Skocz do zawartości
bodek66

Jak zdemontowac uchwyt na telefon ???.

Rekomendowane odpowiedzi

To lekko lipa będzie , też o tym myślałem , tylko po miesiącu przekierunkowania kupie za kwote rachunku Adapter BT heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co jeżeli nokia 6020 wypisuje , (nie Ładuje)???, i generalnie zestaw nie robi

przetrzyj jakimś spirytusem styki w telefonie i w uchwycie, poruszaj wtyczkami przy centrale pod siedzeniem, co bys nie miał namieszane to powinno być ładowanie i tel powinnien się łączyć przez kable w uchwycie jeśli nie masz uaktywnionego BT

 

@ Raver32

Ty masz BT w uchwycie ale najczęściej jest w centralce i wtedy na uchwycie nie ma żadnych symboli wiem co mówię bo mam taki i go uruchamiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optycznie mam identyczny uchwyt,pod ta sama Nokie z tym,że na Twoim nie widzę oznaczenia bluetooth więc może faktycznie masz wersje bez tego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokos nie płacisz za każdą minutę przekierowania tylko za druga kartę SIM - to jest specjalna usługa właśnie do zestawów głośnomówiących. Nazywa sie chyba Multisim czy jakoś tak. Jeden abonament, jeden numer a dwie karty SIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oracz dziękuje pomogło, jest jakiś postęp hehhe ładuje. Wieczorkiem jadę na VAG-a podłącze i pokombinuje . Włorzyłem karte w 6020 ale zero słychu, odzewu tylko ładowanie . No zobaczymy co będzie wieczorem.

A o tej drugiej karcie kurcze nie wiedziałem , trzeba poprostu duplikat zrobić.

 

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

 

A więc tak : podłaczony VAG , wyczyszczona centralka nokii tak aby limit parowanych telefonów nie był przekroczony bo takie info też wyczytalem, nagle jest pokazuje sie BT na telefonie OK. Wybieram VW... z telefonu i próbuje połczyć i co i g.... , nie mam pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:638:

file.php?id=330268

file.php?id=330270

file.php?id=330271

file.php?id=330272

file.php?id=330273

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie przyczepiłem do tego uchwytu gumkami recepturkami uchwyt od navi i hulam...:glaszcze, musze to docelowo jakos lepiej umocowac i calkiem przydatna rzecz z tego uchwytu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam uchwyt od Bury. Ja osobiście mam wersję Bury Powercharge qi. Dość drogie rozwiązanie ale idealnie pasuje do oryginalnego uchwytu który jest zamontowany w aucie. Ładowanie bezprzewodowe dla mnie idealne rozwiązanie. 

IMG_4022.jpeg

D940EBEB-451E-4899-B51C-B5E9843ABBED.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu uchwytu jest taki otwór jak widać na zdjęciu. Chwyć na dole oraz na górze palcami i pociągnij delikatnie do góry, uchwyt zejdzie. 

IMG_0296.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności