Skocz do zawartości
czarnuch

Jaki dobry zakład regeneracji / naprawy turbosprężarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Powoli kończy mi sie raczej turbina (niebieski dymek, szczególnie na nierozgrzanym silniku i spadek mocy) więc potrzebuję jakiś dobry namiar na zakład zajmujący się regeneracją bądz naprawą turbosprężarek w województwie podkarpackim.

 

Wiadomo że ważne są koszty, ale najważniejsze to profesjonalna diagnostyka i naprawa.

 

Chodzi mi też o to żeby był demontaż i montaż na miejscu, ale nie jest to konieczne, po prosu miło by było.

 

Wszystkie moje dane kontaktowe jakby co są dostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skorzystaj z POLECAM - ODRADZAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skorzystałem i nie am tam żadnej informacji na mój temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mielcu cos jest,ale czy jest demontaz i montaz na miejscu to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dodzwoniłem się do nich i demontaż i montaż 200zł a sama regeneracja jak mówił w najgorszym wypadku to chyba około 1000zł.

 

Może coś taniej lub bliżej ktoś zna, a może potrafi coś koś powiedziec na temat tego zakładu:

http://www.turbo-rzeszow.pl/index.html

 

 

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej nie oznacza lepiej. Pamiętaj o tym... Popytam po znajomych mechanikach czy jest jakis dobry spec w regionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadza się i nie chcę robić tego jak najtaniej tylko fachowo, jednak aspekt finansowy jest dla mnie ważny.

 

Z drugiej strony jeżeli wielki zakład to nie oznacza też że zrobią to fabrycznie, ważne w zasadzie jest tez to żeby była gwarancja i demontaż z montażem w tym samym zakładzie żeby nie było że jakoś nieprawidłowo zamontowane itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego rozmawiałem ze swoim mechanikiem wczoraj i powiedział ze jesłi masz ro regeneracji to poleca na naszym terenie

P.U.H. Barszczewscy

 

 

  • Chorzelów, ul. 560 a

 

powiedział ze robił u nich już kilka i był zadowolony ale, jeśłi chcesz to zrobić naprawdę dobrze, to nie ma lepszej firmy jak http://www.turbo-tec.eu/pl/ w Jaworznie, powiedział ze od niech turbo jak nowe jest, i swiadczy o tym gwarancja udzielana na 2 lata, podobno mają b dobry sprzęt do wyważenia turbiny. Tylko teraz pytanie czy aby napewno ty masz do regeneracji czy tylko do przeczyszczenia, bo jak przeczyszczenie, to szczerze moge ci go polecić. Napewno odradzam osobę która reklamuje sie na giełdzie w Rzeszowie Gdybys był zainteresowany to pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A miałeś z nimi kolego do czynienia czy tak polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A miałeś z nimi kolego do czynienia czy tak polecasz?
robiłem u nich trzy sztuki i wszystko było GIT, a namiar mam z giełdy w Sączu jeden z nich jest tam co tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a na ile gwarancji dają, czy montaż i demontaż jest możliwy u nich i ile cie to wyszło przy jakiej regeneracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancji dają 12-miechów, a z montażem i demontażem nie wiem bo zawoziłem już wyjętą turbawkę, ceny to różne - za jedną zapłaciłem 700pln za drugą 900pln a za trzecią 600pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności