Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

kurde to troche zabawy bedzie z tym :/ no to on tak ma ze w ruchu dziala a w miejscu nie? :P dziwne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde to troche zabawy bedzie z tym :/ no to on tak ma ze w ruchu dziala a w miejscu nie? :P dziwne :D
Spróbuj jeszcze tak zrobić otwórz drzwi zatrzaśnij zamek do końca to znaczy na dwa razy następnie wd40 z tą rurką czerwoną i pod kontem 45stopni w dół wsadź i ładuj do oporu nadmiar wyleci dołem drzwi może coś z tego będzie ale nie gwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał M4R71N Zobacz post

kurde to troche zabawy bedzie z tym :/ no to on tak ma ze w ruchu dziala a w miejscu nie? :P dziwne

Spróbuj jeszcze tak zrobić otwórz drzwi zatrzaśnij zamek do końca to znaczy na dwa razy następnie wd40 z tą rurką czerwoną i pod kontem 45stopni w dół wsadź i ładuj do oporu nadmiar wyleci dołem drzwi może coś z tego będzie ale nie gwarantuje.

 

pomoglo! :D lampka gorna juz reaguje na otwarte drzwi :D zostal tylko brzeczek swiatel i lampka w drzwiach ktore nadal nie dzialaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego sprawdź żaróweczkę w drzwiach a brzęczek działa dopiero OCZYWIŚCIE przy otwartych drzwiach i wyjętym kluczyku ze stacyjki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IREK mam takie pytanie czy jak tam tego WD40 napsikam to czy mi się coś z elektryką nie stanie w srodku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic się nie dzieje wd nie służy tylko do ruszenia starych śrub. Wiązka kabli od zamka idzie w kierunku zawiasów a ty pryskasz po niżej , więc nie grozi. Powodem zacinania się tego styku jest stary smar w zamku + kurz i awaria gotowa tak Mi się wydaje, przeważnie w najbardziej używanych drzwiach-(kierowcy) więc proponuje nie pakować tam smaru tylko prysnąć raz na kwartał. POWODZONKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki w sobotę się pobawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podswietlenia pod spodem brak bo nie ma zarowki :lol: no raczej domyslilem sie ze przy wlaczonym silniku i zamknietych drzwiach brzeczek nie zadziala :/ ale nie dziala tak czy siak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CHODZIŁO MI O WYJĘTY KLUCZYK LEPIEJ NAPISAĆ DOKŁADNIE NIŻ PISAĆ DWA RAZY. No to grubsza robota się szykuje jedyne co mi przychodzi do głowy to sprawdzenie przewodów w kości od wł. świateł,może się który złamał no chyba, że żaróweczka w drzwiach zamyka obwód z brzęczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CHODZIŁO MI O WYJĘTY KLUCZYK LEPIEJ NAPISAĆ DOKŁADNIE NIŻ PISAĆ DWA RAZY. No to grubsza robota się szykuje jedyne co mi przychodzi do głowy to sprawdzenie przewodów w kości od wł. świateł,może się który złamał no chyba, że żaróweczka w drzwiach zamyka obwód z brzęczkiem.

 

sprawdzalem na rozne sposoby...:confused: tylko teraz mam pytanie bo cos mi dalej nie gra. jak wsadzilem ta zarowke pod drzwi kierowcy ktorej nie bylo, palila sie ale caly czas:eek: czyli idzie tam normalnie + i - z aku i swieci ciagle (bez reakcji na zamkniete czy otwarte drzwi). moze to miec cos wspolnego z brzeczkiem? i jak mozna by rozwiazac problem?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos odp na moj problem czy czeka mnie wizyta u znachora? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zna ktos odp na moj problem czy czeka mnie wizyta u znachora? :/
wyciągałem u siebie żarówkę i brzęczek działa prawidłowo a co do tego, że świeciła cały czas to zwarcie ja bym szukał w drzwiach i słupku może tam się jakiś przewód złamał i robi bajzel zajrzyj jeszcze raz do mikro lubią się zawieszać no bo jak tam nic nie znajdziesz to tylko znachor ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas1891

Witam,mam to samo nic nie swieci tyle ze jeszcze lustra sie nie podgrzewaja,masakra,pomozcie gdzie szukac tych luster,bo z opisow waszych to mniej wiecej wiem jak przywrocic swiatlo,a co z lustrami?jest taka opcja ze jak naprawie oswietlenie to lustra tez bada sprawne?

Edytowane przez lukas1891
dopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam to samo nic nie swieci tyle ze jeszcze lustra sie nie podgrzewaja,masakra,pomozcie gdzie szukac tych luster,bo z opisow waszych to mniej wiecej wiem jak przywrocic swiatlo,a co z lustrami?jest taka opcja ze jak naprawie oswietlenie to lustra tez bada sprawne?

kolego najlepiej sprawdz na poczatku czy one w ogole grzeja :) u mnie sie okazalo ze jedno tylko grzeje ale przy tylnej szybie (mam joystick) :) wyjac lustra to minuta i podlaczyc na krotko. jesli jednak napewno sa ok to moze sprawdz kable do drzwi co ida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj jeszcze tak zrobić otwórz drzwi zatrzaśnij zamek do końca to znaczy na dwa razy następnie wd40 z tą rurką czerwoną i pod kontem 45stopni w dół wsadź i ładuj do oporu nadmiar wyleci dołem drzwi może coś z tego będzie ale nie gwarantuje.

 

Będę musiał tego spróbować.. w połowie zimy przestał mi działać czujnik otwarcia w drzwiach pasażera.. ale dziś kiedy zrobiło się ciepło (ok 15' było) nagle ożył. Wieczorem kiedy było zimno znowu nie działał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam umnie nie swieci podswietlenie z prawej strony w nawiewie reszta dziala,mial moze ktos taki przypadek ? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, przepaliła Ci sie żarówka w nawiewie, który nie świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego może tylko lampka poszła i nie warto szukać w drzwiach?? Żarówka w asso 20 zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wie ktos moze dlaczego nieswieca mi lampki na słupkach sprawdzałem zaroweczki sa ,ok wyglada nato ze brak plusa czy wie ktos skad idze wiazka do nich, jak moge to naprawic ,zaznaczam ze wszystke lampki swieca zwyjatkiem ,tych na słupkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych na słupkach czyli w podsufitce bocznych ? Świecą wszystkie progowe i centralna w podsufitce też świeci, dobrze zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności