Skocz do zawartości
zych

Jaka instalacja gazowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakładania LPG do mojego 1.8 ADR .Po lekturze tego wątku wyciągnąłem takie wnioski co do podzespołów .Czyli sterownik Stag 300 ,parownik Scorpion mini i wtryski Magic Jet .Czy ktoś z Was by coś doradził więcej na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dobry gazownik o którego łatwo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moja historia z gazem

 

po przejsciach z poprzednim samochodem :((( powiedzialem sobie nigdy wiecej gazu !!! długo się zastanawiałem co do mojego maleństwa :)

niestety życie zmusiło....... znajomi polecili firme czakram.pl .....

chlopaki maja serwisy w calej polsce i na gwarancji jak cos sie zepsuje mozna podjechac naprawic sprawdzic autko,,,, obojetnie w ktorym miescie jestesmy za free !!!! hmmm ;).......

założyli BRC 3000 zł takie tam standardowo montują i normalnie ... Czad nie wiedzialem ze tak pieknie mozna jezdzic na gazie :) mam juz przeszlo rok i nic sie nie dzieje nawet nie wiem ze mam gaz w aucie tylko przy tankowaniu na stacji jak mowie "do pełna proszę" za 70 zł aaa i paliwo tylko z shell tak mi doradzili przy montażu ,,,,, autko nie straciło na przyspieszeniu wyprzedzać można :) i 200 kmh spokojnie lece do pracy na a4 :) spalanie : cały bak 400km wchodzi jakies 37-39 litrow 8-9/100 przy ostrej dynamicznej jeździe .... powiem tak na pewno nie warto oszczędzać na instalacji !!!!!!!!!!

 

POLECAM BRC ale w moim przypadku już wiem że lepiej niech to fachowiec założył a nie jakiś proboszcz który zrobi to troszkę taniej ....

 

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
200 kmh spokojnie lece do pracy na a4 :)spalanie : cały bak 400km wchodzi jakies 37-39 litrow 8-9/100 przy ostrej dynamicznej jeździe .... powiem tak na pewno nie warto oszczędzać na instalacji !!!!!!!!!!

 

POLECAM BRC ale w moim przypadku już wiem że lepiej niech to fachowiec założył a nie jakiś proboszcz który zrobi to troszkę taniej ....

pozdro.

Te 8-9l/100km masz przy tej ostrej dynamicznej jezdzie jako srednia z tankowan?

Moze glupie pytanie - a paliwa ile zasysa?

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez złośliwości trzymajmy się tematu.

dzikson4 dokładnie tak jak napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam STAG 300, jest niezawodny, wszystko dziala w moim 1999 1.8 20V APT bez zarzutu!!! polecam gazownika Janusza Wojtasika Wieluń ul wiśniowa 2 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam STAG 300

To tak jak byś napisał -"polecam piwo" i nie napisał jakie.Chodzi głównie o reduktor i wtryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz montowac SCORPIONA to polescam ST zapas zawsze nie zawadzi a cena prawie ta sama,poza tym wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledz a co sądzicie o tej instalce? :D

Reduktor:ZAVOLI

Zawór gaz.:LOVATO

Centralka: STAG 300

Edytowane przez yunivers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stag ,zavoli ok tylko jeszcze jakie wtryskiwacze(byle nie rail/vattek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze dwa pytanka .Którego Stag-a mam brać Stag -300 czy Stag 300 Premium .Czytałem jeszcze ,że wtryskiwacze są 1 Ohmowe i 3 Ohmowe ,czy to dotyczy też Magic Jeta ,jeśli tak to jakie założyć .Mam ten luksus w firmie która będzie zakładała mi instalacje ,że mogę podać specyfikacje gratów i takie mi założą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dzikson nie ma sensu ladowac kasy w Premium twoje autko spokojnie obleci 300Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daroxxx cos Ty wynalazl,same wynalazki kme jeszcze jako takie a reszta na alasce i valtekach,nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, znalazłem coś takiego na allegro czy to coś warte jest? ktoś zna firmę? http://moto.allegro.pl/item886656535_sekwencja_v_6_stag_300_plus_z_montazem.html czy ta cena jest realna? Czy taka instalacja dobra by była do VW Caravelle 2.5i 110KM silnik 5cylindrowy?

Edytowane przez kat825

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jedź do Migaz-S na Modlińskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale taka instalacja by pdeszła pod ten silnik, i czy ta cena jest realna? ja bym wolał gdzieś w mojej okolicy, znaczy woj kujawsko pom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale taka instalacja by pdeszła pod ten silnik, i czy ta cena jest realna?

1. Pytaj fachowcow robiacych w tym temacie o to co tam powinno sie znalezc a nie druciarzy z allegro sortujac po cenie minimalnej za instalke.

2. Taka cena jest nierealna w przypadku W8...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś podpowie do jakiego "fachowca" pojechać na montaż gazu w Zielonej Górze lub okolicach. chodzi mi o pewny sprawdzony warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, znajomy podał mi namiary na firme co zakłada instalki. Więc tak, walnęli mi cenę 1900zł za sekwens, instalka nowa ale zbiornik używka. Cena z założeniem. Co do marki osprzętu to nie powiedział mi bo akurat był w trasie i nie miał kartki z opisanymi komponentami. Co myślicie o tym??

Znajomy mówił że u niego za 1500zł można dostać instalkę sekw dla 4cyl silnika i ponoc dobrą.

A taki zbiornik ok 110L nowy ile może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności