Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam a jest taki kolor jak W7U albo V i jaki to kolor jak by byl jakis screen albo opis bardzo bym byl wdzieczny moja nie pewnosc jest z tego iz naklejka w kole zapasowym troszke starta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LV7U Dolomit Grau , siwy kolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Na w Swoim Zielonkawo- niebieskim mam LC6M/T3 - Bright Green Mica

Edytowane przez pejzasz
pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też napisze....

 

Mam - L041 - Black badteeth.gif

 

 

A to info znalazlem w internecie:

 

podobno L041 to najczarniejszy z czarnych.

 

Jedyny czarny , najczarniejszy z czarnych to sama baza !! Bez żadnych dodatków , kilka warstw plus klar - 4 warstwy z najwyższej półki , efekt pianina murowany.....

KOD lakieru L041 --- reszta w rekach lakiernika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także taki posiadam na swoim paszczaku i po polerce mega lustro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liście brakowało jeszcze mojego - LB5N - Indigo Blue Pearl. Passat ma kilka odcieni granatów, także kupowanie czegoś pod kolor ze zdjęć jeśli nie mamy kodu, to śliski temat.

 

DSC07416.jpg

 

A sama naklejka jest pod podłogą - tam, gdzie koło zapasowe:

 

20130717_25.jpg

Edytowane przez lukasz-po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Na w Swoim Zielonkawo- niebieskim mam LC6N .

 

dziwne, bo ja też mam LC6N - i w/g mnie jest to tzw. butelkowa ZIELEŃ a nie zielonkawo-niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do kodu lakieru LB7Z to przed liftem był tylko jeden odcień srebrnego i jeśli się różni odcień to albo ktoś malował i mu źle dobrali lakier

 

Niestety nie jest tak kolorowo jak mówisz ;)

U mnie na wlepce jest kod lakieru LB7Z a w innych srebrnych przed liftem passatach LB7Ż. Różnica ta polega na tym że LB7Z pod pewnym kontem w słońcu wpada w błękit...a LB7Ż pod takim kontem wpada w jakby żółty piasek... I to powie Ci każdy kumaty lakiernik jak i gość w mieszalni lakierów.

Trudno jest dobrać części w kolorze dla tego kodu lakieru niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WojtasTDI od roku chyba 1994 do 2000 zarówno w golfach III, vento , paskach b4 i paskach b5 oraz może i innych vw to był ten sam kod lakieru LB7Z lub LB7Ż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oni używają polskich znaków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro według was jest to ten sam kolor to czemu tu jest LB7Z a tam LB7Ż?? Wątpie że to tylko literówka...a co lepsze z LB7Ż spotkałem się w sedanach a w kombi LB7Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy widać realną różnicą między kolorem LC9X i LC9Z? Chcę wymienić błotniki w sowim pasku ale nie mogę znaleźć LC9X, najwięcej części w czarnym kolorze jest LC9Z. Czy one się różnią? Czy to będzie widać? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w necie to kod lakieru LC9X był przeznaczony dla Passata B6 i EOSa. Jednak ostatnie ok 1500 egzemplarzy Passata B5 dostało już LC9X. I właśnie mój taki ma i mam teraz problem z dopasowaniem części zamiennych. Nie wiem jak się ma LC9X do LC9Z który był przeznaczony dla Passata B5. Oba są czarny metalik, tyle, że LC9X jest perła. Nie wiem czy będzie widać różnicę... Jeśli ktoś miał okazję porównać to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktoś się orientuje, czy Passat B5 96-00 wychodził w podobnym kolorze do LR5V (niebieska perła)? Szukam maski i błotnika w tym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Mam problem mam starta z tylu ta nalepke z kodem znalazlem w papierach od auta cos takiego :

 

BLAU 7J7J ??

 

Czy jest jeszcze jakis inny sposob oprucz tej wlepy zebym poznal kod lakieru :/ ???

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United Gray Metallic LA7T

Panowie co to za kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LC7V- blue-anthrazit perleffekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chcę na odległość zamówić błotnik w kolorze do mojego PASSATA. Czy podanie im numeru lakieru, w moim przypadku to LP3G - flash red - wszytko załatwia? Gdzieś obiło mi się o uszy, że te kolory mają dodatkowo kilka różnych odcieni.

Pozdrawiam.

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LB6N - elegant green metallic ;D piękny miętowy kolor ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności