Skocz do zawartości
tdi1982

Podgłaszanie i ściszanie automatyczne radia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie co może być przyczyną że raz mi się radio samo ścisza i podgłasza wraz ze wzrostem lub maleniem prędkości a raz nie.Co jest odpowiedzialne za to i jak się dobrać do tego.Radio oryginalne Gamma 4 Philips.Licznik mam na linkę nie elektronik.Może ktoś zna numery tej części/.Passat B4 1995r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowszych autach jest taka opcja po to żeby silnik itp nie zagłuszały radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciagnij male pokretlo w gammie chyba to gorne i pociagnij do siebie az poczujesz ze troszke wyskoczy wtedy przekrec pokretlo maks w lewo az tez przeskoczy, nastepnie wcisnij normalnie pokretlo i bedzie ok funkcje gala bedziesz mial wylaczona i nie bedzie sie podglasniac automatycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impulsy predkosci dla funkcja Gala dla radia Beta IV dochodza przewodem na pin A1 zlacza ISO (kabel prawdopodobnie niebiesko-bialy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(kabel prawdopodobnie niebiesko-bialy)

szary z niebieskim paskiem z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie nic nie pomaga przekręcanie a chciałbym żeby działało,kabelek jest podłączony-gdzie znaleźć ten czujnik.Prawdopodobnie jest w liczniku i nie chodzi mi tylko o radio ale o impuls do tempomatu bo też mi nie działa właśnie chyba z tego samego powodu.Jak go sprawdzić?.Jak sie dobrać do licznika w B3 odkręcało się ramkę i juz a tu?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto chodziło.A czy może ktoś rozbierał kiedyś do licznika co trzeba rozkręcić w B4 żeby się tam dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak widzisz na fotce, od tyłu wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności