Skocz do zawartości
zych

Jaka instalacja gazowa?

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim mam maly dylemacik gdysz chcem wstawic do swojego paska gaz i polecaja mi ze oni dobrze robia i ze niby taki dobry jest gaz oto link http://www.agcentrum.pl/oferta

ewentualnie qika gaz niby tez jest doby moze doradzicie co zalozyc dobrego zeby to chodzilo

 

---------- Dodano o 21:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:23 ----------

 

czesc wszystkim mam maly dylemacik gdysz chcem wstawic do swojego paska gaz i polecaja mi ze oni dobrze robia i ze niby taki dobry jest gaz oto link http://www.agcentrum.pl/oferta

ewentualnie qika gaz niby tez jest doby moze doradzicie co zalozyc dobrego zeby to chodzilo

 

---------- Dodano o 21:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:52 ----------

 

czesc wszystkim mam maly dylemacik gdysz chcem wstawic do swojego paska gaz i polecaja mi ze oni dobrze robia i ze niby taki dobry jest gaz oto link http://www.agcentrum.pl/oferta

ewentualnie qika gaz niby tez jest doby moze doradzicie co zalozyc dobrego zeby to chodzilo

 

---------- Dodano o 21:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:53 ----------

 

czesc wszystkim mam maly dylemacik gdysz chcem wstawic do swojego paska gaz i polecaja mi ze oni dobrze robia i ze niby taki dobry jest gaz oto link http://www.agcentrum.pl/oferta

ewentualnie qika gaz niby tez jest doby moze doradzicie co zalozyc dobrego zeby to chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim mam maly dylemacik gdysz chcem wstawic do swojego paska gaz i polecaja mi ze oni dobrze robia i ze niby taki dobry jest gaz oto link http://www.agcentrum.pl/oferta

Więc zapytaj jaki zestaw Ci proponują, a wtedy ocenimy.

qika

Co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm. Zapytałem o opinie forumowiczów odnośnie instalacji jaką mi zaproponowano i jej ceny i się nie doczekałem odpowiedzi. Także z tym różnie, ale może nie zasłużyłem :P.

Już się umówiłem na montaż instalacji w LPGTECH. Założą mi reduktor KME bodajże model TUR, wtryski TECH-DRAGON, komputer TECH-224, zbiornik toroidalny w koło 55l. Nad wszystkim będzie czuwał mój kolega także jestem spokojny o montaż. Jak trochę z tym zestawem pojeżdżę to postaram się go jakoś zaopiniować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czyli nikt ciekawego mi nie doradzi co wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na lpg forum najlepiej, do zwyklego 1.8T polecaja tam sterownik staga lub lpgtech, reduktor acr01, wtryski hana, przewody faro plus butla w kolo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm. Zapytałem o opinie forumowiczów odnośnie instalacji jaką mi zaproponowano i jej ceny i się nie doczekałem odpowiedzi. Także z tym różnie, ale może nie zasłużyłem :P.

Już się umówiłem na montaż instalacji w LPGTECH. Założą mi reduktor KME bodajże model TUR, wtryski TECH-DRAGON, komputer TECH-224, zbiornik toroidalny w koło 55l. Nad wszystkim będzie czuwał mój kolega także jestem spokojny o montaż. Jak trochę z tym zestawem pojeżdżę to postaram się go jakoś zaopiniować.

 

będzie na tym jeździć, zestaw ok.

 

Kolego Zelu, mozesz zainstalować sobie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy co sadzicie o takim zestawie sterownik zenit pro wtryskiwacze hana reduktor vito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek1988

A ja montowałem we Wrocławiu Esgi na listwie Master, reszta chyba włoskie Tomassetto.

Sprawuje się poprawnie. Na razie jestem przed pierwszym ,gratisowym przeglądem i wszystko hula poprawnie.

Jestem zadowolony ,bo i cena była rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest Ktoś na forum, kto powie mi czy zestaw złożony z elementów na zdj jest OK do silnika 1.6mpi 75KM

Pacjent Skoda Felicia 1.6mpi 99r

IMAG0276.jpg

 

Co o niej sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam lpg-forum, tam ci kolego podpowiedzą co i jak. Ogólnie wygląda ok, aczkolwiek osobiście wybrałbym reduktor alaska, listwę wtryskową ac-w01 lub tech01 i komputer stag lub tech. Ile użytkowników, tyle będzie opinii. Poza podzespołami najważniejszy jest montaż. Jeżeli monter zna się na robocie, zrobi wszystko dobrze i ładnie zestroi instalację na drodze to będzie śmigało. Jeżeli się obawiasz o montaż to może lepiej coś z komputerem stag lub tech, bo te komputery ogarnia praktycznie każdy gazownik więc jak coś gdzieś kiedyś to gdzie byś nie pojechał to Ci pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to że kupiłem Skodę Felicię Pickup 1.6mpi z 99r z taką instalacją, a że jestem noga z LPG to się pytam czy ta instalacja jest coś warta, czy da radę na dłuższą mete? Wiem to nie sekwens, ale już jest i raczej zostanie tak, chyba że można coś zmienić (małym kosztem), jak tak to co i za ile:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytam czy ta instalacja jest coś warta, czy da radę na dłuższą mete?

A co Ty chcesz wymagać od II generacji?

chyba że można coś zmienić (małym kosztem), jak tak to co i za ile?

Trzeba by zmienić reduktor, układ sterujący i dołożyć wtryski. A koszty zależą od wymagań co do elementów składowych no i koszty całego "liftingu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy polecacie instalację gazową STAG 4 do paska 2.0 115km ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowie się ktoś na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy polecacie instalację gazową STAG 4 do paska 2.0 115km ?

Jak najbardziej. ;) Można też założyć Q-boxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiej firmy do tego wtryskiwacze najlepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hana, Barracuda to już dobra półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stag 4 jak najbardziej ogarnia, podobnie jak tech224. Do wtryskiwaczy warto dołożyć. Oczywiście listwa wtryskowa typu ac-w01 też sobie poradzi, ale jeżeli chcesz oszczędzać jeżdżąc na gazie to nie oszczędzaj na instalacji bo to się szybko zemści. Wtryski osobiście polecam tech-dragon (podobna półka co baracuda). Co do hany to kilka lat temu robiła furorę, ale teraz (przynajmniej w białym), każdy warsztat kręci nosem i narzeka, że ich jakość mocno spadła i sporo ich teraz wyjmuje się z aut, a w ich miejsce wędrują baracudy lub dragony.

Napisałeś tylko jaki komputer, a jaki reduktor? Jeżeli proponują ac-r01 to jak najbardziej wystarczy, tyle tylko, że potrafi w nim pływać ciśnienie gazu. Lepiej żeby wrzucili KME TUR lub KME SILVER bo cena zbliżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o lovato ?

Ja mam BRC już dwa lata i żadnych problemów, 40kkm zrobione. Poza tym ten silniczek znosi bardzo dobrze każdą instalację, jest idealny do gazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności