Skocz do zawartości
elemenateur

Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)

Rekomendowane odpowiedzi

Darku w ASO to kosztuje 22zł, idź i grzecznie poproś o rabat to na pewno wyjdzie to korzystniej niż nasz rabat + wysyłeczka.

 

Pozdrówki

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę oleju motula oraz filtrów: powietrza, oleju, kabinowego bez węgla do passata b5 1999r AJM na pompowtryskach. Myślę że dla stałego klienta zrobisz dobrą cenę z wysyłką. Pozdrówki. Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję przepływomierz bosh, może pierburg do:

passat variant b5fl, 2002, 101km, AVB, vin: WVWZZZ3BZ2E421253

 

A tak swoją drogą, to który polecacie: bosh czy pierburg? jak bedziesz podawał cenę to napisz czy jest to sam lizak, czy całość z obudową.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje czujnika poziomu oleju do passata b5 afn

Olej Motul 6100 Synergie+ 10W40-5L

Motul 4100 Power 15W50-5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAmilu jutro masz rano pw. Pozostałe PW dziś poleciały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin. Jak zwykle expresowa przesyłka i fachowa obsługa. Pozdrawiam, Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje olej Motul do silnika V5 2,3 benzynka 170 KM AZX wersja z manualem ale to chyba bez znaczenia.

Norma 500 00

lub 502 00

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje ori czujnik plyny chlodzacego 059919501A -chyba taki i termostat , ale dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpisane wycenione i wysłane. Dziękuję Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin. Potrzebuje zestaw naprawczy do zacisku przedniego (konkretnie uszczelnienie tłoczka) tłoczek 54mm zacisku lucas i jakieś najtańsze klocki hamulcowe na przód bez czujnika zużycia. To do audi a4 98 rok 1.9tdi ahu kombi vin. wauzzz8dzwa104916. Klocki najtańsze bo potrzebuje tylko jedną sztukę a zestaw naprawczy tłoczka daj jakis lepszy bo w zeszłym roku wymieniałem uszczelnienie i tłoczek bo nie odbijał i teraz znowu słabo odbija i pod gumą przeciw pyłową mam mnóstwo płynu hamulcowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Potrzebuje Motula X-Cess 8100 5w40 + filtr oleju do Citroena C4 1,6 HDI 110km (silnik 9HY DV6TED4) 2005 rok + wysyłka.

Wyceń mi proszę litrówki i 5litrówke (wchodzi mi 3,5l do silnika a litr mi został po poprzedniej wymianie a dziad nie bierze oleju żeby dolewać)

Będzie jakaś dobra oferta dla stałego klienta ? :)

 

Od razu wyceń mi też olej do B6 -> Castrol 507.00 LL3 5w30 (4l) + komplet filtrów (będę robił dopiero jakoś na wiosnę, ale orientacyjnie chce się dowiedzieć ceny)

 

Pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzegielko alternatora zakupione w cenie niedodstepnej nigdzie. dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Interesują mnie przednie amortyzatory razem z odbojami do passat jak w podpisie. Do tego przednie dolne wahacze auto z czerwca 2003 według vin cienki sworzeń. Co do wahaczy jak byś mogł podać ceny lemfordera ale moze i masz cos tanszego bo wiem że ten cienki sworzen zabija cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wvwzzz3bz3p395441

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje klocki na przód Passat B5 1998rok 1.9 TDI 110KM. TEXTAR bez czujników oraz końcówki drążków kierowniczych Lemfordera.---CENA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,proszę o wycene,zestaw rozrządu CT 909 K10,do tego napinacz(nastawnik)lancucha rozrządu ASO,do audi a6 c5 1,8t AWT 2003r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ramienia wycieraczki lewej przód passatb b5fl 2002r uchwyt na bolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebuję zawór EGR z klapą gaszącą. VIN: WVWZZZ3BZYE413840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarla dzisiaj. Wszystko zgodne z planem, szybko. Jeszcze raz wielkie dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności