Skocz do zawartości
KRIS M

Montaż podłokietnika do 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że kolega pompeusz666 ma nie najgorszy pomysł na udoskonalenie swojego paska w flu trzeba wybulić jakieś 300 - 400 zł na wysoki tunel bo sam tyle wydałem a sam podłokietnik nowy taki jak kolega zastosował można kupić za 100 parę złoty. tylko nie Myślisławem że w Flu są mocowania do takiego podłokietnika ale jednak sie da jak ktoś chce. wielki szacunek za pomysłowość.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Problem może sie pojawić jak ktoś ma w tym miejscu Car interface bo u mnie był tam umieszczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie był moduł telefonu ale i tak zakładałem bury 9045 w tym miejscu więc go troche przesunąłem i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem że w pasku przed liftem zakładają wycinając otwór ale tam jest chyba więcej niejsca nie mysłałem że w fl też tak można , myślałem nie raz jak to zrobić ale nie miałem pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że kolega pompeusz666 ma nie najgorszy pomysł na udoskonalenie swojego paska w flu trzeba wybulić jakieś 300 - 400 zł na wysoki tunel bo sam tyle wydałem a sam podłokietnik nowy taki jak kolega zastosował można kupić za 100 parę złoty. tylko nie Myślisławem że w Flu są mocowania do takiego podłokietnika ale jednak sie da jak ktoś chce.

Uważam że to krok wstecz. :wmorde

Podłokietniki od FL'a spokojnie można dorwać już za 150zł, trzeba tylko chwilę zapolować na okazję. :ok

W efekcie końcowym nic nie skrzypi a co najważniejsze wygląda jak powinno.

Ma przy tym bardzo pakowny schowek umożliwiający montaż np. zmieniarki, na tyle zapalniczkę itp. itd.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szukałem prawie dwa lata w dobrym stanie podłokietnika i dałem 300 zł był tylko jeden w tym kolorze co potrzebowałem i owszem że oryginał od fla na pewno wygląda dużo lepiej z tą pakownością bym polemizował ale tak jak kolega zrobił może być dobre dla tych co nie chcą wydać tyle kasy. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja szukałem prawie dwa lata w dobrym stanie podłokietnika i dałem 300 zł był tylko jeden w tym kolorze co potrzebowałem

2 lata ? :przestraszony szukałeś nowego w kolorze różowym. :hyhy

 

z tą pakownością bym polemizował

To wpakuj do przedliftowego podłokietnika zmieniarkę i jeszcze miej troszkę miejsca na drobne klamoty. :ok

P.S. A już nie wspomnę nawet o takich co chcą zamontować termoregulatory od grzanej kanapy.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie różowego a antracytu w dobrym stanie i w dobrych pieniądzach. mam te schowki w tym podłokietniku i nawet panel od radia sie nie mieści. ja tez nie jestem za rzeźbą w passacie bo jak cokolwiek zmieniać to tylko na oryginał ale nie można też karcić kogoś za własną intencje.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a może wiesz pod co podłączyć tylną zapalniczkę w podłokietniku jak nie było oryginalnie kostki myślałem zeby podpiąć sie pod przednią ale nie polecają za specjalnie albo pod te w bagażniku ale tam już ktoś cos podłączył nie wiem czy nie coś od haku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to krok na przód bo wcześniej nie miałem podłokietnika a teraz mam, i jeszcze nikt nie był w stanie powiedzieć że to było dorabiane bo wygląda jak oryginał.

 

P.S a tak przy okazji to ja mam zapalniczkę z tyłu nawet z podświetleniem. Razem z kostką i bezpiecznikiem tak że spokojnie można używać , z resztą ile razy się używa tego równocześnie.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod gniazdo zapalniczki z przodu.

Kupiłem popielniczkę z gniazdem od jakiegoś seata chyba, za 20PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki trochę. Czy ktoś próbował przełożyć przednią część tunelu z 3B FL do 3B? Podłokietnik wymieniłem, jakkolwiek nie zgrywa się on z resztą jak należy (pomijam, że w wersji highline i jasnej skórze jest drobna różnica w odcieniach). W efekcie zakupiłem przód tunelu i zagwózdka do poniedziałku. W wersji FL przód tunelu ma daleko wystające skrzydełka natomiast w 3B są one ucięte w pewnym momencie, a dalej zaczyna się kolejny plastik :) Gdyby ktoś tak przypadkiem miał z tym do czynienia i rozwiązał problem, proszę o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się założyć, ale nie zamontujesz już tych małych elementów tapicerki (chodzi o te z przodu na dole, łączące się ze "skrzydełkami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie,czy montował ktoś podłokietnik z skody superb ? jak wyglada sprawa nawiewów na tył

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o założenie takiego podłokietnika .5067065328.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie,czy montował ktoś podłokietnik z skody superb ? jak wyglada sprawa nawiewów na tył

pozdro

 

Napisałeś w wątku ciekawych aukcji z Chin, ze udało Ci się założyć podłokieć z SuperB...

 

Mógłbyś troszkę rozszerzyć temat ? Dużo było rzeźby ?

 

Po przeczytani tamtego wpisu zacząłem sam o tym myśleć, nawet pomierzyłem w jednej SuperB podłokietnik i według moich wyliczeń trzebaby go przeciąć zaraz za lewarkiem zmiany biegów i rzeźbić żeby dopasować.. Mało tego, z tyłu mocno by wystawał i zostaje dużo mniej miejsca niż z ori Passatowskim...

 

Mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcia jak to wygląda po montażu ? Jak jest spasowane ?

 

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pierwszy raz korzystam z tego forum, więc proszę o wyrozumiałość i pomoc przy wymianie uszkodzonego podłokietnika passat b5 2000 sedan 1.6 wersja przed liftem. Czy mógłbym prosić o jakąś instrukcję, wskazówki, pomoc jak to zrobić od początku do końca krok po kroku,  co będzie potrzebne.

zakupiłem coś takiego 

https://allegro.pl/oferta/podlokietnik-wv-passat-b5-audi-a4-b5-org-stelaz-6062197529?reco_id=372d4794-5231-11e9-854a-000af7f61830&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017

ale nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Udało mi się ściągnąć już dwie osłony prawą i lewą stelaża.

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Edytowane przez JarekWr35
Wersja Basic. W podłokietniku mam uchwyt pod telefonem. Przez stelaż do uchwytu tel. idzie kabel, prawdopodobnie umożliwiający lądowanie baterii telefonicznej z akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności