Skocz do zawartości
stefwal

Podświetlenie przycisków w tylnej lampie sufitowej wewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

Probowales Marek?

Nie pasuja przyciski z przodu do tylu

 

Cholera wywaliłem w błoto 80 zeta :). I niepotrzebnie się namęczyłem z przepychaniem kabla z przodu do tyłu. Ale tak to jest jak się najpierw robi a potem myśli.

 

No nic lampka pójdzie na allegro a kabelek zostanie na zaś :)

Panowie ale to nie przyciski świecą tylko diody i te można przełożyć.

Ale przyciski przepuszczają światło albo go nie przepuszczają. W zwykłej lampie przyciski są z mlecznego plastiku całe pomalowane, w ambiente z przeźroczystego, a symbol lampki jest "niedomalowany" i dzięki temu widać podświetlenie.

 

Ja rzuciłem okiem i wyszło mi że podejdą, więc kupiłem drugą przednią ambiente. Teraz Marcin pisze że nie i ja mu raczej wierzę :)

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz różnicę między przyciskami, z lewej przycik z przedniej lampki. p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz różnicę między przyciskami, z lewej przycik z przedniej lampki. [ATTACH=CONFIG]109939[/ATTACH]

 

To w takim razie trzeba przelozyc cale przyciski z przedniego do tylnego panelu?

Same przyciski widoczne na zewnatrz paneli przedniego i tylnego roznia sie wiec, trzeba bedzie wymontowac cale?

Czy diody podlaczyc na zywca bez plytek? Na plytkach widzialem jakies rezystory i moje pierwsze wrazenie to takie ze diody moga nie byc na 12V.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem wykonać sobie taki mod jakiś czas temu. Po przełożeniu przycisku z przedniego panelu (mam jeden na części) okazało się że przyciski są rozmiarowo mniejsze od oryginalnych tylnych, zauważ że teraz masz większe szpary między przyciskiem a obudową. Na foto trochę to widać, w realu jak dla mnie za mocno. W starych nie ma nawet milimetra przerwy a nowe (te przednie) po włożeniu są mniejsze rozmiarem. Zastanawiałem się nawet żeby np. cyrklem wydłubać idealnie w starym przycisku samą ikonkę na wylot ale to kiepsko by wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski faktycznie trochę są mniejsze i pochylone, widoczne są szczeliny, ale to jak ktoś w temacie to się zorientuje jedynie.

Efekt końcowy rekompensuje te niuanse

IMG_20180801_212656.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności