Jump to content
zych

Jaka instalacja gazowa?

Recommended Posts

w mojej rodzinie wszyscy zakładają BRC jak kupują benzyniaki i super się sprawdza, na pewno dużo lepiej niż STAGi iinne wynalazki.

• Don't like 1

Chciałem założyć nowy temat, ale nie mogę, więc zapytam tutaj; szanowni panowie, czy macie jakieś namiary na kogoś kto mógłby podłączyć komputer i zdiagnozować usterkę w instalacji LPG Prins w województwie lubelskim? Najlepiej jak najbliżej Zamościa? Będę bardzo wdzięczny :)

Edycja

Nawet flaszkę postawię :) i pomogę wypić :D

Edycja 2

Już znalazłem dzięki :P

Edited by enkil

Dnia 23.01.2018 o 07:59, szczupak28 napisał:

w mojej rodzinie wszyscy zakładają BRC jak kupują benzyniaki i super się sprawdza, na pewno dużo lepiej niż STAGi iinne wynalazki.

Bzdury, ale co tam niech se rodzina dalej żyje ze świadomością, że polskie instalacje to wynalazki i lepiej obcych sponsorować. 

• Like 1

Teraz mam STAGa w Captivie i śmiga. Zobaczymy jak zrobię kilkadziesiąt tys. km. 

witam

czy jest instalacja do 2.0 tsi CBFA vw cc 2013r

Siemka, ja polecam STAG, póki co w moim aucie dobrze się spisuje ;) Dodatkowo masz dużą ilość serwisów, w razie czego, gdyby coś się działo.

3 minuty temu, aro99 napisał:

Decydując się na montaż gazu podstawą jest dobry zakład. Nie warto na tym oszczędzać ;)

I z tym się zgodzę, widziałeś jak zazwyczaj wygląda montaż BRC? Ile kosztują części? Serwis? A co się dzieje jak się coś popsuje? Ale wierzcie sobie dalej w magię BRC ...

Jak w temacie głównym wątku poszukuję i czekam na podpowiedzi i sugestie co do zagazowania mojego nowego nabytku Skody Superb 3.6 V6 260 KM kod silnika CDVA. Mam trochę mętlik bo obdzwoniłem już kilku gazowników, poczytałem na forum LPG i za każdym razem co innego. Jedni twierdzą, że na razie nie ma odpowiednio dopracowanego sterownika pod ten motor, inni oferują instalacje do montażu na już. Sam już nie wiem co  o tym myśleć. Chciałbym założyć dobrą instalację w rozsądnych pieniądzach z którą nie będzie problemów już na starcie. Będę wdzięczny za każdą poradę.

3 godziny temu, kolec napisał:

poczytałem na forum LPG

I czego więcej chciałbyś się od nas dowiedzieć? Tam wszystko pisze albo można dopytać...

17 godzin temu, Dreyfus napisał:

I czego więcej chciałbyś się od nas dowiedzieć? Tam wszystko pisze albo można dopytać...

Tak jak pisałem czekam na jakiekolwiek sugestie, zwłaszcza od ludzi którzy być może mieli podobną zagwozdkę. Czasami im więcej źródeł informacji tym lepiej.