Skocz do zawartości
Lcf

Passat B6 2007r jaki to model navi (fotka w poscie)

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie trzeba było czekać:rozpacz

Nagrywałem softa i wyskoczył mi komunikat że minimalna prędkość zapisu mojego napędu wynosi x16 i z taką go nagrało, nie wiem czy navi to odczyta, jak coś to mogę zrzut z pliku dziennika zrobić. Ale podczas nagrywania mapy nie mogę zmienić tego ustawienia typu księgi na DVD-ROM, nagrywam programem ImgBurn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft powinien zadzialac, co do map to nic nie zrobisz szukaj kumpla ktory ma odpowiednia nagrywarke (taka ktora moze zmienic booktype na dvdrom)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na stronie ImgBurn ze dla nagrywarek LG a taką mam:HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55N booktype zmienia automatycznie na DVD-ROM, można jeszcze sprawdzić po nagraniu jak otworzy się nagrany plik w jakim formacie został nagrany, ale w trakcie nagrywania wyskoczył ERROR !error.jpg Wydaje mi się że ta nagrywarka nie da eady. Chyba będę musiał spróbować u jakiegoś kolegi nagrać albo ściągnąc inne mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze niekoniecznie

 

LG daja rady

uzyj plyt verbatim dvd+/-r dl i probuj znowu

dla dvd-r dl w imageburn tryb dvdrom jest ustawiany automatycznie i nie mozesz go zmienic dla dvd+r dl musisz zmienic booktype na dvdrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty mam właśnie Verbatima DVD+R DL, jeszcze jedno pytanie. Podczas dodawania pliku - wybrałem ten w formacie iso wyskoczył jeszcze taki komunikat: "Trzeba wybrac plik MDS a nie ten.Zrobię to za Ciebie automatycznie ale nie rób tego znowu" Pod tym plikiem w iso jest jeszcze jeden i on jest w formacie MDS. Może to ten plik trzeba dodać?mapy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nagrywasz mapy bez lektora?

 

tym komunikatem sie nie przejmuj, powinno pojsc nagrywanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem je od kolegi z forum, myślałem że są z lektorem bo pisze 2016 rok. W folderze "cover" są takie zdjęcia: DVD.jpg

Inlet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest oryginalna mapa bez dolozonego lektora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz czy ten lektor się sprawdza? pomaga i jest dobry w nawigowaniu? Osobiście jeździsz z lektorem? Jeśli dużo pomaga to będę szukał takich map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdze z lektorem i jeszcze mnie nie zawiodl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gpsundeground - czytając posty o mapach podobno vol 14 można za darmo ściągnąć z tąd - tak pisaliście na forum. A czy to już jest mapa z lektorem?

A nie można do tego co już mam ściągnięte dorzucić lektora?

Edytowane przez Koniu94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gps nie ma (nie widzialem wersji v14 z pl lektorem),

pl lektora mozerz dorzucic sam, wyciagasz odpowiednie pliki z mapy (starej ktora miala lektora), rozbierasz nowy obraz wrzucasz do niego te pliki ktore wyciagnales, robisz obraz jeszcze raz juz z nowymi plikami, nagrywasz i masz lektora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Soft pl wgrany, unlock tez, mapy nagrane i: aktualizacja softu jest lecz brak polskiego menu, mapy czyta tylko v7-oryginalne, ta nagrana nie moze odczytac. Zobaczymy jak wyczyszcze laser. Ale mam pytanie czy teraz zeby miec polskie menu w navi wystarczy wgrac spolszczenie czy caly soft v30 z jezykiem polskim.

 

Po czyszczeniu lasera mapka v14 smiga az miło:lol nie ma lektora ale narazie mi to nie przeszkadza poprostu chcialem zobaczyc czy wogole mi odpali bo nagrywalem ja na laptopie:D plytka verbatim dvd+r dl, program imgburn. Tylko co teraz z tym polskim menu? Nowy firmware v30 pl czy tylko spolszczenie wystarczy.

Edytowane przez Koniu94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polskie menu i lektora bedziesz mial jak sie przelaczysz na angielski metryczny

 

wystarczy tylko spolsczenie bo spolszczenie to jest spolszczony soft v30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft wgrywałem z tej strony :http://traxter-online.net/aktualizacja-oprogramowania-nawigacji-mfd2-w-vw-passat-b6/

i po przełączeniu na angielski metryczny nie ma menu w języku polskim, ale może on uaktualnia się po wgraniu map z polskim lektorem? a ja mam v14 bez polskiego lektora - po angielsku pani mówi. Z paczki VW_MFD2_ DVD_EU_v30_jezyk_PL,utworzyły sie foldery Firmware i Unlock. Otworzyłem folder Firmware, wypakowałem "VW_MFD2_EU_Firmware" i nagrałem ostatni obraz tj: VWMFD2DVDEU0030 - chyba ze jeszcze coś trzeba tam nagrać?

soft.jpg

Nie myślałem ze to takie skomplikowane jest:sciana

Edytowane przez Koniu94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Witam wszystkich forumowiczów. Mam następne pytanie odnośnie navi MFD2 DVD, a mianowicie mój brat kupił sobie Passata b6 2007 r, 1.9 Tdi ma tam oto taką navigacje:

CAM00802.jpg

Moje pytanie czy jeśli wykonam te same czynności co dla mojego modelu navi, tzn soft PL v30 i unlock to czy będą chulać mu mapy które ostatnio sobie nagrałem. Obecnie ma oryginał v3:kwasny

CAM00800.jpg

CAM00801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności