Skocz do zawartości
zych

Jaka instalacja gazowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem że robota"drut team".Nie widze reduktora za dobrze i niestety nie powiem co to.Poki co valdemara widać,a czego brak też widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy drut team czy nie, ale ten warsztat cieszy sie bardzo dobra opinią. Samochód chodzi bez zarzutu, nie ma różnicy w mocy czy jedzie się na gazie czy na benzynie. Poza tym zdjęcie nie obejmuje całej komory silnika :) A jeśli po zdjęciach jesteś w stanie ocenić prace monterów to pełen szacunek i uznanie dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jaki masz reduktor ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak robią tylko ci którzy nie wysilają się na myslenie - najłatwiej puścić wszystko na wierzchu , bo niby po co coś chować . Ciekawy jestem gdzie wrzucili sterownik.

Idę o zakład że w zderzaku siedzi silver albo jakieś zavoli. Miałem waldemary w tym silniku i do poprawnej pracy to trochę temu zestawowi brakuje.

 

Tak więc skoro się nie znasz nie polecaj dziadostwa i ludzi je robiących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że dokładną specyfikacje wstawię w weekend :P Śmieszy mnie Twoja opinia... Nie znasz auta, nie znasz warsztatu i nawet nie wiesz jaka instalacja dokladnie jest w aucie, a wypowiadasz się co najmniej jakbyś tym autem jeździł albo zakładał instalacje w tym warsztacie. Mi niczego nie brakuje, spalanie praktycznie identyczne jak na benzynie, auto chodzi równo, obroty nie falują, spadku mocy nie ma. Nie wiem czego można więcej wymagać od instalacji szczególnie ze od założenia w warsztacie auto było tylko raz na okresowy przegląd... ale widocznie faktycznie się nie znam, a Ty jesteś super szpecem więc loooz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jestem gdzie wrzucili sterownik.

Koło akumulatora patrzać na zdjecie po lewej strone i wiazka wypuszczona jest pewnie w gumie.

Miałem waldemary w tym silniku i do poprawnej pracy to trochę temu zestawowi brakuje.

po czym tak wnioskujesz ? po tym ze załozyłeś tanio w stodole i nie chodziło.

Ja jestem innego zdania nie jedno auto ma taka samą instalacje i wszystko jest ok czasem jest tylko problem z wtryskiwaczami ale to już nie wina gazownika lecz zanieczyszczeń w gazie

Chiro tak trzymaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem innego zdania nie jedno auto ma taka samą instalacje i wszystko jest ok

Oczywiście każdy ma prawo do opini(mamy demokrację),tylko nie ucz ojców robić dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście każdy ma prawo do opini(mamy demokrację),tylko nie ucz ojców robić dzieci.

 

Hahahhaha leże i wstać nie mogę. Jakbyś miał choć trochę klasy to poczekałbyś z takimi wypowiedziami do momentu wstawienia specyfikacji :) A jeśli oceniasz instalacje gazową po fotce i swojej urażonej ambicji no to chłopie nie mamy o czym rozmawiać :) Nie wiem może masz jakieś kompleksy albo traumy z dzieciństwa jeśli to do Ciebie musi należeć ostatnie słowo i nie umiesz przyznać, że trochę się zagalopowałeś ze swoimi opiniami :) Szkoda tylko ze takim bezmuzgowiem psujesz opinie ludziom i warsztatom w których nawet nie byłeś :P I wypowiadasz się o jakości instalacji nie oglądając auta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowe rozmowy tego dzialu, ktos wkleja swoja instalke na co kilka osob od razu pisze ze to jest druciarstwo i fuszerka :)

 

na ostatnim zlocie slaskim widzialem instalacje u kolegi kserksesa , robiona mial u polecanego w tym temacie 'seby ze zbroslawic' i mial 'ladniej' poprowadzone kable od moich, praktycznie nie bylo widac ze jest zalozony gaz

 

 

tylko po co bic piane, skoro komus kto nie ma instalacji z kilku polecanych na forum zakladow i tak chodzi wszystko dobrze? (np mi, moj wysmiany sec + matrixy :690: )

 

 

Karol27 i spolka polecaja sprawdzone i dobre zaklady/rozwiazania ale to nie znaczy kazda inna konfiguracja jest skazana na niepowodzenie, takze chiro nie ma co sie spinac

 

 

:580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Chiro:

Człowieku trochę więcej pokory dla ludzi co mają większą wiedzę od ciebie (o wieku już nie wspomnę). Jesteś na forum od 5 dni napisałeś 9 postów a już obrażasz innych userów.

Pożyjemy zobaczymy jak będziesz pisał że ci ciągle się adaptacja rozjeżdża i wtryski co chwila do kalibracji. Albo nagle znika ci Pb bo instalacja się podpiera bo masz zaznaczone wyłącz przy pierwszym. Będziesz szukał na pewno pomocy na forum bo gaziarze tradycyjnie będą umywać ręce. Pamiętaj na forum każdy pomaga bezinteresownie (przynajmniej powinien :)

Także trochę zmień ton wypowiedzi bo nikt ci później nie pomoże a po to jest forum.

Edytowane przez aswywiadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to wasze forum, jestem w gronie milośników mercedesów i tam jest zupełnie inna atmosfera. Ja nie obrażam, ale też nie pozwolę aby ktoś nazywał drut teamem ludzi których w ogóle nie zna, ani nie wie jaką jak solidni oni są :P Pb mi nie znika, auto przejechało na gazie 20tys km przez niecałe pół roku i było tylko na jednej okresowej regulacji :) Także na razie nie mam czym się przejmować i mam nadzieję, że nie bede musial szukać tutaj pomocy :) I współczuję Ci, że masz takich mechaników a nie innych skoro umywają ręce od swojego dzieła ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że masz estetycznie to co powiesz na to :

 

picture.php?albumid=638&pictureid=3165

 

Można jeszcze ładniej ale nie miałem czau na zabawę.

 

A tak na marginesie to wolę dobrze w stodole niż rzeźbę w "warsztacie".

 

A co do waldemara , to po 1000km od montazu/kalibracji różnice pomiedzy wtryskami dochodza do 50% w skoku tłoczka - ale co tam ja się nie znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian nie zmieniajmy tematu wątku

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano prawda , pytali o instalkę do podkreconego 1.8T :

 

-stag 300

-matrix HD544

-scorpion GT

 

W wawie Marek z Migaz (albo Nikoś dla ludzi o mocnych nerwach ;) ) , na południu Sebastian, ponad wawą Nowotczyński

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z gościem, który zakłada instalacje gazowe i powiedział, że jak jest podkręcony na 180 KM to może być problem z pracą na gazie przy wysokich obrotach. Trzeba by wtedy wgrywać program fabryczny, czyli miałbym znowu 150 KM, a nie uśmiech mi się to.Czy wkładał ktoś z Was gaz do podkręconego 1.8T?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz gość zastanawia się czy Alaska Arctic i 4 valdemary dadzą radę.Bzdury koleś gada i tyle.A jak zajedziesz bmw 540 to co powie?Że trzeba silnik zmienić albo mape silnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to numer żeby auto dopasowywać do instalacji a nie na odwrót !!!!

Uciekaj jak najszybciej od tego druciarza i ostrzec w dziale nie polecam innych mieszkańców Kielc

dgasek ci napisał co masz założyć:

"Ano prawda , pytali o instalkę do podkreconego 1.8T :

 

-stag 300

-matrix HD544

-scorpion GT"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to numer żeby auto dopasowywać do instalacji a nie na odwrót !!!!

Ale przynajmniej się zastanawia "KIT" zestaw da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałem wczoraj z gościem, który zakłada instalacje gazowe i powiedział, że jak jest podkręcony na 180 KM to może być problem z pracą na gazie przy wysokich obrotach

...totalna bzdura, zmień gazownika, ja mam podkręcony dużo bardziej niż ty (i pewne mody na 225 KM) a idzie do końca obrotomierza na gazie i benzyny nie podkrada

 

a nie uśmiech mi się to

i masz racje

 

Czy wkładał ktoś z Was gaz do podkręconego 1.8T?

tak :) i sobie chwale bo robię przeciętnie 100 kilometrów za 30 zł :)

 

a zestaw polecam tak jak koledzy powyżej bądź taki jak u mnie w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktoś pisał wyżej, jeżeli chcesz dobrą instalke, bezproblemową to tylko BRS Sequent24 - tylko zakładaj w autoryzowanym warsztacie. Mnie do accorda kosztowała 2800 z lepszym reduktorem i wtryskiwaczami.. 2 lata gwrancji, jak na razie zrobione 50tys km i jezdzi rewelacyjnie. jedne co, to warto poprosic o przestawienie progu przelaczenia na gaz (standardowo 45) na 30st... mniejsze spalanie PB;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności