Skocz do zawartości
adams

Jaka zmieniarka do B5 z MFD ??

Rekomendowane odpowiedzi

a więc: kasa jest już odłożona, i teraz szukam zmieniarki (allegro)

 

co radzicie?z tego co wyczytałem na forum patrzeć tylko na zmieniarki VW albo Panasonica...

 

-jak te zmieniarki zachowują się na nierównej drodze?

-jakieś problemy w eksploatacji?

-jakiś problem z podłączeniem i sterowaniem do navi MFD?

 

Zmieniarka będzie w bagażniku (tam jest dla niej miejsce, i gniazdo z zasilaniem)

Chłopaki z kumpla warsztatu podjeli się zamontowania zmieniarki (a nie podjeli się montażu czujników cofania - dziwne :wstyd: ale to już inna historia)

Czy mam się czegoś obawiać?

Jak będzie wyglądało sterowanie zmieniarką?

 

jakie formaty obsługuje zmieniarka?

 

którą proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja użyawam z MFD zmieniarki vw na 6 płyt (tej z 2go zdjęcia) zamontowanej w podłokietniku i zero problemów, nic nie przeskakuje, mogę ja z czystym sumieniem polecić, ale ona jest do montazu wewnatrz. Jak chcesz montować w bagażniku to raczej ta pierwsza. Chyba że kupisz sobie podłokieytnik od 3BG, zamienisz ze swoim i wtedy tam ja sobie zamontujesz (polecam to rozwiazanie , jest łatwy dostep do płyt , nie trzeba wysiadać z samochodu,niewidoczna dla potencjalnych złodzieji , a podłokietnik pasuje podobno bez problemu)

Co do panasonica to jak kupisz 8 płytową to nie bedziesz miał dostepu do 2 ostatnich płyt

obsługują tylko format audio,żadnych mp3 i tym podobnych :dobani: . czytają płyty cdr ,rw już nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko audio :mur:

 

proszę o wypowiedzi innych użytkowników... :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek_kb

Jeśli ma być zmieniarka z tyłu to tylko ta pierwsza. Fakt że możesz do niej wkłądać tylko płyty audio ale za to nie musisz wkładać ich ręcznie tylko wystarczy jeden przycisk.To wielka wygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat - od niedawna jestem jak narazie szczęsliwym posiadaczemzmieniarki w bagażniku , działa naprawde super ma system antywstrząsowy

i idealnie czyta płytki wypalane w moim PC - polecam !!!!! :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na adapter?? bo coś też o tym słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

adapter=lipa stanowczo odradzam :] Słaba jakość dźwięku itd.

 

 

edit.

sorki troche Cie nie zrozumiałem..adapter DVD do navi jest wporzo wszystko ok, spotkałem sie juz z czymś takim. Chodziło mi o coś innego. pzdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może coś innego zamiast zmieniary??

 

a dało by coś takiego podłączyć by na wyświetlaczu mojego navi poleciał jakiś filmik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak:

 

dzwoniłem do typa który ma paska i navi wersji D

 

odtwarza sobie na tym navi filmiki i inne dupereły

 

mówi że szkoda inwestować kase w zmieniarkę która odtwarza tylko CD-AUDIO :|

 

można dołożyć troszkę kasy i kupić DVD+adapter i wszystko odtwarza :)

 

adapter i DVD to koszt około 1000zł a zmieniara jest o połowe tańsza...

 

co poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar/cin

co do zmieniarek to polecam Panasonic DP88 .Mam i nie moge zlego slowa powiedziec,ma juz 6 lat a plyty czyta bez wzgledu na rodzaj nawierzchni jesli jest w pozycji poziomej nie ma lepszej natomiast w pozycji pionowej czasami przeskakuje.

 

W sumie zastanawiam sie czy ją nie sprzedac bo kasa mi jest potrzebna ale .....nie warto bo ona bije wszystkie CD ,Mp3 czystoscia dzwieku i niezawodnoscia nawet przy -35 st dziala bez zarzutu.

 

Polecam ten model jesli juz ktos che zmieniarke.

 

8 plyt CD to ponad 10 h muzyki a sterowanie jest dziecinnie proste .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro mam mieć już dvd i adapterek :) a przy okazji zamówiłem klucze do wyjmowania radia i instrukcję po polsku do navi MFD :) jak bedzie juz wszystko podłączone to zdam foto-relacje :)

 

koszt:

dvd + adapter + klucze + instrukcja + wysyłka = 819zł

 

+ instalacja... ale to mi zrobi zaprzyjaźniony warsztat... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam :) a teraz trzeba to "zainstalować"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak czasu (studia) i brak jakiegoś kompetentnego mechanika w mojej okolocy sprawiły że jeszcze tego nie zamontowałem

 

na sobotę jestem umówiony z typem który ma mi to wszystko podłączyć i tu jest mały problem...

 

z tego co on mówi to podłączenie jest banelnie proste, ale już z odpowiednim umieszczeniem dvd jest gorzej...

 

i moje pytanie do was: Gdzie zamontować to DVD? w schodku się nie mieści... a żeby działało z pilota to musi widzieć pilot dvd ;/ ale z tego co mi powiedział sprzedawca to jest tam jakaś djoda którą się umieszcza np w kabinie (wtedy pilot widzi djodę) i za jej pomocą przesyłany jest sygnał do odtwarzacza...

 

pod siedzeniami nie ma za bardzo miejsca, pod kolumną kierownicy jest taki otwór, może by go trochę powiększył i tam to zamontował? chociaż sprzęcik był by pod ręką a nie gdzieś w bagarzniku (lipa z wymianą płyt)

 

ps - sorka że tak wale posty pod sobą, ale liczę na waszą odpowiedź (pomoc) w przypadku gdy bym edytował temat dalej był by gdzieś głęboko zakopany :wpale:

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK1980
jutro mam mieć już dvd i adapterek :) a przy okazji zamówiłem klucze do wyjmowania radia i instrukcję po polsku do navi MFD :) jak bedzie juz wszystko podłączone to zdam foto-relacje :)

 

koszt:

dvd + adapter + klucze + instrukcja + wysyłka = 819zł

 

+ instalacja... ale to mi zrobi zaprzyjaźniony warsztat... :)

Witam,

Możesz napisać gdzie zamawiałeś instrukcję Polską do Navi MFD??? Ewentualnie wrzucic albo przesłać na priv???

dzięki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pacman

Panowie widzę że rozmawiacie o zmieniarkach.

Mam pewien problem ze zmieniarką a kompletnie się na tym nie znam.

Jest na 6 płyt a na wyświetlaczu MFD wyskakuje mi napis Volkswagen Navigation System.

Chyba jest to Blaupunkt.

Problem jest następujący: od jakiegoś miesiąca nie czyta mi oryginalnych płyt (kiedyś czytał wszystkie nawet kopiowane przez kompa teraz czyta tylko kopiowane ) i krzyczy CD ERROR na płytach oryginalnych po przekopiowaniu płyty oryginalnej czyta ją .

Co to za cholerstwo może być

Już warjuje

PROSZĘ POMUSZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Możesz napisać gdzie zamawiałeś instrukcję Polską do Navi MFD??? Ewentualnie wrzucic albo przesłać na priv???

dzięki,

 

A czy forumowa szukajka gryzie. TUTAJ post nr. #52. Jak przeczytałem ten wątek do końca to aż żal mi się zrobiło tych kilku nowych userów co proszą o instrukcję która jest podana na tacy i waży tylko 1,37MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK1980
A czy forumowa szukajka gryzie. TUTAJ post nr. #52. Jak przeczytałem ten wątek do końca to aż żal mi się zrobiło tych kilku nowych userów co proszą o instrukcję która jest podana na tacy i waży tylko 1,37MB.

 

Chciałeś być uszczypliwy, czy się pokazać???

Wyszukiwarka działa doskonale, ale nie wszystkie pliki dają się otworzyć z podanych adresów;

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałeś być uszczypliwy, czy się pokazać???

Wyszukiwarka działa doskonale, ale nie wszystkie pliki dają się otworzyć z podanych adresów;

pozdrawiam...

 

 

No widzisz, jakoś mi to zajęło 2 minuty i ten link który Tobie podałem działa w 100%. Nie chce mi się szukać więcej, ale gwarantuję Ci że znalazłbym jeszcze przynajmniej ze trzy działające linki. Myśl Sobie co chcesz i nie bierz aż tak tego do serca. Nie dziwie się tym starszym userom że coraz rzadziej tutaj zaglądają. Pisać w koło to samo to każdemu się znudzi. Sory za OT w tym temacie. Pozdrawiam Ciebie Tomku i życzę Ci wytrwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość donprzemko

a Czy zmieniarka blaupunkta nie bedzie dzialac pod MFD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Czy zmieniarka blaupunkta nie bedzie dzialac pod MFD ?

 

nie, nie bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności