Skocz do zawartości
kustyk-zip

Antena wewnętrzna z Audi A4/B4

Rekomendowane odpowiedzi

witam! ma ktoś antene wewnętrzną z audi?? lub wogle antene wewnetrzna? w miejsce orginalnej anteny chćę zamontowac antene cb.

dzieki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antenę wewnętrzną z tym że jest to oryginalna szyba ze wzmacniaczem a w dachu antenę CB, sprawdza się takie rozwiązanie wyśmienicie; koszt byłby jednak duży jakbyś chciał wymieniać szybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antenę CB w dachu,komentować nie muszę-zasięg i ściąganie rewelka!Ale do sedna sprawy-z tego względu że nie jestem jakimś maniakiem radia zakupiłem najzwyklejszą w świecie antenę wewnętrzną ,za bodajże 30 PLN :) Ściąga to całkiem przyzwoicie,przynajmniej ja nie narzekam.(radia słuchać się spokojnie da)Wybór antenki należy do Ciebie.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam taka antene wewnetrzna oryginalna w bagazniku niedaleko switelka. sciaga bardzo dobrze i widac ze jest zasilana pradem. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest tylko wzmacniacz? czy to jest antena?

Wzmacniacz-

- rolę anteny spełniają spiralki ogrzewania tylnej szyby,zasilanie tylnej szyby idzie właśnie przez tez wzmacniacz, do tego potrzebny będzie jeszcze kabelek i specjalna wtyczka(chyba wkręcana) . Swego czasu miałem taki w innym aucie(oryginał) i działało ładnie a w pasku tez mam oryginał i jakoś mi nie działa, musiałbym pogmerać w tylnej klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na sprzedaż taką szybę razem z klapą za 50zł jak by ktoś był chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności