Skocz do zawartości
bodek66

Jak zdemontowac uchwyt na telefon ???.

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie wygląda rewelacyjnie, znacznie lepiej niż fabryczny uchwyt telefonu, te srebrne łebki śrub robią piorunujace wrażenie :). Ale jak to się przyjęło mówić, ładne nie to co ładne lecz co się komu podoba.

P.S. Osobiście korzystam z navi VW i uważam, że mapa w wersji V6 jest bardzo dobra. Auto Mapy nie odpaliłem ani razu od kiedy zakupiłem V6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile dałeś za v6? Ja mam europe v3 i pokrycie polski jest bardzo słabe.

A co do wyglądu. Nie ważne że brzydkie. Chodzi o to aby spełniało swoją funkcje a robi to wręcz idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem ok. 400pln za oryginał. Pokrycie jest bardzo dobre, też wcześniej miałem V3 ale V6 to już inna bajka - pokrycie Polski 100%, są nawet leśne szutrowe drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z językiem. Korzystam z Auto Mapy bo np. nie rozumiem języka niemieckiego i niewiem jak mam ustawić nawi więc poprostu wole polską Auto Mapę. Jest też łatwiejsza w obsłudze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko czekac az w razie wypadku poduszka zapoda tym pasazerowi prosto w twarz;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby czemu? a ten uchwyt na telefon? Moja konstrukcja jest tych samych wymiarów co uchwyt na telefon. a poduszka nie wystrzeliwuje z tego miejsca tylko z górnej części deski rozdzielczej nad tą srebrną ozdobną listwą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też posiadam V6 i działa fantastycznie komunikaty są po angielsku ale bardzo proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor, myslalem ze jest to bardziej przesuniete w prawo i za wysoko wystaje, ale fkatycznei oryginalnie wystaje jeszcze wiecej do gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku korzystałem z fabrycznej instalacji do zestawu głośnomówiącego, ale nie byłem zadowolony z jakości (trzaski, niewyraźny głos rozmówcy w głośniku, zrywanie połączenia bluetooth). Zdemontowałem więc uchwyt fabryczny (ciężko było, ale się udało), w miejscu otworu zamocowałem uchwyt uniwersalny i zamontowałem zestaw głośnomówiący NOKIA CK-7W. Aparat telefoniczny (mam nokię 6021) komunikuje się z zestawem przez Bluotooth, zrezygnowałem z głośniczka, który jest na wyposażeniu zestawu na rzecz głośników radiowych, skonfigurowałem radio (RCD300), aby wyciszało się gdy dzwoni telefon - I WSZYSTKO ŚMIGA SUPER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co z językiem. Korzystam z Auto Mapy bo np. nie rozumiem języka niemieckiego i niewiem jak mam ustawić nawi więc poprostu wole polską Auto Mapę. Jest też łatwiejsza w obsłudze

Możesz przestawić język np. na angielski, polskiego niestety nie ma, zresztą tych paru słów nie problem sie nauczyć :).

A że Auto Mapa jest łatwiejsza w obsłudze to pierwsze słyszę, co nowsza wersja to coraz bardziej chowają ciekawe opcje gdzieś w menu. Zresztą to kwestia przyzwyczajenia.

 

Na początku korzystałem z fabrycznej instalacji do zestawu głośnomówiącego, ale nie byłem zadowolony z jakości (trzaski, niewyraźny głos rozmówcy w głośniku, zrywanie połączenia bluetooth).

Dziwne, u mnie jakość nie gorsza niz w samym telefonie, nie zdażyło sie także nigdy żeby przerwał połączenie, no chyba, ze odejdę od samochodu na 20m i telefon mam w kieszeni :). Dodatkowo można odbierać połączenia przyciskiem na kierownicy co też podwyższa komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sedecznie.

Mam pytanie , nie znalazłem odpowiedzi na forum więc pytam.

Mam zestaw BT z uchwytem ORI VW do nokii 6020.6021. Czy dobrze rozumiem ze mogę podpiąc przez BT np. nokię E66????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz centralkę pod siedzeniem pasażera to oczywiście że możesz tylko może być potrzebny VAG do aktywacji BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam takie pytanie. Jak sprawdzić czy mam BT? Też mam ten uchwyt i kupiłem nokie 6021 ale jest kiepska. Normanie używam E66 i jakby dało sie połączyć ten zestaw z telefonem przez BT to byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a ja mam takie pytanie. Jak sprawdzić czy mam BT? Też mam ten uchwyt i kupiłem nokie 6021 ale jest kiepska. Normanie używam E66 i jakby dało sie połączyć ten zestaw z telefonem przez BT to byłoby super.

jak wcześniej napisałem powinnieneś mieć centralkę BT pod siedzeniem pasażera z przodu, ta nokia 6021 działa w zestawie po włożeniu do uchwytu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nokia 6021 działa po włożeniu do uchwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc VAGiem trzeba aktywować BT wtedy w uchwycie nokia 6021 będzie się tylko ładowała a łączyła przez BT, także E66 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oracz a co jeżeli nokia 6020 wypisuje , (nie Ładuje)???, i generalnie zestaw nie robi , fakt że zmieniałem w navi na język polski i możliwe że coś jest dezaktywowane??? , na uchwycie podświetlają przyciski (i) , (kluczuk) chyba 13'heheh. Naciskałem przy włączonym zapłonie te dwa przyciski zero odzewu, dodam że mam kiere bez multi , pod siedzeniem jest BOX Nokia z końcówką F. Ratujcie bo już łeb mi puchnie a trasy robię z kolbą przy uchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety pod siedzeniem pasażera nic nie ma wiec prawdopodobnie jest w standardzie tylko zestaw do nokii 6021 bez BT. Jak widac taka opcja tez jest możliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozbieraj pół samochodu i nie szukaj żadnych centralek:DJeżeli masz oryginalny zestaw i bluetooth to na uchwycie powinna być ikona - symbol bluetooth-a,która wygląda tak http://hotline.ccsinsight.com/_images-article/Bluetooth-Logo.jpg Niczego nie trzeba aktywować żadnym VAG-iem.Przynajmniej ja nie musiałem.Wyszukujesz w samym telefonie w menu bluetooth aktywne urządzenie bluetooth i łączysz sie z zestawem samochodowym.Przypisujesz urządzenie w telefonie na stałe i właściwie jeżeli maz odpalony bluetooth w telefonie to automatcznie po wejsciu do samochodu telefon łączy się z zestawem.Ja tak mam u siebie i działe super z różnymi modelami telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zamierzam rozbierać pół samochodu ani też przekonywać kogoś na siłę. Mam fabryczny zestaw głośnomówiący z uchwytem pod nokię 6020 lub 6021 i tyle.

Nigdzie w całym samochodzie ani na uchwycie nie ma znaczka Bluetooth a pod siedzeniem nie ma żadnej centralki. Na uchwycie jest przycisk "i" oraz "klucz".

Zapewniam że wiem jak sparować dowolne urządzenie Bluetooth z telefonem.

Uchwyt widoczny jest w linku.

 

http://forum.vw-passat.pl/album.php?albumid=583&pictureid=3700

 

Ja to rozwiązuje tak że kupuje drugą kartę SIM do mojego nr tel i wkładam ją do nokii 6021. Jak podłącze tą nokie 6021 do zestawu to wszystkie połaczenia automatycznie przekierowują się do tego telefonu w zestawie głośnomówiącym a tel w kieszeni przestaje być aktywny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności