Skocz do zawartości
zych

Jaka instalacja gazowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.01.2018 o 07:59, szczupak28 napisał:

w mojej rodzinie wszyscy zakładają BRC jak kupują benzyniaki i super się sprawdza, na pewno dużo lepiej niż STAGi iinne wynalazki.

Bzdury, ale co tam niech se rodzina dalej żyje ze świadomością, że polskie instalacje to wynalazki i lepiej obcych sponsorować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam STAGa w Captivie i śmiga. Zobaczymy jak zrobię kilkadziesiąt tys. km. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy jest instalacja do 2.0 tsi CBFA vw cc 2013r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja polecam STAG, póki co w moim aucie dobrze się spisuje ;) Dodatkowo masz dużą ilość serwisów, w razie czego, gdyby coś się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, aro99 napisał:

Decydując się na montaż gazu podstawą jest dobry zakład. Nie warto na tym oszczędzać ;)

I z tym się zgodzę, widziałeś jak zazwyczaj wygląda montaż BRC? Ile kosztują części? Serwis? A co się dzieje jak się coś popsuje? Ale wierzcie sobie dalej w magię BRC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie głównym wątku poszukuję i czekam na podpowiedzi i sugestie co do zagazowania mojego nowego nabytku Skody Superb 3.6 V6 260 KM kod silnika CDVA. Mam trochę mętlik bo obdzwoniłem już kilku gazowników, poczytałem na forum LPG i za każdym razem co innego. Jedni twierdzą, że na razie nie ma odpowiednio dopracowanego sterownika pod ten motor, inni oferują instalacje do montażu na już. Sam już nie wiem co  o tym myśleć. Chciałbym założyć dobrą instalację w rozsądnych pieniądzach z którą nie będzie problemów już na starcie. Będę wdzięczny za każdą poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czego więcej chciałbyś się od nas dowiedzieć? Tam wszystko pisze albo można dopytać...

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Dreyfus napisał:

I czego więcej chciałbyś się od nas dowiedzieć? Tam wszystko pisze albo można dopytać...

Tak jak pisałem czekam na jakiekolwiek sugestie, zwłaszcza od ludzi którzy być może mieli podobną zagwozdkę. Czasami im więcej źródeł informacji tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, AndrzejK. napisał:

Sterownik założą nie taki jak trzeba

Nie da się założyć sterownika nie takiego jak trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w starej audi miałem bodajże instalację BRC , nie ja ją wkładałem ale nic się z nią nie działo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką instalacje LPG polecacie lub użytkujecie w VW Passat 1,4 TSI 150KM kod silnika CZEA ?

Jak Wam wychodzi spalanie / użytkowanie? 

Szukam czegoś konkretnego już od pół roku i nie uśmiecha mi się wydawać 7000 zł na Prins , możecie coś polecić / najlepiej sprawdzonego z tym samochodem fachowca na śląsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności