Skocz do zawartości
Lcf

Passat B6 2007r jaki to model navi (fotka w poscie)

Rekomendowane odpowiedzi

...koledzy ni z gruszki ni z pietruszki mam pytanko jak zmienic by na navi odległość do celu była w kilometrach a nie milach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość technics

Mam takie samo pytanie jak w temacie ...

 

20110329g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Wogole mam eszcze jedno pytanie czy istnieje mozliwosc zmiany jezyka wyswietlanych komunikatow na wyswietlaczu na zegarach ?

Edytowane przez technics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest RNS 300 język możesz zmienić jak masz płytę do navi ale polskiego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Posiadam navi VW Blaupunkt MFD DVD 1K0 035 198C, 7 612 002 071 i mam w związku z nią następujące pytania:

 

- czy jest to wersja DX i czy będą chodzić na niej mapy Polski?

- jak wejść w tryb serwisowy i zobaczyć jakie mam dokladnie oprogramowanie (firmware)?

 

Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VW Blaupunkt MFD DVD

kazda MFD2 jest ''DX''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za info. Wyczytalem, że aby działala kopiowana mapa musi być zainstalowany unlock (czy można go zainstalować w nawi poza autem), chciałbym mieć mapę z polskim lektorem, czy wystarczy nagarać na płytę mapę v7 i ona ma już polskiego lektora czy muszę dogrywać jakieś spolszczenia? Z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unlocka mozna zainstalowac poza autem, ale wtedy MFD2 musi miec pewne zasilanie,

wgranie nowego software trwa dosc dlugo, lepiej zrobic wszysto w autku.

orginalna mapa nie ma polskiego lektora, ale istnieja przerobki ktore takowego posiadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nową wersje oprogramowania też można zainstalować poza autem, wczoraj probowałem to zrobić ale navi bez reakcji (trzykrotnie nagrywalem płytę i CD i DVD), może jest jakaś specjalna metodyka jak uaktywnić płytę z softem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobaQs

Arek, Witam

Mogę też prosić o spolszczenie do W/W Navi? (MDF)

jestem szczęśliwym posiadaczem Paska od 2 dni--nic nie kumam po niemiecku :D

mój maill [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rns300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam mfd2 dvd ver. c. W schowku pasażera mam tasiemke z napisem cd, ale zamiast zmieniarki mam wejscie usb w bocznej sciance. Co to jest? i co mogę tam podpiąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję wgrać nowe mapy do mojej nawigacji,czy ktoś pomoże mi rozszyfrować jej wersję oraz jaki soft jest aktualnie i czy mogę wgrać nowszy ze spolszczeniem?

Z góry dziękuje.

CAM00781.jpg

CAM00779.jpg

CAM00780.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz MFD2 DVD

najnowszy soft v30 ze spolszczeniem - pelno tego na chomikach mapy v14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. A mógłbyś mi jeszcze odpowiedzieć na pytanie odnośnie unlocka? Wyczytałem że bez tego nie odpalę nagranych map.

Ściągnąłem i są spakowane 2 foldery: "UNLOCK DVD MFD2" o pojemności - 3KB i "UNLOCK_MFD2_DVD" o pojemności 45KB i nie wiem czy po wypakowaniu mam wypalić oba obrazy na jednej płycie czy tylko ten największy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ElNinijo, przeczytałęm dokładnie, pobrałem link nr 2 i: "Unlock znajduje się w archiwum z firmware do nawigacji. Po ściągnięciu wypakowujemy i nagrywamy na zwykłą CD obraz płyty. Następnie instalujemy w nawigacji, co trwa 1-3 sekundy. Proces nieustannie się zapętla, musimy ręcznie wyciągnąć płytę, inaczej będzie to trwać bez końca" niestety nie ma tam żadnej informacji który ten obraz mam nagrać :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo kolego za szybką odpowiedź i wyrozumiałość :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaden problem, gdbys mial jakies pytania, watpliwosci, problemy pisz smialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności