Skocz do zawartości
MAPET

wywalenie ostatniego tłumika w B3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

ktos wywalal ostani tlumik w passku b3 1.8?

 

bedzie glosno :D?

 

mysle nad zrobieniem side pipe czyli wydech pod progiem ale wywalilbym koncowy wydech

nie chce meic jednak za glosno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni tlumik jest przelotowy wiec nie ma mega znaczenia w tlumieniu glosnosci. bardziej srodkowy, ale z racji tego ze to benzyna to i tak skok halasu moze byc dosyc wyrazny. co innego w turbodieslu. tam moglbys dac sama rure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Souler właśnie ostatni tłumik jest komorowy, środkowy jest przelotowy. Możesz dać zamiast kata tłumik przelotowy ewentualnie dopasować jakiś komorowy.

Ja w AAm-ie miałem wywalone wszystko,(prosta rura do koncowego) tylko został mi końcowy z końcówką, dosyć ładnie chodził jak dla mnie, a o to mój były dupówóz :Dhttp://yokuze21.wrzuta.pl/film/2g5iyRf9bTl/pasek

Ale dosyć ładnie wygląda Passat z takim wydechem...

w2008-ww-sc-98.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę bez ostatniego. Sam się wywalił:)

Daje radę. Wcale nie jest głośno, a jaki rasowy pomruk, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeżdżę bez ostatniego. Sam się wywalił

Może i dźwięk ma charakter, a czasem nie wysiada kolega po dłuższej jeździez podkrążonymi oczami od wdychanego dwutlenku....:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak wygląda ostatni tłumik w srodku nie wiem .. za to środkowy (orginał VW) wygląda tak jak na fotkach poniżej.

Po wywaleniu ostatniego bedziesz miał głośniej, ale nie jakoś tragicznie.Jak mi się kiedyś urwał ostatni i zatrzymali mnie niebiescy to nic nie powiedzieli że za głośno, i zrobiłem tak z nim jeszcze 200km i nawet głowa mnie nie bolała :D

 

Ma ktoś może fotkę wybebeszonego ostatniego ? tak z ciekowości :)

 

pozdrawiam herflik-00

DSC00062.jpg

DSC00063.jpg

DSC00064.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie głośno - nie wiem, czy rodzaj silnika ma tu coś do rzeczy, bo ja mam 2.0 a nie 1.8, ale ja dowiedziałem się, że mam urwany ostatni tłumik na...przeglądzie!!! Poziom głośności był taki sam, tylko trochę bardziej było słychać takie "pyr,pyr,pyr" (taki jakby rasowy pomruk :D). Zaskoczyło mnie to bardzo (ten urwany tłumik), bo w ogóle nie domyśliłem się, że tam jest coś urwane właśnie dlatego, że nic nie było słychać - wisiał sobie tylko na obejmie jako atrapa). Nie wiem ile jeździłem wcześniej z urwanym, ale -mało tego-jeszcze później tydzień tak "kursowałem" i nikt mi nic nie powiedział. Zapytałem diagnostę, jak to możliwe, że nic nie było słychać, to odpowiedział: "a bo Passaty to takie ciche samochody" (sam miał kiedyś B3, więc to na pewno sentyment :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz mój filmik jak chodził tylko z ostatnim tłumikiem, reszta to prosta rura. Dosyć cicho :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności