Skocz do zawartości
wojtekk

[B5] Przeróbka wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie posiadam popielate fotele + szare plastiki, chce wrzucic antracytowe skórzane fotele, zmienić plastiki na antracytowe i tunel srodkowy, jedyne co pozostanie to szary dół deski, szara wykladzina i szare boczki(skora w boczkach bedzie czarna tylko plastiki szare)

 

a pytanie jest takie co myslicie o tym? czy nie bedzie sie to gryzło, widziałem w vw trends bore z takim wnetrzem(ona miala tylko fotele czarne, a reszta siwa) calkiem ladnie to wygadalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to wyglądać interesująco z tym, że jak dasz 3 kolory to zacznie się robić misz masz, wiec raczej poszukaj czarnych skórzanych foteli. plastiki w boczkach zmień na czarne i obicie w boczkach zmień na skórzane czarne, a tunet zostaw w spokoju i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym, ze góra deski jest antracyt, wiec jak dam czarne fotele to wtedy bedzie "misz masz", wiec fotele i boczki musza byc antracyt,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym, ze góra deski jest antracyt,

 

wiec dawaj wszystko antracyt, tunel zostaw szary a obicie w boczkach tez antracyt, a nie tak jak planowales czarne. no i przydałyby sie plastiki antracyt. jak będziesz miałplastiki w innym kolorze to lipa będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i przydałyby sie plastiki antracyt. jak będziesz miałplastiki w innym kolorze to lipa będzie

wszystkie plastiki bede posiadał w antracycie, rowniez pasy bezp. zmienie na antracyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozecie pokazac jakies zdjecie ktore pokaze o co chodzi z tym atracytem?

jak to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
atracytem

to taki kolor taki szaro granatowy

 

---------- Post added at 18:59 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

 

815504412

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta, orientuje się ktoś czy wykładzina / dywan pasuje z kombi do sedana??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dołączę,

Wojtku zmodziłeś coś z tym wnętrzem?

Mam szary środek i chcę wrzucić fotele antracyt + obicie boczków w antracycie...

Tylko nigdzie tego nie mogę podpatrzeć

Odgrzeje kotleta, orientuje się ktoś czy wykładzina / dywan pasuje z kombi do sedana??

Według Etki nie ma różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według Etki nie ma różnicy
No to etka sie myli bo roznica jest delikatna, wszystko pasi roznica jest ze kombi ma wyciecia na zawiasy tylnej kanapy a sedan nie,ale po zalozeniu siedziska praktycznie nie widac tych wyciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kotlet.

Jak wygląda sytuacja ze sprzedażą szarego wnętrza (tapicerka, boczki etc.)? Jakieś sensowniejsze pieniądze można za to dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda sytuacja ze sprzedażą szarego wnętrza (tapicerka, boczki etc.)? Jakieś sensowniejsze pieniądze można za to dostać?

 

Ja za szare fotele + wykładzine wziąłem 350zł/

Fotele były kubełkowe i w bardzo dobrym stanie.

Boczki i reszta plastików dalej mi zawadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szare boczki bym wziął .. o ile są pod pełną elektrykę no i cena będzie rozsądna.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nie zmieniam wnętrza, gdyż gdy auto będę sprzedawał nie zwróci mi się ta zmiana.

2) Lewy przedni był bardzo starty, tkanina była zmechacona, ale przeszlifowałem golarką do ubrań z Biedronki za 6zł. Efekt bardzo duży. Struktura jest trochę cieńsza. Różnicy co prawda nie ma, ale było by nie w porządku tak sprzedać.

3) Tylne są na korbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie i Panie mam pytanie:)

Czy ktoś oriętuje się gdzie można kupić taśmę "zamszową" która idzie pomiędzy boczek a drzwi i służy do tego by nie trzeszczał boczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groszek_6

Dzięki za podpowiedz. W sumie nie jest to zły pomysł:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z pytaniem czy ktos z was wrzucal moze siedzenia z audi a6c6 i czy duzo jest przerobek z tego co sie orietuje lipa jest z tylna kanapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podejdzie ani fotele ani kanapa jak już to podejdą fotele z a6 c5 z kanapą będziesz musiał kombinować nie wejdzie siedzisko, jest o tym na forum temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności