Skocz do zawartości
KRIS M

Montaż podłokietnika do 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - czy podłokietnik z 3B podejdzie do 3BG (mam basic). Pytanie czy w 3BG sa sruby do mocowania łapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie, pod warunkiem że zmienisz ramke skrzyni biegów z popielniczką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli musze caly tunel srodkowy kupowac? nie wystarczy sama lapa+podlokietnik i zrobienie dziury w tunely tym ktory jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli musze caly tunel srodkowy kupowac? nie wystarczy sama lapa+podlokietnik i zrobienie dziury w tunely tym ktory jest?

 

tak też możesz ale mi to drutem zalatuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziura w tunelu to nie problem - mozna zamaskowac ja sama obudowa podlokietnika. pytanie zasadnicze brzmi:

- czy sa gotowe sruby/bolce pod montaz łapy??

cztery.jpg

Edytowane przez Mustache

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziura w tunelu to nie problem - mozna zamaskowac ja sama obudowa podlokietnika. pytanie zasadnicze brzmi:

- czy sa gotowe sruby/bolce pod montaz łapy??

[ATTACH=CONFIG]89426[/ATTACH]

 

 

Cześć.

 

Kolego jak tam działania z tym podłokietnikiem z przed FL.

Udało się to jakoś ładnie ogarnąć ??

 

Pozdrawiam P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy , ale też jestem ciekaw czy udało się to ogarnąć ponieważ chce zaadoptować podłokietnik z paska po lifcie do b5 z przed LF . Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tutaj nowy , ale też jestem ciekaw czy udało się to ogarnąć ponieważ chce zaadoptować podłokietnik z paska po lifcie do b5 z przed LF . Pozdrawiam ;)

 

przeczytaj od początku to tylko 3 strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tutaj nowy , ale też jestem ciekaw czy udało się to ogarnąć ponieważ chce zaadoptować podłokietnik z paska po lifcie do b5 z przed LF . Pozdrawiam

 

Powiem tak, jak masz podłokietnik w swoim to go zostaw bo ten z 3b jest wg mnie dużo wygodniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, jak masz podłokietnik w swoim to go zostaw bo ten z 3b jest wg mnie dużo wygodniejszy.

 

Dzięki za odpowiedź chłopaki , rzecz w tym ze mam wersje bez podłokietnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Macie jakiegoś sprzedawcę, którego możecie polecić w temacie podłokietnika do B5? Rozważam zakup tego cacka, po wymianie mieszka na skórzany chcę mieć właśnie podłokietnik. Na Allegro ceny sięgają ponad 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz układy, masz dobrą cenę, ja szukalem jakieś pół roku i nic ceny kosmos! sa ludzie na forum co mają dobre kąski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za odgrzewanie kotleta.

czy wie ktos lub ma namiar na watek o zmianie podłokietnika z UK na EU- mam ori EU ale szmaciany i skórzany UK. czy mozna w jakiś sposób zamienic "coś" np pokrywki aby wykorzystac skorzanego angola jako dawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

góra jest demontowalna więc pewnie nie ma problemu z przekładką, natomiast czy cały stelaż metalowy jest taki sam czy się różni tego nie wiem...

http://allegro.pl/nowy-oryginalny-podlokietnik-przod-vw-passat-b5-fl-i3822194237.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
góra jest demontowalna

tylko jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie o poszczególne części do podlokietnika czy zakupie w aso tylna maskownica i gniazdo zapalniczki do tylnej ścianki podlokietnika bo brakuje mi i mam dziurę niezbyt to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam paska z 2004 r b5 fl w wersji basic bez podłokietnika i właśnie kupiłem podłokietnik z passata b5 fl też z 2004 roku (jeszcze nie dostałem) i moje pytanie jak to zamontować i czy wszystko bez problemu pasuje. może ma ktoś jakieś foto i instrukcje ? i w moim tunelu jest jakś moduł i jakieś kable idą i nie wiem do czego i czy w dużym tunelu z podłokietniku jest mocowanie do tego modułu i jak do przełożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz 2 śrubki M5 (pod zaślepkami) łączące obydwie części tunelu.

Tylna część tunelu przykręcona jest do nadwozia na 3 śruby M8.

Pakujesz podłokietnik i przykręcasz wszystko w odwrotnej kolejności. :ok

P.S. Sterownik od zestawu głośnomówiącego bez problemu zamocujesz gdzieś w środku podłokietnika, jest tam od groma miejsca.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z podłokietnikdiem ogarnieta nie bylo problemu i dzieki za info. Mam teraz inny problem bo w tym podkokietniku mam gniazdo zapalniczki a nie mam do tego kostki oryginalnej i nie wiem jak to podłączyć zeby działało to gniazdo i zeby nic sie nie spaliło dodam ze oprócz gniazda z przodu mam jeszcze dwa w bagażniku . Jak ktos to przerabial prosze o info. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tego posta to się pochwale jak u mnie to jest zrobione. Pisali niektórzy że rzeźba z tym podłokietnikiem ale wydaje mi się że jeżeli się to zrobi na spokojnie to wygląda całkiem nieźle.

Śruby są gotowe trzeba tylko popracować nad samym tunelem (nożyk do tapet) i łapa wchodzi bez problemu.

S73F2297.JPG

Sam podłokietnik jest wygodny tylko troche skrzypi ale w sumie to cały pasek troche skrzypi więc nie ma problema.

 

Jak ktoś chce to moge troche dołożyć zdjęć

S73F2296.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności