Skocz do zawartości
mubi

Climatronic wyłacza sie w czasie jazdy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podłącze sie pod temat, mam taki problem z dmuchawą w B3 92r. Climatronic starego typu - tzn panel z klawiaturą dwurzędową i bez opcji Econ. Pomijam to ze w klimie mam błąd 123 01 , to błąd jakiegoś czujnika, który nie miał wpływu na prace dmuchawy, wiec nie wnikalem. Ostatnio dmuchawa zaczeła mi swirować raz sie załączałą ,a raz nie - np. dzis jechalem do pracy i wszystko ładnie diałało, ciepełko miło było i w ogóle bajka. Jak skonczyłem robote odpalilem i dmuchawa nawet nie ruszyła calą droge marzłem i musialem usówać pare z szyb. Albo uruchamia sie na chwile, tak nagle i wyłacza sie. Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki - bezpieczniki są ok.

 

Druga sprawa to ten błąd w klimie. Klime mam nabitą ale sprzezarka nie startuje. Podpinałem ja na krótko i ładnie kreci -czy to mozliwe ze nie pracuje przez teb bląd ?

Prosze o jakąś porade - dodam ze forum czytam i zapoznalem sie z tematami pokrewnymi.

Pozdrawiam

 

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

 

Z dmuchawa juz sobie poradzilem, został jeszcze ten bląd w klimie. Nie mam pojecia co on oznacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężarka nie pracuje, bo na dworzu jest za zimno. Poniżej 5 stopni sprężarka się nie załączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe ze nie pracuje przez teb bląd ?

Błąd nie wziął się znikąd, jak będzie np uszkodzony czujnik ciśnienia to sprężarka nie będzie pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprężarka nie pracuje, bo na dworzu jest za zimno. Poniżej 5 stopni sprężarka się nie załączy.

 

koledzy mam pytanie do tematu. mam passata B4 ze zwykla klimatyzacja i moje pytanie jest takie. czy ona też jest zabezpieczona przed załaczaniem w niskiej temperaturze???? jest teraz -15 i klima nie smiga. ale pierwszy raz to zauwazyłem ze klima si enie wlaczyla. dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwykla klimatyzacja i moje pytanie jest takie. czy ona też jest zabezpieczona przed załaczaniem w niskiej temperaturze???? jest teraz -15 i klima nie smiga.

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematyu błędu 123 01 to mam go od sierpnia tego roku. Myslalem ze to moze brak chlodziwa w klimie ale po nabiciu dalej sprzezarka sie nie załączała. Teraz tylko chcialbym dowiedziec sie co oznacza ten bląd - nie moge nigdzie znaleźć jego specyfikacji. Natomiast co do dmuchawy, to okazalo sie ze przekaznik nr 1 padł, po wymianie smiga jak sie patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności