Skocz do zawartości
two_pac

Światło STOP - Passat B3 Kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam obiecane fotki ..;)

Z lampą błyskową:

 

pb210865.th.jpg pb210866.th.jpg

 

I bez:

 

pb210867.th.jpg pb210868.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł dośc dobry.

Tylko co z z tym przeciwmgłowym...

Co prawda nie używałem ich ani razu jeźdząc już 3 lata... ale na przegląd wypadałaby mieć tak jak jest w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do legalności to nasze passaty mogą mieć 4 stopy ale już pięć nie mogą. Do mnie czepił sie gość od przeglądów i nawet pokazał mi paragraf w jakimś biuletynie, bo ja mam właśnie pięć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piero28 Mógłyś pokazać jak ty zrobiłeś 4 stopy?? Pozycyjne też masz 4??;) wrzuć jakieś foty..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy włączonych światłach przeciwmgłowych tylnych wszystko jest tak jak przed przeróbką tylko zamiast jednej lampy przeciwmgłowej palą się dwie

 

nie rozumiem tego. przeciez orginalnie sa dwa swiatla przeciwmglowe w klapie wiec dlaczego mialoby swiecic jedno nie czaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez orginalnie sa dwa swiatla przeciwmglowe

 

Orygynalnie podłączone jest tylko lewe. Widocznie u Ciebie poprzedni właściciel podłączył też drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! ja w sedanie w klapie, w kloszu nie mam nawet wyciętej dziury na żarówkę (mowa o prawym przeciwmgielnym )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie jakos tak orginalnie wyglada to i mam podlaczone obydwa na ori kostkach itd. wiec nie wiem moze byly dwa poza tym we wlepie w kodach wyposazenia mam napisane ze dwa siatla przeciwmglowe w klapie. moze to rarytas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to to?

 

8TC - rear fog light for driving on the right

 

ale pewności nie mam, tylko brzmi to coś w tym sensie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wlepie jest 8TC, ale mam podłączone oba światła i wygląda to na fabrykę (kabelki i wtyczki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kod by sie zgadzał, bo lewe jest zawsze, a 8TC to dodatkowo prawe, jak np u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że u mnie podłączone też było prawe światło ori, brak tylko było wyciętej zaślepki w prawej lampie by móc włożyć żarówkę, ale możliwe że ta lampa była wymieniana bo miała inny trochę odcień i stąd brak już wyciętej zaślepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich B4 (przynajmniej kombi) było oryginalne podłączenie obu świateł przeciwmgłowych. Natomiast nie wszędzie była żarówka, czasami była zaślepka, po wyłamaniu której i wstawieniu żarówki było gotowe przeciwmgłowe tylne. Co innego w B3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dopatrzyłem że ja w swoim B3 też mam 8TC :D Muszę obadać sprawę ... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam miałem wolny wieczór i dostęp do garażu to takie coś wstawiłem....jak by ktoś chciał podobnie to napisze od jakiego auta i zrobię fotę z zewnątrz...

ac7f33c49256b696.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności