Skocz do zawartości
kycek

wkłady amortyzatorów do KW

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zaiwszenie gwintowane KW z wkładami Al-ko które się zużyły. numery które zczytałem z amorka: 610 10 016; 801 8gk 0202. nie chcę kupować całych gwintów bo to jest dość kosztowne. przecież chyba można kupić same wkłady do tego zawiszenia? czy nie wie czasem ktoś czy są jakieś zamienniki np Koni. prosze pomocy.

Edytowane przez kycek
ortografia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z KW jest problem. moj kolega szukal ostatnio jakiegos rozwiązania gdy mu się jego variant III skonczyl....

 

 

 

...i znalazł.... Kupił HRa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie pocieszyłeś. czym się różni variant I od variant II. ja słyszałem że właśnie wkładami że Variant II jest na wkłądach koni. to nie można kupić smych wkłądów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z kupnem samych wkładów, sam kiedyś zamawiałem bezpośrednio z de. Wejdź na stronę KW i poszukaj. Jest też tańsza opcja jak regeneracja wkładów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regeneracja odpada. strasznie to skomplikowane. myślałem że się uda dobrać wkład po wymiarach lub po numerze starego a tu fige. jeszcze trzeba ciągnąć z niemiec. i tyle zachodu o nic. rozmawiałem z gościem z KONI to nawet go to nie zainteresowało co potrzebuje. no i niby mamy kryzys a tu nawet nie chcą ludzie się postarać o klijenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jest przedstawiciel KW w wawie. moze on pomoze.

KW III to jakis gwint byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
regeneracja odpada. strasznie to skomplikowane

 

nie wiem kto ci powiedział, że skomplikowane ostatnio znajomy regenerował wkłady z Eibach Pro-Street zero problemu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś spytać znajomego gdzie dokonał regeneracji i jaki jest orientacyjny koszt?

A to się może udać, konstrukcja pro-streeta nie jest skomplikowana. Pewnie KW var1 też nie sprawi problemu. Gorzej z var3, gdzie występują regulacji sił tłumienia i odbicia, tam już nie jest to chyba takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam cene, to 150zł sztuka. Regeneracja w Poznaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeeeeeee. nie chodziło mi o to że regeneracja jest skomplikowana tylko że samo dokupienie wkładów jest skomplikowane. naskrobałem e-meila do faceta z Łodzi który się zajmuje dystrybucją KW i mi odpisał że wkład koszuje 220 eur + vat. legutkie przegięcie. za dwa przody prawie 2000 zł + tył to już mam praiw cały zawias gwintowany (nowy!!!!!!!!!!!!!!!!) coś to jest przesada. jeszcze 500 zł za wkład bym dał ale nie prawie 1000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nic wiecej nie wie na temet kw? szkoda. nie wie czasem ktoś jakie numery mają wkłądy var 2 i jakie mają wymiary? jak bym to już miał to może bym coś dalej ruszył.

dystrybutor niestety tego nie poda ponieważ to jest tajemnica. śmieszne. sprubuję poszukać jeszcze po bilsteina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej poszuakc innego zawiasu? czasami ludzie sprzedaja za male pieniadze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno łatwiej. bo nie mówimy o nowym zawieszeniu. no ale jak kupujesz używke to nigdy nie wiadomo co kupisz. owszem 500-700 zł używka zawias i gromadzisz sobie złom w garażu jak kupisz wyjeżdżone. i jeszcze jedno: kupujesz kolejny zawies i zostają ci rury i sprężyny. po co, żeby oddać na złom?jak by mi się udało dobrać jakieś wkłady które by pasowały bez wielkich przeróbek pozostałych elementów zawieszenia to na pewno wżuce na forum co i jak. dodam że nowy wkład np bilstein b6 kosztuje około 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności