Skocz do zawartości
bartmax

Po czym poznać czy jest pakiet zimowy...???

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomyliłeś tego przycisku z tym obok po prawej?

 

W środkowym mam włączenie/wyłączenie oraz rozdzielenie na dwie strony "dual".

 

 

Musisz mieć takie zygzakowate niteczki...

 

 

 

Ale skoro u ciebie widać te niteczki, to ja na pewno ich nie mam. Moje oko by tego nie przepuściło;)

Edytowane przez bartmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W środkowym mam włączenie/wyłączenie oraz rozdzielenie na dwie strony "dual".

 

Czyli nie masz podgrzewanej szyby przedniej.

 

Przyjrzyj się uważnie.

 

p1100032k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Faktycznie ja mam też taki zestwa z rysunku drugiego a wracając do mojego pytania to między grzaniem dupska jest obieg zamkniety,nawiew na kierowce wiem i na nogi też ale jaki to nawiew ze strzałką w górę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ja mam też taki zestwa z rysunku drugiego a wracając do mojego pytania to między grzaniem dupska jest obieg zamkniety,nawiew na kierowce wiem i na nogi też ale jaki to nawiew ze strzałką w górę ?

Ta strzałka w gore jak dobrze pamiętam [bo mam wszystkie trzy włączane xD]odpowiada za włączenie tego górnego Panelu co jest na desce rozdzielczej jest to rozwiązanie zaczerpnięte z phaeton'a :D tzw. klimatyzacja bez przeciągów:cwaniak:

Edytowane przez VenR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzałka w górę to nawiew z tej centralnej kratki na desce przy czujniku klimatronica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie masz podgrzewanej szyby przedniej.

 

No niestety:( Pozostaje mi tylko grzanie pupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Strzałka w górę to nawiew z tej centralnej kratki na desce przy czujniku klimatronica.

takiej odpowiedzi oczekiwałem ,nie miałem pewności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do szyby... nie zamieniłbym tego na nic chyba. Nie ma to jak w zimę skrobać i nie czuć własnych rąk a tutaj kulturka ze 3minutki i mamy szybę czystą jak łza.

 

Zamieniłbyś ;)

Webasto z pilota i masz w 15min gorąco w środku i wszystkie szybki czyste - nie tylko przednią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się włącza te podgrzewane dysze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie mam podgrzewaną szybę. Widze w niej druty jak byk ! No i mam włącznik do podgrzewania. Nie róbie znowu ze mnie idioty.;)

 

Chciałem sie dowiedziec poprostu o skutecznosc tego bajerka. Wiem jak sie włącza, ze ponizej 4rech stopni dopiero sie aktywuje, ale nie miałem mozliwosci jeszcze przetestowac w zimę, dlatego napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można włączyć na raz przednią i tylnią szybę. Działa również powyżej 4-ech stopni. Obydwie wyłączą się automatycznie. Przednia wcześniej tylna później :P:p:p

 

Grzana przednia szyba to gadżet godny polecenia. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Webasto z pilota i masz w 15min gorąco w środku i wszystkie szybki czyste - nie tylko przednią

A powiedz mi (z ciekawości pytam) czy wtedy energia jest pobierana z aku ?! Jeżeli tak to... długo nie wytrzymałby tak codziennie rano po 15minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie mam podgrzewaną szybę. Widze w niej druty jak byk ! No i mam włącznik do podgrzewania. Nie róbie znowu ze mnie idioty.

 

To jak masz podgrzewaną szybę to nie rozumiem pytania: "jak ona działa".

 

Ale z tego co pamiętam to masz climatic a nie climatronic, a z klimą manualną ta opcja nie występuje... przyjrzyj się dobrze czy masz druty, albo wrzuć fotę przycisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200907151315.jpg

 

A pytałem jak ona działa bo nie miałem okazji jej przetestowac zimą ! :) Juz wiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wątpliwości (moje równeż) rozwiane: i w CLIMATICu może być podgrzewana przednia szyba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i wątpliwości (moje równeż) rozwiane: i w CLIMATICu może być podgrzewana przednia szyba

 

Ciekawe jak by kolega Michal.Enter miał jeszcze webasto gdzie by ten przyciski zmieścili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Webasto spala paliwo. Czytaj ropę

Tzn? Jeżeli odpalam samoczynnie spala mi ropę tak ? :)

Pytam bo mam okazję mieć Passata z webasto dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalasz webasto to ci spala paliwo bo to jest napędza i stad daje ciepło :JC_fan: a jak nie używasz webasto to ci nie pali paliwa :cwaniak:

Podobno fajna sprawa bo wchodzisz do ciepłego auta a nie do lodówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze co do tej strzalki nad nawiewem na twarz - czy to nie jest aby obieg zamkniety przynajmniej w innych autach takie to znaczenie mialo? Co do podgrzewanych dyszy spryskiwaczy to w alfie mialem i wlaczalo sie albo z podgrzewaniem lusterek albo tylnej szyby ciekawe jak jest w pasku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności