Skocz do zawartości
Utek

VW Passat B4 - lampy przód Dayline chrom/ciemne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zasięgnąć po rade kolegów, ponieważ chce zakupić lampy na przód Dayline, Link ====>http://www.tuning1.com/info,5785 poniewaz to nie jest tani interes mam pytanie, jakie lampki byście mi doradzili albo jakie by pasowały do mojego passata lampy? chromowane czy ciemne ? Moim zdaniem by pasowały ciemne ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już koniecznie chcesz to tylko ciemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki szczegół, jak ich kolor, to kwestia gustu. Ja osobiście wziąłbym chrom. Zastanów się, czy chcesz konkretnie te lampy. Dużo o nich się naczytałem i ciężko o pozytywną opinię. Kiepskie wykonanie, słaba jakość i ponoć świecą do bani. Lepsze są ringi, czyli Angel Eyes. Świecą ponoć lepiej, wykonanie też lepsze od tych, no i są dużo tańsze. Ważne też jest, do czego używasz swojego Passata. Jeśli do jazdy na codzień, to pamiętaj, że te diody nie mają homologacji, jako światła do jazdy dziennej.

 

Ja jeszcze mam czas, ale na chwilę obecną chcę kupić AE. Mam jeszcze jedną prośbę - jak będziesz w Opolu z tymi lampami na aucie - daj znać :) chciałbym zobaczyć takie lampy na aucie. Bez względu na to, na jakie się zdecydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciemne fajniejsze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówcy ciemne ładniejsze, lepiej rzucają się w oczy

Edytowane przez krzysztofek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze w błoto :)

 

PS. Ciemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo o nich się naczytałem i ciężko o pozytywną opinię

Tutaj ci przyznam racje bo tez trochę o nich czytałem i nie są za rewelacyjne, no ale zaś ringi mi sie nie podobają :( Może bym i te ringi kupił gdyby można było albo bym umiał do nich założyć soczewki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lampy są paskudne i jeszce jakość do bani .. Oryginał najlepiej pasuje do B4, zamienił stryjek siekierkę na kijek :eek: oddaj odblaski do renowacji, kup nowe oryginalne szkła i będziesz miał błyszczące się jak psu.. lampy i do tego bardzo dobrze świecące ;) Do tego obrysówki US i juest gites malina.. ale jak uważasz, moim zdaniem te lampy to wieś tuning (bez obrazy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te lampy to wieś tuning (bez obrazy)

dokladnie

nie pasuja one do passka,moim zdaniem to jak zakladanie lamp od golfa 4 do 2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam nowe lampy w passacie :) jeszcze podobają mi się lampki standardowe z czystym szkłem ale one maja inne lustra w środku, ale nie mogę nigdzie takich znaleźć :( widziałem pare kolegów ma takie lampy a do tego mają zamontowane soczewki :) to akurat mi sie bardzo podobało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam nowe lampy w passacie :) jeszcze podobają mi się lampki standardowe z czystym szkłem ale one maja inne lustra w środku, ale nie mogę nigdzie takich znaleźć :( widziałem pare kolegów ma takie lampy a do tego mają zamontowane soczewki :) to akurat mi sie bardzo podobało :)

 

Paru kolegów, to ma oryginalne reflektory z spolerowanym szkłem. Takie "clary" z łądnym odbłyśnikiem + soczewka to wymodziłem chyba tylko ja. A przynajmniej ja się częściowo pochwaliłem efektem.

 

PS. Miałem przez ten weekend zrobić sesje jak to świeci, ale sesji nie będzie, nowe żarniki jeszcze nie dotarły :(

 

Ja wyglądu nie oceniam, bo gust jak gust, ale jestem pewien, że jakość tych świecideł to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy z innej epoki, no chyba że masz super tjunigofego siatexa...

 

Najlepiej sie pomeczyć i własnie dać w polerkę szkła i dołożyć soczewki do oryginalnych lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ci powiem...miałem na swoim pasku silver i black załozone wydaje mi sie ze w tych chromowanych wszystko sie zlewało zostałem przy blakach wiec osobiscie polecam dayline black:)efekt jest fajny ale nie w słoneczny dzien:(pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka ... ;/ dobrze że tego nie kupiłem :) chyba zainwestuje jednak w ANGEL EYES BLACK, ale czy do tego dardy wsadzić soczewki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kazdej lampy da rady:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do kazdej lampy da rady
No ale jak poustawiać te kąty wszystkie zęby to dobrze świeciło? żeby regulacja elektryczna świateł działała(góra dół) może macie jakiś pomysł albo schemacik jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale jak poustawiać te kąty wszystkie zęby to dobrze świeciło? żeby regulacja elektryczna świateł działała(góra dół) może macie jakiś pomysł albo schemacik jak to zrobić ?

Jeśli ci to nie wystarczy, to lepiej się za to nie zabieraj, szkoda popsuć tak drogie reflektory jak In-pro.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60702

 

Najłatwiejsze do przeróbki są oryginalne reflektory, in-pro może być trochę kłopotliwe, ale dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz wiedziec? tyle ze piszesz nie na temat...

bo to temat o lampach do B4 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności