Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czekaj nie działa Ci lampka podświetlenia progu (ta pod głośnikim)?????? Czy na konsoli tam gdzie jest sterowanie szybami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampka podswietlenia progu dziala tylko nie dziala podswietlenie sterowania szybami i gałka ustawienia lusterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm może diody się spaliły chociaż w to wątpię najlepiej rozbebesz cały boczek i popatrz

DEMONTAŻ TAPICERKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKUB, jak szyby i lusterka to raczej cos nie laczy na kostce lub na kablu pod gumowa oslona miedzy drzwiami a nadwoziem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecam przeprowadzenie konserwacji kabli przy M Komfortu ,poniewarz wilgoc robi spustoszenie w miedzianych zlaczkach .Naprawde goraco polecam :064:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKUB - na 80% przełamany kabel na przejściu - drzwi - car :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

Próbowałem dzisiaj dostać się do modułu komfortu tak jak radził MrWho

i po zdjeciu listew i podniesieniu wykładziny chyba znalazłem ten moduł- czy to takie czrne pudełko o wielkości 28-30x 12-15x 5-6cm? Po za tym strasznie ciężko podnieść tą wykładzinę .

Chyba lepiej wcześniej wyjąc fotel? Zabiorę sie do tego jak będę zmieniał pas kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe musisz wyciagac fotela! Jak podniesiesz wykladzine i bedziesz widzial puszke modulu, to przy progu jest spinka ktora umocowana jest wiazka, odpinasz ja, i wyciagasz wiazke przewopdow razem z modulem poza obrys samochodu, pozniej otwierasz puszke modulu i masz dostep do samego modulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piosco

Witam.Rozkręciłem całe wnetrze mojego paska zeby zlokalizowac przyczyne braku oswietlenia i nic nie namierzylem podejżanego.Mokro było pod wykładziną ale przewody wyglądały na w porządku.Mam problem bo nie mam dobrego schematu.Może nie umiem szukać wiec prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Rozkręciłem całe wnetrze mojego paska zeby zlokalizowac przyczyne braku oswietlenia i nic nie namierzylem podejżanego.Mokro było pod wykładziną ale przewody wyglądały na w porządku.Mam problem bo nie mam dobrego schematu.Może nie umiem szukać wiec prosze o pomoc.

 

Rozumiem, że bezpieczniki sprawdziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietia201

hej:0 mój problem jest taki jak otworze drzwi od kierowcy i tylne za nim to nie świeci mi sie nic w samochodzie chodzi mi o oświetlenie a z drugiej strony wszystko jest ok jak otworze to się świeci, passat 99 1,9 tdi 110 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_Sieradz

Witam wszystkich. To mój pierwszy post, więc na pewno zrobię coś nie tak i nie w tym miejscu coś napiszę. Proszę o litość :) . Mój problem dotyczy czasu oświetlenia wnętrza po otwarciu centralnego pilotem. Otóż po naciśnięciu pilota wszystko jest ok, zamek odryglowuje, kierunki migają, słychać dźwięk... Zapala się też oświetlenie wnętrza tyle tylko, że na 1-2 sekundy i potem gaśnie. Naciskam ponownie otwieranie na pilocie-znów kierunki zamrugają i słychać dźwięk, ale tym razem oświetlenie świeci zdecydowanie dłużej, czyli normalnie. Jaka może być przyczyna, że po pierwszym razie światło momentalnie gaśnie, a po drugim naciśnięciu świeci tak jak powinno być? Kiedy otworzę drzwi zapala się normalnie i świeci do momentu przekręcenia kluczyka, gaszę silnik, wyciągam kluczyk - zapala się normalnie. Tylko przy tym otwieraniu coś szwankuje. Proszę o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Problem mój jest identyczny jak w pierwszym poście. Sprawdziłem bezpiecznik nr 6 jest napięcie aczkolwiek już 14 niekoniecznie. Jedyne światła wewnętrzne to podświetlanie licznika, oświetlenie nawiewu oraz przycisków podnoszenia szyby itp. Moduł komfortu wyjmowałem suchy jest ale dla pewności poprawiłem luty i dalej to samo. Może coś przeoczyłem. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój problem wygląda inaczej.U mnie wewnątrz auta oświetlenie nie chce zgasnąć.Nawet po włożeniu kluczyka do stacyjki czy też wyjściu i zamknięciu centralnego ono nadal się pali i nie mogę włączyć alarmu bo od razu wyje.Co może być tego przyczyną bo ja się już pogubiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jestescie pewni co do swoich zamkow w drzwiach czy sa sprawne wszystkie mikrostyki bo z nimi tez sa klopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miałem problem z oświetleniem wnętrza (wszystkie lampki), schowka oraz lampkami od spodu drzwi. Odsłoniłem tapicerkę pod siedzeniem kierowcy szukając modułu komfortu. Problem tkwił w wiązce przewodów prowadzących do modułu komfortu. Na wysokości 15-20cm wiązki przewodów wychodzącej z modułu komfortu 1 przewód czarno czerwony łączy się z 7 przewodami czarno czerwonymi (nie wiem w jaki sposób były połączone bo złącze było całe utlenione/przepalone - dotykając palcem rozpadło się w drobny mak). Połączyłem na nowo te 7 przewodów splatając je razem z tym jednym biegnącym z modułu komfortu i problem został rozwiązany. Może komuś to pomoże. :). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo bylo jeden czerwony z wiazka kilku czerwonych byl oderwany i do tego miedz strasznie zasniedziala. Polutowalem to troche rurke termokurczliwa dalem i ma dzialac. I dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelf

witam...dobre te paski..ale kurde z tym swiatłem w nich jak disco polo...u mnie teraz padło światło w bagazniku...nie ma brzeczyka od swiateł nie wyłaczonych...jak otwieram z centralnego to trzeba szybko wkładac klucz do stacyjki bo się zamyka...normalne cuda...mnie juz to smieszy..mam jeszcze podswietlony przód..zegary...drzwi ... to wytrzymam..ale jak mi zgasna zegary....to nie wiem co zrobie...czy jest jakies lekarstwo by to wszystko w miare działało i nie trzeba będzie wsiadac do auta w 4 sek.i celować kluczem w stacyjke....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam...dobre te paski..ale kurde z tym swiatłem w nich jak disco polo...u mnie teraz padło światło w bagazniku...nie ma brzeczyka od swiateł nie wyłaczonych...jak otwieram z centralnego to trzeba szybko wkładac klucz do stacyjki bo się zamyka...normalne cuda...mnie juz to smieszy..mam jeszcze podswietlony przód..zegary...drzwi ... to wytrzymam..ale jak mi zgasna zegary....to nie wiem co zrobie...czy jest jakies lekarstwo by to wszystko w miare działało i nie trzeba będzie wsiadac do auta w 4 sek.i celować kluczem w stacyjke....

 

W Twoim przypadku to mikrostyk w drzwiach kolego. Nie widzi otwartych drzwi to i nie brzęczy abyś wyłączył światła. To samo z samouzbrajaniem alarmu (centralnego zamka) - nie widzi otwarytch drzwi więc traktuje to jako pomyłkowe otwarcie samochodu i zamyka go ponownie.

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności