Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ten silniczek z którym masz problem i który nie otwiera Ci klapy ze świeżym powietrzem jest tam dalej za tym co chodzi i go widać. To powinno Ci pomóc choć to samo jest wyżej już napisane.

http://b6club.ru/viewtopic.php?f=54&t=14919 wklej w google tłumacza ale po fotkach już powinieneś wszystko wiedzieć.

http://www.auditeam.pl/forum/topic/1646-rozmieszczenie-oraz-opis-silniczk%C3%B3w-klap-klimy/ tu na szybkiego żebyś zobaczył gdzie jest ten drugi silniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło rozpięcie silniczka i...ponowne wpasowanie go w miejsce. Wielkie dzięki. Nawiew działa jak ta lala. Pozdr.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem z parowaniem. Zachodzą wodą niemożebnie.  Mógłby ktoś podesłać jak powinny być ułożone klapki recyrkulacji ?  Ma to wyglądać tak?

Stan zasadniczy czyli powietrze z zewnątrz przełączamy na zamknięty jak tu? 

 

Czy ma startować z zamkniętej klapki?  Jak tu:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego adamw336 udało Ci się ustawić prawidłowo ten silniczek od obiegu zamkniętego?

Ja walczę z klimatyzacją w swoim Passacie i szczerze mam już go dosyć :/

Na początku miałem błędy 711 00h i 712 00h czyli błąd silniczka V158 i V159. Wyczytałem na forum że można zamienić same potencjometry i zabrałem się do roboty. Zamieniłem potencjometr z V159 i V71. Błąd zniknął ale po czasie pojawiły się nowe mianowicie: 4fA 00h i 4f9 0ch, wiem że ten pierwszy tyczy się silniczka V71 ale o co chodzi z drugim nie wiem. Mało tego to strasznie zaczęły mi parować szyby, pierw myślałem ze przejdzie bo tego dnia również myłem samochód w środku ale nie. Wychodzi na to ze źle złożyłem silniczek od obiegu zamkniętego. Zdemontowałem schowek drugi raz i zmontowałem wszystko od początku jak na filmie:

 

I oczywiście nic nie pomogło. Teraz zdecydowałem że zakupie nowe silniczki, kupiłem dwa nowsze z literką na końcu Q i proszę o pomoc jak to wszystko złożyć żeby działało prawidłowo, jakieś zdjęcia schemat jak ten mechanizm powinien być złożony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku pomogła wymiana panelu climatronic. U mnie problem pojawił się po zmianie zwykłej klimatyzacji na climatronic. W wielkim skrócie chodziło o to, że nagrzewnica, silniki i wszystkie mechanizmy było z końca 2008r, a panel był z 2006 (wtedy używano do sterowania obiegiem zamkniętym dwóch klapek i dwóch silników). W połowie 2008 przeszli na system jednosilnkowy. Panel poprostu wysyłał błędne informację  do silniczka klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności