Skocz do zawartości
Zyndram

Czytanie regulaminu przez nowych userow

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie nie czytają regulaminu o czym każdy wie...

nie wiem czy to byłby dobry pomysł, ale przy rejestracji mógłby się pokazać komunikat z punktem regulaminu dot ograniczeń dla nowych użytkowników, co jak co, ale wyskakujące komunikaty większość osób czyta ;)

 

edit. Danek mnie uprzedził...

 

ostatnio jakiś koleś na szałcie był oburzony, czemu nie może pisać postów na forum, jest już z nami 3 dni i to już jest dużo czasu :)

Edytowane przez Kleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jakiś koleś na szałcie był oburzony, czemu nie może pisać postów na forum, jest już z nami 3 dni i to już jest dużo czasu

nikt nikomu nie zabrania pisać postów na forum!!!

 

Oby tylko nie zakładali tematów o tym samym w kółko ;)

Stąd ograniczenia w zakładaniu tematów.

 

Staż na forum = 15 dni obecności

Warunek dostępu do możliwości zakładania nowych tematów = 15 dni + 15 postów.

 

Co oczywiście nie zwalnia z obowiązku korzystania z szukajki ;) Tutaj jest tyle wiedzy zgromadzonej, że czasami sam się dziwię jak zaczynam czegoś szukać żeby pomóc tym biednym "nowym" w dziale "dla nowych..." :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nikomu nie zabrania pisać postów na forum!!!

 

Oby tylko nie zakładali tematów o tym samym w kółko

Stąd ograniczenia w zakładaniu tematów.

 

Staż na forum = 15 dni obecności

Warunek dostępu do możliwości zakładania nowych tematów = 15 dni + 15 postów.

 

Co oczywiście nie zwalnia z obowiązku korzystania z szukajki Tutaj jest tyle wiedzy zgromadzonej, że czasami sam się dziwię jak zaczynam czegoś szukać żeby pomóc tym biednym "nowym" w dziale "dla nowych..."

no to ja wiem, tyle Że gość pisał, że nie może pisać postów a zapewne chodziło mu o zakładanie tematów... Ta niewiedza wynika z tego, że nikt nie czyta regulaminu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Jestem nowy, nawet przeczytalem juz regulamin ale jednej rzeczy nie rozumiem.

Z moim paskiem nie mam wiekszych problemow, poza tym wiekszosc problemow juz opisana wiec tu postow nie nabijam. Doradzic na razie nie potrafie:-( Gdzie mam sobie nabic 15 bezsensownych postow aby moc zadac pytanie kolesiowi oglaszajacemu sie w dziale "sprzedam"?

Czy naprawde to ograniczenie jest konieczne?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mam sobie nabic 15 bezsensownych postow aby moc zadac pytanie kolesiowi oglaszajacemu sie w dziale "sprzedam"?
Możesz napisać do niego PW
Czy naprawde to ograniczenie jest konieczne?
Jak najbardziej aby w ten sposób udowodnić że nie zalogowałeś się na forum aby tylko odwiedzać dział "sprzedam", a przy tym nauczyć się jak działa i po co jest forum. Widzisz kolego jestem na forum już trochę i nie interesuje mnie dział sprzedam a jakoś tak dziwnie się składa że każdy świeżo zalogowany kieruje tam pierwsze kroki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz napisać do niego PW

 

Wiem, że mogę. Nawet tak zrobiłem. Ale mogę też sobie wyobrazić, że koleś dostanie kilka pw od różnych nowych użytkowników z takim samym pytaniem.

 

Nie widzę też nic złego w tym, że nowi użytkownicy chcą sobie coś dokupić do swoich rakiet i dlatego kierują pierwsze kroki do działu "sprzedam". I nawet jak ktoś się zapisał na forum tylko po to, żeby coś kupić od "pewniaka" z forum to też nie widzę w tym nic złego.

 

P.S. Już chyba wiem gdzie wyklepę te 15 postów o niczym. Tylko proszę moda żeby nie usuwał bo cała praca na nic;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mogę też sobie wyobrazić, że koleś dostanie kilka pw od różnych nowych użytkowników z takim samym pytaniem.
Jak mu zależy aby sprzedać odpowie ci na nie.
Nie widzę też nic złego w tym, że nowi użytkownicy chcą sobie coś dokupić do swoich rakiet i dlatego kierują pierwsze kroki do działu "sprzedam". I nawet jak ktoś się zapisał na forum tylko po to, żeby coś kupić od "pewniaka" z forum to też nie widzę w tym nic złego.
Jak najbardziel ale kilku przyszło tu aby sprzedać parę rzeczy swego czasu i oszukało paru forumowiczów, dlatego admini nie chcą abyś i ty stał się ofiarą nieuczciwych sprzedawców
P.S. Już chyba wiem gdzie wyklepę te 15 postów o niczym. Tylko proszę moda żeby nie usuwał bo cała praca na nic
No i widzisz znalazłeś sposób. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nawet jak ktoś się zapisał na forum tylko po to, żeby coś kupić od "pewniaka" z forum to też nie widzę w tym nic złego

 

ja tak tylko, a możesz mi powiedzieć skąd wiesz, że taki ktoś kto sprzedaje jest "pewniakiem"?

Gdyby nie było tego ograniczenia każdy by mógł wejść i sprzedać co chce a potem uchodzić za "pewniaka". Siłą rzeczy tak jak pisał J@cek, dzięki obostrzeniom, nieuczciwym nie chce się tu siedzieć a nam ich oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię - nie rób ze mnie idioty;-) Żebym uznał kogoś za "pewniaka" to musi mieć trochę więcej niż 16 postów i 3 dni stażu na forum:-)

Ja rozumiem jakby to ograniczenie dotyczyło zakładania nowych tematów w dziale "sprzedam" - ale o ile dobrze zrozumiałem regulamin, to zakładania nowych tematów to akurat nie dotyczy?

Dobra, zresztą nie mój cyrk. Powyższe napisałem tylko w celu nabijania postów:-)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powyższe napisałem tylko w celu nabijania postów:-)

 

Spokojnie w tym dziale nie punktują :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie w tym dziale nie punktują
I tu się mylisz Damian wszystkie 3 posty które kolega nabił jak to się przyznaje bez sensu, są nabite w tym wątku....Myślę że trzeba z tym coś zrobić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żebym uznał kogoś za "pewniaka" to musi mieć trochę więcej niż 16 postów i 3 dni stażu na forum:-)

Taaa, był tu taki jeden i miał pewnie ze 3 lata stażu i postów o wiele więcej. Pewnie i oszukanych osób ma więcej niż 16. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się mylisz Damian wszystkie 3 posty które kolega nabił jak to się przyznaje bez sensu, są nabite w tym wątku.

 

Oh Jacek Jacek :P tak napisałem dla żartów a ty już peplasz od razu :D weź się ogarnij !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisałem dla żartów a ty już peplasz od razu
Nie wiedziałem, zawsze cię miałem za poważnego człowieka ;) Myślałem że mówisz poważnie bo nie wiesz że temat nabija punkty :D
weź się ogarnij !
Jestem ogarnięty od jakiś 30 lat resztę swego życia zaliczam do mało ogarniętego ale za to jak bujnego. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności