Skocz do zawartości
waldi33b

Jak dorobić wyjmaki do MFD2 DVD?

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar wyjąć nawigacje MFD2 DVD ,a jak czytałem muszą być wyjmaki ,nie wiem jak do tego się zabrać proszę o pomoc pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

jak wymieniałem mfd na rns to koleś nie używał wyjmaków,ostatnio też wyjmowałem rns i po odkręceniu 4 torxów wyszło wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyjęcia MFD2DVD potrzebne są tylko umiejętności .Po delikatnym podważeniu ramki i wyjęciu jej odkręcasz 4 torxy (bodajże nr.20) i wyjumijesz radyjko.Pamiętaj tylko ,że jak zdejmiesz ramkę i odepniesz przewody od lampki kontrolnej poduszki to nie wolno włączać w tym czasie zapłonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mgboczna]Do wyjęcia MFD2DVD potrzebne są tylko umiejętności .Po delikatnym podważeniu ramki i wyjęciu jej odkręcasz 4 torxy (bodajże nr.20) i wyjumijesz radyjko.Pamiętaj tylko ,że jak zdejmiesz ramkę i odepniesz przewody od lampki kontrolnej poduszki to nie wolno włączać w tym czasie zapłonu.

dokładnie, potwierdzam. Robiłem to samo bo laser okazał się zabrudzony. Wyjąłem bez większych problemów. Tylko pamiętaj o tym kabelku od poduszki (ja o nim zapomniałem) :)

Edytowane przez michasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy dziękuję ślicznie za tak konkretne podpowiedzi ,na tyle posiadam umiejętności z którymi dam sobie radę wymontować. Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi napisac lopatologicznie jak wyjac navi z paska B6, tak zeby niczego nie uszkodzic ? Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos mi napisac lopatologicznie jak wyjac navi z paska B6, tak zeby niczego nie uszkodzic ? Z gory dzieki
w trzecim poście już kolega opisał, prościej się nie da :P

najgorsza ramka, no i pamietaj o kontrolce pasów pasażera, bo za chwile będziesz szukał kogoś z kablem, by skasować błąd poduchy ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poduchami nie klopot, mam VAGa i sam takie rzeczy sobie wykasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos mi napisac lopatologicznie jak wyjac navi z paska B6

 

tu jest instrukcja wprawdzie do Golfa5 ale zasada podobna

MFD2_Einbauanleitung.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos mi napisac lopatologicznie jak wyjac navi z paska B6, tak zeby niczego nie uszkodzic ? Z gory dzieki.

 

Nie ma chyba nic prostszego - podważasz ramkę na około navi, zdejmujesz (bez odłączania poduszki), odkręcasz 4 śruby i wyjmujesz.

Ta instrukcja obrazkowa strasznie skomplikowanie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jesli jest tak samo jak w Golfie V to looz, wyjmowalem radio z Golfa V wiele razy.

Pytalem po prostu jak jest w Pasku, bo nie mam go u siebie, a jutro jade cos przy nim porobic i chcialem sie upewnic co i jak, gdybym go mial pod nosem nie zawracalbym glowy takimi blachostkami.

Dzieki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MFD2 CD są potrzebne wyjmaki czy nie, chce się przygotować zanim się zabiorę za demontaż i się okaże, że mi czegoś brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do MFD2 CD są potrzebne wyjmaki czy nie
Nie potrzebujesz wyjmaków, po zdjęciu ramki wokół navi (4 zatrzaski), odkręcasz cztery torksy i nawigacja jest gotowa do wyjęcia. Uważaj na wtyk od lampki sygnalizacyjnej airbag, który jest na ramce, po wypięciu wtyku, (AIRBAG FAULT) kontrolkę na desce będziesz mógł wyłączyć tylko przez podpięcie auta pod kompa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności