Skocz do zawartości
adams

[Archiuwm]Spot Mikołajkowo-Opłatkowy - 12.12.09 - Lublin bar "Mnich"

Rekomendowane odpowiedzi

funfla drivera może lepiej weź
Coś się wymyśli jeszcze trochę czasu jest, pzdr dla wszystkich. I pytanie ogólne pytałem pana Pawła :) ale niestety. Ma ktoś może linkę od przedniego fotela która zatrzaskuje fotel w ustawionym położeniu, linka w kołnierzy z bolcem w plastikowej obudowie. Nie wiem jak to się fachowo nazywa. Bo nie miło jest odjeżdżać do tyłu jak się przyśpiesza. Jakoś na krótko to zmontowałem ale nie ma regulacji. Ps. może nie tu napisałem ale może a nóż widelec ktoś na spocie będzie kto coś takiego na zbyciu posiada i się dogadamy. Edytowane przez independent87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

independent87, byłoby miło z Twojej strony, gdybyś używał interpunkcji, i jakoś zdania oddzielał ;) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mnie nie bedzie w polsce w tedy chetnie bym sie tam pojawil i zapoznal sie z wami pozdro dla calej grupy lubelskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś miał vwlepy? Ja takowej jeszcze nie posiadam a chętnie bym nabył i w końcu końców z dumą na klapie vwlepił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na spocie będzie możliwość zaopatrzenia się w naklejki forumowe, naklejka na klapę - 10zł, dwie naklejki na drzwi - 10zł (o naklejki pytać u adamsa).
pierwszy post:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i w końcu końców z dumą na klapie vwlepił.

Dać mu Łodki za ten tekst :) albo wpisać do księgi zasłużonych :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwszy post
Fakt. Rezerwa budżetowa na ten cel już jest. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam obecność na 100% będę. W końcu trzeba się zapoznać. Sałatek będzie multum jak czytałem ale mogę i ja wziąć jakąś. Pieczywo będzie jakieś (chleb) ?? bo to też mogę wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sałatek jest do bólu : śledzie albo jakąś rybe weź :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sałatek będzie multum jak czytałem ale mogę i ja wziąć jakąś. Pieczywo będzie jakieś (chleb) ?? bo to też mogę wziąć.

 

Nic się nie zmarnuje :)

 

Żeby mi nikt z listy bez uprzedzenia nie odpadł bo normalnie uduszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sałatek jest do bólu : śledzie albo jakąś rybe weź
Nic się nie zmarnuje

Śledzika też mogę wziąć żaden problem pieczywo jakieś wezmę do tego. A co do alko nie wiem jak było rok kto co pił. Wódkę wezmę jakąś na wpisowe :) osobiście jednak obstaje przy piwie.

 

I mam propozycję ogólnie dla grupy Lubelskiej kalendarz na nowy rok, nie chwaląc się trochę zajmowałem się grafiką i projektami graficznymi, i z chęcią zaprojektował bym kalendarz na rok 2010 z logo VW-passat.pl i fotkami ze spotów lub fotkami naszych 4-ech kółek. Wydrukiem też mógł bym się zająć a ewentualne koszta wydruku format A3/A2 i wysyłki trzeba by policzyć. Czy byli by zainteresowani??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śledzika też mogę wziąć żaden problem pieczywo jakieś wezmę do tego. A co do alko nie wiem jak było rok kto co pił. Wódkę wezmę jakąś na wpisowe osobiście jednak obstaje przy piwie.

 

jak pisałem, nic się nie zmarnuje, a zwłaszcza alkohol :rotfl:

 

a co do kalendarzy, proponuje założyć nowy temat i tam uzgodnimy co i jak, ja był bym za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mam propozycję ogólnie dla grupy Lubelskiej kalendarz na nowy rok, nie chwaląc się trochę zajmowałem się grafiką i projektami graficznymi, i z chęcią zaprojektował bym kalendarz na rok 2010 z logo VW-passat.pl i fotkami ze spotów lub fotkami naszych 4-ech kółek. Wydrukiem też mógł bym się zająć a ewentualne koszta wydruku format A3/A2 i wysyłki trzeba by policzyć. Czy byli by zainteresowani??

 

Drukować 10 kalendarzy nie ma sensu i będzie pewnie drogo.

Niedługo jak co roku tak i w tym będziemy mieli kalendarz z autami konkursowymi, więc szkoda chyba strzępić klawiatury w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno ale... Deklarować się na spota można do ostatniego dnia, ale nie gwarantuje że Mikołajowi starczy prezentów dla spóźnialskich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams możne byś zrobił listę co kto przyniesie? każdy by wiedział czego jest dużo a co przydało by przynieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak, choć zapewne większość wymyśli coś w ostatniej chwili :)

 

kto wie na 100% co przyniesie do jedzenia na spota to proszę pisać, podepnę to do listy w pierwszym poście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, będzie ktoś leciał do Lublina przez Krasnystaw? Bo ja bez bolidu się zabieram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my bierzemy sałatkę z zupek chińskich (brzmi troche głupio ale jest pyszna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przywiozę na 90% galaretkę w kurczaka jak teściowa zrobi gdyby miała jakieś ale przed zrobieniem powiem że będą ją jedli tylko użytkownicy Passatów :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
Pany, będzie ktoś leciał do Lublina przez Krasnystaw? Bo ja bez bolidu się zabieram

 

A jak chcesz wrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności