Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LB7Z to Satin Silver Metallic lub jak kto woli satinsilber metallic lub po naszemu srebrny satynowy metalik.

Był stosowany w passatach 3B z roczników 1996-2000,w 3BG już go nie stosowali.Więc sam widzisz-to nie jakiś cud ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze oni mowia ze wiecej odcieni niema a ja slyszalem ze jest ich dziewiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze oni mowia ze wiecej odcieni niema a ja slyszalem ze jest ich dziewiec.

Bo niema ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Chcę zamówić na allegro drzwi od kierowcy i się zastanawiam czy jeśli wezmę ten sam kod lakieru co mój to mogą one się różnić czy raczej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w dawcy jest taki sam kod lakieru to TEORETYCZNIE nie powinno być problemu ale... trzeba wziąć pod uwagę ze drzwi mogły być malowane jak również lakier może być wypłowiały (skutek złego przechowywania części) tak więc 100% pewności nigdy nie będziesz miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi pomóc i podać kod lakieru z VIN? Bo niestety nie mam wklejki ani nie posiadam książki serwisowej. Wogóle jesli to nie stanowi problemu chciałbym prosić o podanie wszystkich danych po nr VIN (wyposażenie, data produkcji itd). Próbowałem w Etce ale bez skutku. Proszę o pomoc

VIN: WVWZZZ3BZ3E418614

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby mi pomóc i podać kod lakieru z VIN? Bo niestety nie mam wklejki ani nie posiadam książki serwisowej. Wogóle jesli to nie stanowi problemu chciałbym prosić o podanie wszystkich danych po nr VIN (wyposażenie, data produkcji itd). Próbowałem w Etce ale bez skutku. Proszę o pomoc

VIN: WVWZZZ3BZ3E418614

 

Vehicle Identification No. WVWZZZ3BZ3E418614

Model Designation passat estate

Model PA

Date of production 06.05.2003

Model year 2003

Sales type 3B6031

Engine code AVB

Transmission code EEN

Axle drive 5S

Interior trim code NG

Roof color 10

Exterior color / Paint Code 91 /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David dzieki wielkie ale powiedz mi jeszcze czemu nie ma podanego koloru nadwozia? czy może to jest to "91"? i masz możliwość podania całego wyposażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
David dzieki wielkie ale powiedz mi jeszcze czemu nie ma podanego koloru nadwozia? czy może to jest to "91"? i masz możliwość podania całego wyposażenia?

 

Niestety nie mam możliwości podania całego wyposażenia. Co do koloru, to przeważnie kod lakieru jest podawany po tym właśnie ukośniku, ale zdarza się, że czasami jest tak jak u Ciebie. W kodach koloru 91 oznacza chrom, ale nie wiem jak to się ma do Twojego samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pakietu chrom nie mam. Kolor auta to granatowy bez jakichkolwiek chromów (prócz grilla). A powiedz mi czy jak podjade do autoryzowanego serwisu VW to dojdą do tego jaki jest oryginalny kolor i wyposażenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pakietu chrom nie mam. Kolor auta to granatowy bez jakichkolwiek chromów (prócz grilla). A powiedz mi czy jak podjade do autoryzowanego serwisu VW to dojdą do tego jaki jest oryginalny kolor i wyposażenie?

 

Oczywiście, w autoryzowanym serwisie VW podasz numer VIN i dowiesz się wszystkiego. Tyle tylko że musisz trafić na ludzi chcących Ci pomóc, a to nie zawsze idzie w parze. Bodajże chyba Lublin cieszy się dobrą sławą, pomagają bez żadnego "ale".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiedział bym tego że w lublinie pomagają byłem raz i chciałem się dowiedzieć historii paska to mi koleś powiedział że to kosztuje 80 zł potem po jakimś czasie pojechałem znowu do salonu vw i do tego samego kolesia że chciałem sprawdzić historie paska dałem mu dowód powiedział mi wszystko o pasku oddał dowód i zabrałem się i poszedłem nawet nie pytałem się czy coś się za to płaci (chyba że teraz coś się zmieniło)

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzwoniłem do serwisu w Poznaniu i powiedzieli że w każdej chwili mogę podjechać i za darmo mi wsio powiedzą. Dziwi mnie to że nie ma wklejki z tyłu. Pewnie coś było grzebane. Okaże się wsio jak podjadę do serwisu. Dzięki za chęci i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pomoże mi ktoś rozszyfrować kod lakieru w serwisie podali mi na podstawie win szary metalik D 7 W ale takiego symbolu nie widzę może chodzi o symbol LD 7W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam pomoże mi ktoś rozszyfrować kod lakieru w serwisie podali mi na podstawie win szary metalik D 7 W ale takiego symbolu nie widzę może chodzi o symbol LD 7W

 

D7W a LD7W to jest to samo jeśli chodzi o kolor lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Aktualnie stoję przed zakupem Passata B5 w wersji nadwozia Kombi i interesuje mnie tylko jeden kolor - niebieski :) Teraz pytanie do Was: czy niebieski był tylko w jednym rodzaju ? Interesowało by mnie mniej więcej coś takiego jak w linkach poniżej:

 

http://szybkooferty.pl/uploads/photos/full/940/sprzedam_volkswagen_passat_b5_97r_z_1_6+gaz_zamiana_1_940006.jpg

 

http://www.legnicacity.pl/files/pict/2011-01-29/legnica-vw-passat-sprzedam-2DI2Mzg1Mj_o.jpg

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxJAO9Rffgq7c80r_Sl6OVQL3NM-KNGDjmt9Mn9Lj7BWGKhVDdcB_8E8DE

 

Pytanie też, czy Audi ma takie same oznaczenia jak VW ?

 

http://www.tapeta-suv-audi-niebieskie-q5.na-pulpit.com/zdjecia/suv-audi-niebieskie-q5.jpeg

 

http://images.paultan.org/images/Audi_Q5_1_Large.jpg

 

http://img230.imageshack.us/img230/829/dsc002567tonemapped.png

 

Pozdrawiam i czekam na odp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Pilne pytanie - mam auto 3BG, 2005 rok, LC9Z. Szukam błotnika - znalazłem, który mnie interesuje, ale sprzedawca twierdzi, że to czarny akryl a nie czarna perła.

 

Pytanie - czy w B5FL były inne czarne niż takie jak mój? Szczerze mówiąc nie widziałem. Na pierwszej stronie jest w rozpisce inny czarny, tylko pytanie czy dotyczy to też 3BG.

 

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności