Skocz do zawartości
olimp510

B6 jak zdemontować panel nawiewu na tył

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zwracam sie z prośbo o instrukcje - jak zdemontować tylny panel z nawiewem(2 kratki) i gniazdkiem 230V z podłokietnika ?

 

jak na zdjęciu :

48f48357ab4044bdmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to robiłem ale dawno a mianowicie w ściągnij popielniczkę na dole potem wykręć śrubki odchyl do góry żeby wyskoczyły z zaczasków oczywiści możesz coś podważyć żeby nie wyrwać a no i bym zapomniał podłokietnik podnieś tak do połowy wtedy najłatwiej wyskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam w tym panelu popielniczki ...

będe próbował wyciągać jakoś te zaślepke i dobrać sie to śrub by to bezpiecznie wydrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmij kolego tą zaślepkę tam gdzie ma miejsce na popielniczkę i tam masz dwie śrubki odkręć i odchyl do siebie wyskoczy z zatrzasków cały panel i będziesz mógł sobie pookładać piórka i nastawić je na swoje miejsce robiłem to parę dni temu bardzo łatwo i prosto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie srubokrętem podwazasz tą zaslepkę co masz zamiast popiołki. Tam masz 2 albo 4 sruby. Juz nie pamietam. Odkręcasz je i delikatnie pociągasz do siebie. Rób wsio delikatnie a dasz radę. U góry od strony podłokietnika są takie zatrzaski. Dasz radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednoducho:

 

file.php?id=296738&mode=view

file.php?id=296739&mode=view

file.php?id=296740&mode=view

file.php?id=296741&mode=view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.

Widac na zdjeciu ze miejsce na srubokrecik jest u gory z boku jednego i drugiego.

STA65744.JPG

 

Na tym widac ze od dolu sa trzy zaczepy i spory skos plastiku wiec od dolu lepiej nie kabinowac bo bedzie latac .

STA65745%7E0.JPG

 

A na tym po obu stronach u gory sie trzyma .

 

Wiec wsadzamy srubokrecik na gorze ,z boku (gorny rog) z obydwu stron celujac w te wyciecie troche do siebie i wyjete.

 

Pozdrawiam.

 

STA65746.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki numer części ma mechanizm

 

zły dział - post w śmietniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A wie ktoś jak powinna być zamontowana sprężynka w osłonie zapalniczki, bo chyba spadła i ta klapka jest luźna, po otwarciu opada?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

A czy mogę prosić o podesłanie zdjęcia otwartej klapki od zapalniczki pod tylnymi nawiewami, tak żeby było widać tą nieszczęsną sprężynkę?

Jeszcze raz z góry dziękuję.

 

Witam.

Czy da się wymontować tą część gdzie znajduje się gniazdo zapalniczki bez demontażu całego panelu nawiewu?

Edytowane przez SlawkoW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy da się wymontować tą część gdzie znajduje się gniazdo zapalniczki bez demontażu całego panelu nawiewu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy da się wymontować tą część gdzie znajduje się gniazdo zapalniczki bez demontażu całego panelu nawiewu?

Nie dasz rady zobacz post 6 ostatnia fotka , śruby od wewnątrz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
śruby od wewnątrz ;)

Dzięki, no cóż trzeba będzie zdemontować cały nawiew:rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak zdemontować " tą klapkę " pod którą jest zapalniczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja zapytam czy jeśli nie posiadam popielniczki to i również zapalniczki z tyłu? Bo po kupnie próbowałem na wszystkie sposoby jakoś otworzyć otwór na zapalniczkę ale mi się to nie udało.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, też wam słabo wieje wichura z tylu? Tak ma być?

 

Ustawie nawiew na maksa i z tylu wieje tak sobie... zastanawiam się czy tak ma być czy powinno normalnie wiać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności