Skocz do zawartości
mariano2004

zmiana kierownicy na multifunkcyjną w passacie B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

A czy możecie orientujecie się jaki jest numer części do taśmy airbagu pod multi?? I czy ma ktoś gotowe okablowanie na sprzedaż ??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapytam teraz wiem, że o ten przekaźnik nie raz był poruszany temat ale nie chce wtopić. Jaki kupić 451 czy 452. Nie mam tunera ale za to mam zestaw telefoniczny Cullmana po prawej stronie radia. Radio MFD. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów potrzebuje pilnej porady. Generalnie wszystko zostało zamontowane kierownica Multi z obsługą telefonu moduł 451 oraz poduszka. Elektryk mi zgłasza, że VAS ładnie łączy się z modułem ale jest problem połączenia moduł kierownica nie może sie połączyc ktoś może wie co jest przyczyną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzebie i zapytam ,

Czy jak bym chciał zamontować kierownicę multifunkcyjną to musze mieć zainstalowane oryginalne radio czy można mieć bez problemu inne i też będzie działać i nim sterować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mozna przestawic kierownice (multifukcyjna) o jeden ząbek? poniewaz jak jade na wsprost to kiera jest lekko tak jakby skrecona(chodzi mi zeby byl poziom kierownicy) ,odrazu mowie ze auto nei sciaga ani na lewo ani na prawo. A pytam poniewaz czyscilem manetke(tykal bez przerwy przekaznik i teraz nie tyka).Czy bedzie jakas roznica jak by sie przestawilo jeden ząbek?tzn jakeis bledy czy cos ,ma to jakies znaczenie? ale pytam tylko o jeden ząbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie jak przestawisz o ząbek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj tylko na ta taśmę - zwijacz pod kierą. Nic przy tym nie kombinuj, nie przekręcaj na pałę, nie odpinaj kostki od niej, bo możliwe, że będzie Cie czekać adaptacja czujnika skrętu jak pomieszasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem po zabiegu tzn sciagnelem poduszke pozniej kiere pozniej odczepilem tą tasme (uwazalem na nia i nie krecilem nia) i pozniej wykrecilem manetke i manetke czyscilem (tez rozebralem) i wszystko pozniej zlozylem ale balem sie o ten jeden ząbek przestawic bo gdzies wyczytalem aby bylo spowrotem na miejscu,a wczesniej to aku odczepilem .

ale to perwne ze mozna przestawic i nic sie nie stanie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna przestawic kierownice (multifukcyjna) o jeden ząbek?

 

 

Nic się nie stanie jak przestawisz o ząbek

 

ale to perwne ze mozna przestawic i nic sie nie stanie tak?

 

:wmorde:wmorde:wmorde:wmorde:wmorde:wmorde:sciana:sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam szybkie pytanie passat b5 fl 2003 mam kierownicę 3 ramienią w skórze, zamówiłem obszytą nowa skórą 3 ramienna taka samą dziś dotarła ale jest jakiś problem, moja jak wchodzi na wieloklin dochodzi do pewnego miejsca słychać puknięcie co oznacza że doszła do końca i dokręcając nie zmienia już jej pozycji , nowa mimo tego że taka sama wchodząc nie puka na końcu i dokręcając śruba dociska ją do plastikowej obudowy za kierownicą czemu ? wieloklin nowej jest jak by większy ale przecież chyba w całej grupie passata b5 i golf miały tej samej średnicy wieloklin ?

 

 

różnica w średnicy otworu nowej i starej kierownicy to 1mm nowa ma wyraźny luz tak jak na filmikach niżej a przecież to ta sama kiera

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf IV, Passat B5 B5FL , sharan mają takie same wielokliny wszystko P&P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest z golfa więc.czemu otwór jest o 1mm większy i wszystko lata to raz wchodzi za głęboko i opiera sie o obudowę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś może orientuje się jak wygląda sprawa montażu kierownicy multifunkcyjnej z passata B7??? Czy wieloklin i poduszka będą pasować? A jak wygląda kwestia taśmy i reszty elektroniki?

 

Buduję carPC i szukałem na ebay, allegro jak i aliexpress jakichś doczepianych na kierownicę pilotów bezprzewodowych na bluetooth. Niestety bez powodzenia. W chinach znalazłem tylko takie na podczerwień, ale ja muszę mieć coś co podłączę do PC (Bluetooth,USB itp).

 

Znalazłem również gotowe moduły przejściówek pod fabryczne kierownice z multifunkcjami na USB, ale ja w tej chwili mam w swoim pasku skórzaną trójramienną, która od początku mi się nie podobała, więc miałbym pretekst się jej pozbyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie mam ESP i czujnika skrętu ( jest ASR ) czy kierownica multifunkcyjna bedzie działać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, czy kierownica multifunkcyjna bedzie wspolpracowac z radiem Gamma ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lechbedford napisał:

WItam, czy kierownica multifunkcyjna bedzie wspolpracowac z radiem Gamma ? 

Będzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vipereeek napisał:

Będzie. :)

Dzięki vipereeek za odp. Pytam bo  mechanik założył mi  multifunkcyjną  ale niestety  nic nie działa,   podłączył się komputerem który pokazał mu że wymagane jest radio Delta VI.

Edytowane przez lechbedford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lechbedford napisał:

mechanik założył mi  multifunkcyjną  ale niestety  nic nie działa,   podłączył się komputerem który pokazał mu że wymagane jest radio Delta VI.

Od tak ją sobie założył? :blink

MF współpracuje z każdym fabrycznym radiem Gamma/MCD/MFD/Delta6. 

Ale jeśli nie ma do niej przekaźnika sterującego i wiązki to nie dziwne że nie działa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono forumowiczów. Posiadam kierownice od Passata b5fl 2004r. Chcialbym podlaczyc aby dzialala poduszka, klakson oraz podswietlenie guzikow multi (tylko podswietlenie). Moze ktoś stosowal taki patent ? Nie mam pojecia jak sie do tego zabrac. Bede wdzieczny za rady.

temp0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności