Skocz do zawartości
GrzegorzEP

świece żarowe 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy. Wymienię w tym tygodniu i dam znać czy to to samo bo cena atrakcyjna.

Daj znać koniecznie, jak będą OK, to ja też w nie zainwestuję. Jacek, a Ty jaki masz silnik? Pytam, bo nie masz podanego w opisie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam odrazu ze to nie jest reklama dla sklepu ale dzieki tej stronie czesto dobieram sobie nr czesci do różnych aut. jest kilka pozycji różnych firm i ich numery do danego auta i kodu silnika, dzieki czemu wiem czego a wzasadzie o jakim nr moge szukać na innych stronach

http://www.4cars.pl/samochodowe/VW,0,0,0,0,0,0,0,0.php

wg. strony swiece beru ge115 jak najbardziej pasuja do cr'ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2.0 TDI CR 140 KM 2009 rok 2010 po VIN. Świece odebrałem osobiście były w oryginalnych opakowaniach po 50 sztuk dlatego sprzedają luzem. Dzisiaj montaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Jacku, zamontowałeś? Pytam, bo chcę zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świece zamontowane. Wizualnie świece były identyczne różniły się tylku numerem - te zdemontowane były 03L. Wszystko działa :-) Oryginalne świece po 27 zł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świece zamontowane. Wizualnie świece były identyczne różniły się tylku numerem - te zdemontowane były 03L. Wszystko działa :-) Oryginalne świece po 27 zł :-)

Dzięki za info. Zamawiam. Trzymaj się! PS. W katalogu BERU mają mieć symbol GE 115. Takie były?

Edytowane przez macvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "przyszły" świece, ale nie ma na nich oznaczenia GE 115, tylko Beru 059963319M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie gdzie znajde przekazik od swiec zarowych w 1.9? W skrzyce z bezpiecznikami w komorze silnika tzn pod nia?

Swiece wymienione a dalej sporadyczny blad na 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów zaczynają się "jaja" z odpalaniem na zimno. Jak puszczę "kluczyk" w momencie, gdy tylko auto "załapie" to zaraz gaśnie. Muszę przytrzymać "kluczyk" jeszcze z sekundę po "załapaniu" i wtedy jest OK. Co to może być? Świece żarowe, EGR, pompowtrysk? Auto ma moc, na ciepło zapala "od strzała". Podpięcie pod komputer nic nie mówi. Zacząć od sprawdzenia świec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakie firmy wybrać świece do passata b6 2007 2,0 tdi oznaczenie bkp

-jak sprawdzić jakie są orginalnie montowane i jakiej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jakie firmy wybrać świece do passata b6 2007 2,0 tdi oznaczenie bkp

-jak sprawdzić jakie są orginalnie montowane i jakiej firmy

 

Zadzwoń do ASO podaj nr VIN a dowiesz się jakie powinny być? Stosowane były świece 4,4V i 7V. polecam oryginały. Koszt jednej oryginalnej zaczyna się od 90 zł w górę. W zależności od serwisu. Czytaj mój post nr 75 jesli nie chcesz dzwonic do serwisu w tej sprawie. Kiedyś sam to pytanie zdawałem.

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-jak sprawdzić jakie są orginalnie montowane

n10579805

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Błąd 005661Glowplug for Cylinder 4 (Q13) Open Circuit P 161D.Oznacza to uwaloną świecę żarową?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik CBAB 2.0 140koni, jak mogę sprawdzić za pomocą vag stan świec zarowych? Jaka grupa, politykę ktoś? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzałem świece żarowe w moim aucie Passat B6 BMR 2007r. Świece 7V NGK CZ301 Ceramiczne. Pierwszy pomiar miernikiem i każda miała 1.2Ω, następnie każdą świecę wkładałem do fajki(pomiar na niej pokazuje przez ok sekundę 10V a później normuje się na 4.8V) i każda grzeje. Masa do świecy wzięta była z akumulatora. U mnie niezależnie od temperatury spirala świec świeci się ok 2sekundy a faktyczny czas grzania to ok 15sekund po zgaśnięciu spiralki na zegarach. Wydawało mi się że nagrałem filmik ale niestety coś poszło nie tak i nie mam go zapisanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, w katalogu online Beru wyszukuje mi świece GE133 natomiast w pdf'ie GE115. W sumie w danych technicznych nie widzę różnicy, może ktoś pomoże w doborze? (Passat 2.0 140 CFFB) czy może brać boscha? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany swiec radze wziac najpierw mniejsza nasadke by oparla sie o kolniez metalowy swiecy i lekko klepnac mlotkiem zeby gwint zruszyc...

Ja z glupoty pojechalem na wymiane swiec do mechanika ten zamaist tak odrazu hardkor odkreca i urwal gwint w glowicy...reszty mu nie pozwolilem wymienic.  Gwint poprawili trzyma sie na 2 zwojach...ehhh ci specjalisci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie za każdym razem jak świeca jest uszkodzona , lub już nie działa tak jak powinna , będzie błąd na kompie ?

Zastanawiam się nad zmianą świec u siebie , jedni piszą że mieli błąd spalonych świec , drudzy że nie mieli błędów ale świece nie działały poprawnie ...i nie wiem jak się odnosić do tego ? :D

Auto to Passat B6 2.0TDI BKP 16v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności