Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś pomóc? W lampce sufitowej przestały mi się świecić dwie czerwone lampki led, które do tej pory ładnie podświetlały z góry panel z radiem. Ktoś wie jaka może być przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może diody zakończyły już swój żywot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. Czy wam się zapala główna lampka w podsufitce tylko jak otworzycie drzwi kierowcy czy przy otwarciu drzwi pasażera też się wam zapala w środku światło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otwierasz drzwi od pasażera też się zaświecą w środku lampki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie zaświecają ?:506:j ak uchylam drzwi pasażera. Mówię o tej nad kokpitem bo te z tyłu świecą się bez zarzutu.

Edytowane przez ruslan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc? W lampce sufitowej przestały mi się świecić dwie czerwone lampki led, które do tej pory ładnie podświetlały z góry panel z radiem. Ktoś wie jaka może być przyczyna?

 

Podpinam się miał ktoś taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałeś tam w ogóle? Napięcie do nich dochodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak napięcie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj im zewnętrzne zasilanie i sprawdź czy swiecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje podpiąć się ze swoim problemem ,może ktoś pomoże.Poprzedni właściciel auta wypiął lampkę bagażnika . Ostatnio mam problemy z rozładowującym się aku i przy podłączeniu komputera okazuje się że moduł komfortu widzi klapę bagażnika ciągle otwartą , dlatego brak lampki.Jednak mirostyk zamka ,który podaje masę na lampkę i dalej na komfort jest sprawny, i po zamknięciu kufra odcina masę. Lecz wtedy lewa masa idzie na lampkę z komfortu , a tak chyba nie powinno być . I teraz pytanie , czy moduł jest uszkodzony i czy to , że komfort widzi otwarty kufer powoduje że nie przechodzi on w stan uśpienia po zamknieciu auta . Może ktoś miał podobny przypadek i mógłby pomóc . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagle zniknęło podświetlenie we wszystkich przednich kratkach nawiewu (w środkowej i w dwóch bocznych) , nie wierzę że spaliły się wszystkie 4 żarówki.

Miał ktoś taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Spróbuję się podpiąć do tematu z moim problem. Iż kiedyś zauważyłem że mi się cały czas świeciło oświetlenie wewnętrzne po zamknięciu drzwi w samochodzie. Wymieniłem moduł komfortu problem zniknął kilka tygodni miałem spokój problem zaczął się powtarzać tylko troszkę inaczej jak zamknę drzwi w samochodzie to oświetlenie zgaśnie ale po paru minutach znów się włączy i zgaśnie i tak w kółko wymienił moduł na trzeci i jest nadal to samo. Może ktoś miał taki problem i mógłby pomóc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po montażu haka do pojazdu coś się stało, że nie zapala mi się oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi kierowcy. Po otwarciu drzwi pasażerów wszystko się zapala tylko te drzwi kierowcy. Jak się dociśnie mocno te drzwi (ale nie zamknie) to one dopiero się zapalają, ale nie gdy są otwarte na oścież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zbieg okoliczności? To popularna wada tych aut.  W zamku kierowcy jest taki mikrostycznik i jak on się zepsuje to auto nie widzi otwartych drzwi. Dziwi mnie tylko dlaczego zaczyna je widzieć jak są prawie zamknięte. U mnie jest identyczna sytuacja. Jak je docisnę do karoserii ale nie zamknę to auto je widzi. Na jakiej zasadzie to świruje?

Tak czy srak to popularny problem tylko ciekawe czy to zbieg okoliczności czy to modzenie przy aucie go wywołało i wcale nie ten mikrostycznik jest winny. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z oświetleniem wnętrza kabiny w passacie b5. Przy ustawieniu centralnej lampki w pozycję otwartych drzwi cała lampka się pali i nie gaśnie, gdy zamknę drzwi. Co może być powodem takiej usterki ? Czy mógł by ktoś odświeżyć mi temat.

Moduł komfortu jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę. Normalnie nie wierzę, że nikt nie miał problemu z oświetleniem wnętrza w modelu, który jest 25 lat na rynku i nie ma takiego wątku na forum, nie ma podanych prawdopodobnych przyczyn i rozwiązań i trzeba było napisać nowy i nie zadać sobie trudu poszukania samodzielnie, tylko czekać na podanie na talerzu.

Edytowane przez jihad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nono87 napisał:

nie gaśnie, gdy zamknę drzwi

Po przekręceniu kluczyka w stacyjce też nie gaśnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyk w drzwiach albo zalany moduł komfortu. Chyba dużo o tym w internecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, lechbedford napisał:

Po przekręceniu kluczyka w stacyjce też nie gaśnie ?

nie też nie gaśnie nawet jak zamknę samochód z pilota to będzie się świecić bez przerwy :(

 

7 godzin temu, Noxi napisał:

Mikrostyk w drzwiach albo zalany moduł komfortu. Chyba dużo o tym w internecie. 

Poczekam na cieplejsze dni bo nie mam garażu i pogrzebie pod fotelem jeśli modół będzie suchy to sprawdze jeszcze te microstyki tylko trzeba sprawdzić we wszystkich drzwiach prawda...?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności