Skocz do zawartości
Pjotrm

Piłkarzyki - kupno, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zwracam sie do Was z prośba o pomoc w wyborze producenta piłkarzyków. Jest tego zbyt wiela na allegro, a chciałbym kupić piłkarzyki które są wytrzymałe i cena nie powala z nóg.

Myśle że takie nie powinny być najgorsze http://www.allegro.pl/item823718747_gra_pilkarzyki_stol_pilkarski_na_prezent.html

ale prosze Was o poradę :D

 

Czekam na Wasze opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka Na piłkarzykach to ja "zęby zjadłem" i Ci powiem tak ze jezeli to mają byc dla domu to wystaczą takie jak pokazałes w linku ale jezeli do np baru czy knajpki to wybrałbym cos badziej wytrzymałego i nie koniecznie z drewna :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli to mają byc dla domu to wystaczą takie jak pokazałes w linku ale jezeli do np baru czy knajpki to wybrałbym cos badziej wytrzymałego

Tomek to do domu chciałem kupić, żeby z młodym trochę pograć, no i oczywiście jak mnie braciszkowie odwiedzą to i z nimi pograć, dlatego chciałbym żeby były wytrzymałe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spokojnie wystarczą te co podałes w linku :ok:

Kupuj i ciesz sie z zabawy :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.atika.com.pl/

Za produkty tej firmy gotowy jestem gwarantować głową znam właściciela i mam piłkarzyki z tej firmy w domu. Użytkuje je już około 8 lat i nie widać po nich śladu zużycia. A i te pikarzyki co mam zaliczyły kilka imprez w plenerze i były trafieniem w 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam piłkarzyki z tej firmy w domu.

Nikoś zadzwoniłem do tej firmy, a Pani mi powiedziała że mają piłkarzyki, ale zarobkowe :szok:, czyli z szybą i na monety :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Posiadam dokladnie takie same jak w tej aukcji, i Ci powiem ze nawet spotkania garazowe na wodeczke i rozgrywki spokojnie wytrzymuja. Warte ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warte ceny

Tylko rozwala mnie "tania" przesyłka

Mimo wszystko wybór jest chyba przesądzony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądają na solidne te michały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś zamawiał te z hop-sportu? Kiedyś zamawiałem tam hantelki i były okay, ale nie wiem jak ze stołem, czy jakość taka sama, mają teraz promocję i mnie to kusi, ale przez sama promocje nie kupie, przecież to jednak trochę kosztuje, z góry dzięki za odpowiedź ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności