz... ta niebieska wtyczka to jest antenowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz... ta niebieska wtyczka to jest antenowa??

Antena GPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie moge umiescic antene GPS w moim aucie? Bede wdzieczny za jakies fotki.

 

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz antenę umieścić z tyłu na dachu lub po prostu na bagażniku, ja tak mam i nie mam problemu z zasięgiem ani z odbiorem i jakością sygnału, wszystko działa bez zarzutu także polecam takie rozwiązania:)

 

____________________

Zacny jegomościu na stronę żwawo wchodź http://posiedzenia-biznesowe.bloog.pl/ Wierzaj nam bo ceny jakowyś niskie na waszmość czekają.

Edytowane przez Connie72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz jakis fotki podrzucic?

 

ja planowalem po srodku deski rozdzielczej przy samej szybie tam gdzie sa wloty powietrza tylko nie wiem czy jest tam miejsce zeby kabel przecisnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie możesz antenę umieścić z tyłu na dachu lub po prostu na bagażniku, ja tak mam i nie mam problemu z zasięgiem ani z odbiorem i jakością sygnału, wszystko działa bez zarzutu także polecam takie rozwiązania:)

 

Chyba lekka przesada z tym dachem, antena może leżeć za navi i też doskonale zbiera satelity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wlozenie anteny w pod prawy slupek gdzie jest poduszka ma sens? Jest tam na tyle miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma sens, ma sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma sens, ma sens

 

Kolego przepraszam za te pytania ale chcialbym wiedziec czy jest tam na tyle miejsca zeby taka antene umiescic. Nie chce wszystkiego rozbierac zeby sie pozniej okazalo ze za ciasno. A po drugie jak bedzie z sygnalem?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnał jest ok, u mnie chodziło 3 lata zanim nie zamontowałem rekina i nigdy nie mialem problemu z zasięgiem. Miejsca wystarczy żeby gdzieś przyłapać taśmą drustronną albo spinkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sygnał jest ok, u mnie chodziło 3 lata zanim nie zamontowałem rekina i nigdy nie mialem problemu z zasięgiem. Miejsca wystarczy żeby gdzieś przyłapać taśmą drustronną albo spinkami.

 

Super. Z tego co patrzymalem ta oslona siedzi na 1x Torxie. Mam nadzieje ze z demontazem nie bedzie problemu. Jutro przychodzi mi navi i gps. Ido pracy :)

 

Latwo ta oslone sciagnac? Mozna tam jakies zaczepy polamac?

Edytowane przez kalius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja miałem nizej nie w samym slupku, do tego trzeba bylo wyjąć schowek. W samym slupku jest kurtyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam RNS 315 od kilku dni navi nie widzi satelit a pozycja auta na mapie jakaś zmyślona. Radio wyciągnięte wtyk od gps ok, radio rozlączyłem na parę minut z prądu nic nie pomogło. Dzisiaj podłączyłem na chwile jakąś inną antenę gps do radia i wszystko ok. Pytanie czy orginalne anteny gps rekin często się psują czy może problem tkwi gdzie inndziej. Dodam że auto passat b7 2012 wiec w miare młode a antena gps+gsm. Nowa antena około 250 zł czy może wrzucić za radio antene gps za 30 zł.

Może ktoś miał podobny problem, albo ktoś coś doradzi w tym temacie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności