Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co wybrać bierze olej mechanik propoonował dolanie jakiegoś preparatu do oleju po wymianie oleju nowego lub nowe uszczelniacze na zaworach pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wybrać bierze olej mechanik propoonował dolanie jakiegoś preparatu do oleju po wymianie oleju nowego lub nowe uszczelniacze na zaworach pozdrawiam.

 

Kolego, Chyba trochę Ci się działy poj...ły :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 2 kody lakieru z lamborghini murcielago.

lamborghini-murcielago-green-tuning.jpg

tumblr_m2qorv4oOu1qkb93no1_500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam u siebie w passacie b5 1998r kolor LA5E, szukam po allegro czesci i wychodzi ze do mojego koloru sa chyba z dwa pdobne, czy jest jakis sposob na definitywne stwierdzenie czy to kolor ktorego potrzebuje. Moze te dwa pozostale niebieskie to metaliki?Moze ktos sie zna i powie czy to moj kolor http://allegro.pl/vw-passat-b5-do-00r-zderzak-przod-z-atrapami-i2961928363.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje wymienić błotnik przedni. Poszukuję na allegro jednak nie zawsze podany jest kod lakieru. Czy w Passacie B5 przed liftem było kilka odcieni srebrnego lakieru? Mój to LB7Z

Pozdrawiam

 

P.s. Czy jest jakaś różnica między kombi, a sedanem ?

Edytowane przez liss_ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnej różnicy w przodzie między kombi i sedanem jedyna różnica to tył auta a błotniki przednie są takie same w kombi i w sedanie, a co do kodu lakieru LB7Z to przed liftem był tylko jeden odcień srebrnego i jeśli się różni odcień to albo ktoś malował i mu źle dobrali lakier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnej różnicy w przodzie między kombi i sedanem jedyna różnica to tył auta a błotniki przednie są takie same w kombi i w sedanie, a co do kodu lakieru LB7Z to przed liftem był tylko jeden odcień srebrnego i jeśli się różni odcień to albo ktoś malował i mu źle dobrali lakier

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gsm1234566

Witam. Ostatnio uszkodziłem klape bagażnika i również mam problemy z kodem koloru. Książki serwisowej nie ma tak samo z wlepką w bagażniku. Czy mógłby mi ktoś pomóc i sprawdzić kod lakieru po winie? Chciałbym kupić całą klapę juz w kolorze, tamta strasznie rdzewieje przy lampkach od podświetlenia tablicy. Kolor samochodu to srebrny, passat b5 fl 2002r. Pozdrawiam i bardzo dziękuje za pomoc VIN WVWZZZ3BZ3P041533

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bradzo proszę o podanie kodu lakieru.

 

Numer vin : wvwzzz3b z 1E181307

 

Dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolory lakierów LB5N i LN5Y czymś się różnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który z kodów z listy z 1 strony odpowiada czarnej perle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie,

Który z tych lakierów będzie najbardziej metaliczny/perłowy?

W którym widać najwięcej "brokatu"

LA9V - Brilliant Black

LC9Z - Black Magic Metallic

LZ9U - Volcano Black Mica Metallic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym pierwszym lakierem czyli LA9V BRILLANTSCHWARZ METALIC to malowałem u siebie dach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jest w nim jakiś efekt perły?

Ja szukam koloru do felg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jak lakiernik otworzył puszskę z farbą to ten kolor czarny wpadał w taki kolor brązu i dodał jeszcze od siebie jakiegoś czarnego lakieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowicjuszem na tym forum, więc jeżeli coś źle zamieszczam to wybaczcie i obiecuję się poprawić na przyszłość.

Mam dylemat z rozszyfrowaniem koloru lakieru mojego passata B5 FL. Niestety auto nie posiada wklejki na podstawie której mógłbym ustalić kolor , a w trakcie rozmowy telefonicznej z serwisem ustaliłem numer jako " R115" czego w żaden sposób nie można ustalić w podanym na forum wykazie symboli kolorów. Będę bardzo wdzięczny za rozszyfrowanie mojego koloru lakieru :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jestem nowicjuszem na tym forum, więc jeżeli coś źle zamieszczam to wybaczcie i obiecuję się poprawić na przyszłość.

Mam dylemat z rozszyfrowaniem koloru lakieru mojego passata B5 FL. Niestety auto nie posiada wklejki na podstawie której mógłbym ustalić kolor , a w trakcie rozmowy telefonicznej z serwisem ustaliłem numer jako " R115" czego w żaden sposób nie można ustalić w podanym na forum wykazie symboli kolorów. Będę bardzo wdzięczny za rozszyfrowanie mojego koloru lakieru Pozdrawiam

 

po nr vin kolego wszystkiego sie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ogromną prośbę mam kod lakieru LC8Z lub LC8Ż dokładnie nie widać niby to kolor mocca i tu moje pytanie czy były jakies rodzaje lub odcienie tego koloru? Mam pomalowaną maskę i tylny zderzak i jak i jeden drugi nijak się maja do koloru auta są to jak by inne kolory lub odcienie z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebowałym kod lakieru passat b5 fl WVWZZZ3BZ5E012320 będę wdzięczny za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

Czytam na forum od godziny i nieznalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc stworzyłem nowy wątek.

A więc tak...

Kilka miesięcy temu jakiś menel porysował mi całą lewą strone.

Moj passek jest w pełnym chromie i tutaj moje pytanie.

Gościu który ma owe drzwi i nadkole ma wersje bez chromu ale też w kolorze LB5S i ciekaw jestem czy ten lakier posiada jakiś rózne odcienie, czy lb5s oznacza jeden jedyny kolor bez innych odcieni.

Pytam dlatego, bo żeby jechać je obejrzeć muszę jechać ponad 100 km i nie wiem czy warto.

Może się ktoś wypowiedzieć na ten temat?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności