Skocz do zawartości
stasiu22

Wymiana wtrysków w silniku AHH i co jeszcze??

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam takie pytanko, a zarazem proźbe o podpowiedz. Mianowicie słyszałem ze w silniku AHH wystarczy zmienic koncówki wtrysków na 216 i samochód bedzie jak rakieta tylko czy po zmianie koncówek trzeba robic modyfikacje w komputerze ?? czy wystarczy np. zwykły VAG ?? Prosił bym o podpowiedz co zrobic zeby było dobrze i autko nabrało energi dodam ze silnik ma prawie 300tys. km nie ma zadnych wycieków nie bierze oleju itp.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rakieta to moze niee ale troche kucy podskoczy ;) jak bys wymienil :

po 1 hamulce ( trzeba czyms hamować)

po 2 dolot

po 3 wtryski

po 4 turbo

po 5 czip

po 6 bankowo sprzegło na 1 masowe

no to wtedyyyyy byś miał rakieeete :)

ale to tak ogolnie napisałem ;) poczytaj troche na forum bylo tych tematów sporo o silnikach AHH pozdrawiammm

ja też mam w planach troche troche modyfikacji z tej listy 1,2,3,5, moze 6 :D aleee narazie trzeba zbierać pieniążki, moze po nowym roku cos ruszy :)

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmienic koncówki wtrysków na 216 i samochód bedzie jak rakieta tylko czy po zmianie koncówek trzeba robic modyfikacje w komputerze

 

jak zmienisz wtryski na większe to na pewno będzie czuć różnice :D:D:D

ale EGT też skoczy do góry! a to nie do końca jest dobre :)

Dlaczego każdy z Was chce wsadzać 216tki? gdybym miał taką pompę to dołożyłbym parę PLNek i zaaplikował 230tki (aż tak wielkiej różnicy cenowej nie ma!)

 

Wtryski załadowałbym na sam koniec, albo tuż przed programem :)

 

a na samym początku poprawiłbym hamulce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mianowicie słyszałem ze w silniku AHH wystarczy zmienic koncówki wtrysków na 216 i samochód bedzie jak rakieta tylko czy po zmianie koncówek trzeba robic modyfikacje w komputerze ??

 

Trzeba, bo będzie podobno za duże dymienie. Wkładałem wtryski od AFN'a i do mojego AHH (po lekkim chip'ie) i powiem tak - bez korekty softu jest za mocno. Jestem po zmianie turbulum na AWX'owe, po awarii oryginalnego (wytrzymało 227000 i część zimna zaczeła trzeć o obudowę). Jak masz oryginalny soft wystarczy zmiana wtrysków na te z AFN'a aby mieć parę kucy więcej.

 

 

Przy Twoim przebiegu przed jakąkolwiek modyfikacją upewniłbym się czy wszystko gra w obrębie silnika i jego osprzętu na początek. ;)

Edytowane przez blackpirate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności