Skocz do zawartości
acebloker

Bi-xenony,autoregulacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź kable od czujników położenia/obciążenia do samopoziomowania, możliwe że przetarł się kabel, miałem podobną sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o czujnikach tych na wachaczach ???

Te czujniki są z przodu i z tyłu po lewej stronie tak ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze na tylnym wachaczu ramię od czujnika wisi ono jest mocowane na wcisk i wypadło czy najakas śrubę ??

Może sam dam radę to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, może ktoś wrzucić schemat samopoziomowania świateł xenon passat b7??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, może ktoś wrzucić schemat samopoziomowania świateł xenon passat b7??!!

 

Bez tytułu.jpg

O to chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ? wrzuć jeszcze wersje z recznym poziomowaniem. Tam gdzie jest pokretlo wysokości swiecenia świateł.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ? wrzuć jeszcze wersje z recznym poziomowaniem.

 

55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super schemat, z tym że tu też nie ma nic o tym pokrętle w kabinie od regulacji wysokości reflektorów. Obadałem już wszystko i mam zrobione wiązki na przeróbkę z halogenów na bixenon. Mam sterownik, czujnik poziomowania, lampy skrętne, kable. Największy problem jest z tym pokrętłem, bo w wersji z bixenonem nie ma go w środku. Jest tylko pokrętło od siły świecenia zegarów itd. Muszę rozpracować co z kablami od pokrętła wysokości świecenia lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super schemat, z tym że tu też nie ma nic o tym pokrętle w kabinie od regulacji wysokości reflektorów.

 

Już jest:

 

66.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

 

Spryskiwacze biksenona leją jak oszalałe za każdym razem użycia spryskiwaczy szyby.

Czy któryś z kolegów zastosował rozwiązanie VCDS-em z poprzedniej strony wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu u siebie bajt po bajcie sobie tłumaczyłem opisy i ustawiłem różne rzeczy, spryski lamp np. że mają lać co 7 załączenie zwykłych spryskiwaczy a czas do ich załączenia przestawiłem na chyba 1,5 sekundy od pociągnięcia dźwigni wycieraczek. Zrobiłem tak bo wydawało mi się że za często się włączają. Tylko nie należy przesadzać z jak najrzadszymi ustawieniami spryskiwania bo przy zmianie płynu z letniego na zimowy nie zdąży on się wymienić w przewodach i dyszach. Nie raz już widziałem rozsadzone dysze. Mróz potrafi przyjść w kilka dni tak więc proponuję już wcześniej mieszać płyn lub lać zimowy. I ostrzegam przed koncentratami do np. -70 , gumowe elementy w pompkach puchną i nie przełączają spryskiwania przód tył, zresztą widać czasami działanie płynów na masce pojazdu lub innych elementach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz, to już wiem gdzie mam podjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności