Skocz do zawartości
przem1981

gdzie mocujecie navigacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozumiem ze nie wszyscy maja oryginalna navi, więc gdzie mocujecie swoje navi. Ja mam garmin nuvi 200. gdzie ja zamocowac aby byla czytelna i nie przyslaniala szyby.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tam mam navi TOMTOMA i przyklejona jest na środku szyby z dołu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie ja zamocowac aby byla czytelna i nie przyslaniala szyby.

Kumpel ma dokładaną navi i mocuje ją w dolnym lewym rogu szyby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem miejsce na oryginalny uchwyt na telefon na desce rozdzielczej i tam umieściłem 5-cio calową nawigację. Miejsce rewelacyjne i nie kusi potencjalnych złodziei pozostawionym uchwytem na szybie. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to kogos zmotywuje do przeróbek.

TomTom 710 z dyskiem od 910. OFF/ON po stacyjce, podłaczony pod radio (funkcja MUTE w radio) w finalnej wersji tryb DZIEN/NOC sprzegniete z włącznikiem świateł + czujnik zmierzchu z owego tomtoma. MP3, tel z BT, filmy, Nic więcej nie trzba w zasadzie.

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major Czlowieku SZACUNEK.

Pieknie to sobie wymysliles. Kurde jak oryginal.

No ja nie mam takich zdolnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podłaczony pod radio (funkcja MUTE w radio)

W jakim sensie, czy jak navi gada to radyjko się przycisza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mocujecie swoje navi.

Ja swoją trzymam w bagażniku - to nie kusi złodziei, nie zajmuje mi gniazdka zapalniczki w aucie (bo w bagażniku mam dodatkowe), nie świeci po gałach....itp. No i w bagażniku mam kolumnę ALTUS-150 z której nadaje do mnie Krzyś Hołowczyc :D Wrażenia przechodniów na głos z bagażnika - bezcenne :rotfl:

 

A tak na poważnie, to chyba jak większość - na środku szyby w dolnej częsci :)

 

Przerobiłem miejsce na oryginalny uchwyt na telefon na desce rozdzielczej i tam umieściłem 5-cio calową nawigację. Miejsce rewelacyjne i nie kusi potencjalnych złodziei pozostawionym uchwytem na szybie

A kto normalny zostawia uchwyt od navi na szybie? To tak samo jakbys miał radio ze zdejmowanym panelem i go nie ściągał. Zaproszenie do wybicia szyby - murowane :)

 

Major - co to za auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, navi najlepiej zamontować na wysokości oczu kierowcy , ja lubię spoglądać na ekran co jakiś czas , ale to może tylko ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakim sensie, czy jak navi gada to radyjko się przycisza??

dokładnie tak, czy jak leca MP3 z TomToma czy nawet jak masz zparowany telefon z BT w Tomtomie to wszystko co powinno iśc przez ten mały głośniczek idzie przez głośnik w aucie. Co prawda jeden jest fabrycznie podłączony pod radio dla MUTE dlatego org radio z MP3 jest o wiele lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto normalny zostawia uchwyt od navi na szybie? To tak samo jakbys miał radio ze zdejmowanym panelem i go nie ściągał. Zaproszenie do wybicia szyby - murowane :)

 

Zupełnie nieadekwatne porównanie. Raczej zdejmowanie panela z radia i zostawienie samego radia, to jak zabranie nawigacji i zostawienie uchwytu. Zdejmujesz uchwyt, zabieraj całe radio do domu... :)

 

W poprzednim aucie 3 lata uchwyt zostawiałem na szybie i jakoś nikt szyby nie wybijał. W obecnym zanim przerobiłem uchwyt zostawiałem go na szybie i również nic.... Tak więc nie jest tak źle jak ci się wydaje.

 

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś po prostu szczęście kolego. No chyba, że w dzień to było. A w nocy? Przyjdzie czas, że amator się znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś po prostu szczęście kolego. No chyba, że w dzień to było. A w nocy? Przyjdzie czas, że amator się znajdzie

 

na uchwyt ?? :D 2 lata nie sciagam z szyby, zdaza sie nawet zostawic nawi w uchwycie i drzwi nie zamkniete ale co kraj to obyczaj :D

 

Co do tematu to srodek, dol szyby szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale co kraj to obyczaj

Popieram - u mnie w poprzednim aucie uchwyt rownierz prawie 2 latka przejezdzil na szybie.

W pasku mam coprawda fabryczna navi ale z racji tego, ze mapy mam z 99 roku to jak juz musze uzywac to smigam na garminie ktorego mocuje na dole szyby na srodku lub w prawym dolnym rogu szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdy nie sciągam uchwytu , ale ja mieszkam na Podkarpaciu tutaj nie kradną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najciekawsze miejsce montowania nawigacji widziałem u kolegi Olko, ma taką fajną małą navi i mocuje sobie ją zawsze z lewej strony lusterka wstecznego, naprawdę bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności