Skocz do zawartości
grzesiek8630

Jak obniżyć spalanie??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maslog
no właśnie ja za chipowałem sobie ten sam silniczek na 140 i mi spadło spalanie o półtora litra
Sorry nie mogę sie powstrzymać.

 

A były w tej bajce smoki???!!!

 

Bo moze to najmocniejszy diesel w Polsce,ba na swiecie który pali 3,2litra i to dla tego że w korkach stoi...

 

Przy takich opowieściach temet nadaje się do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszny jesteś. gdybyś miał tylko jakieś śmieszne 100 koni na taką landarę to byś wiedział że silnik ma co ciągnąć i spalanie musi być duże a teraz problemu nie ma... zresztą co ja będę "znafcom" tłumaczył....

 

PS. nie mówie że zawsze tyle spada, bo jak może zawsze spadać tyle jak wszyscy inni mają normalne silniki tylko ja i pare osób trafiło na taki śmieszny odrętwiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No to widzę, że mam problem. Jeżdzę od tygodni kupionym autem od szwagra, w mieście ledwo schodzę poniżej 9L/100km przy bardzo spokojnej jeździe. Co mam zacząć sprawdzać?Może ktoś poleci kogoś dobrego we Wrocławiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

No to widzę, że mam problem. Jeżdzę od tygodni kupionym autem od szwagra, w mieście ledwo schodzę poniżej 9L/100km przy bardzo spokojnej jeździe. Co mam zacząć sprawdzać?Może ktoś poleci kogoś dobrego we Wrocławiu?

 

zmienić na TDI 90, a tak na serio to nic nie zrobisz bo raczej wszystko masz sprawne. Jak jeździsz po wrocku to tym bardziej się nie dziwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmienić na TDI 90, a tak na serio to nic nie zrobisz bo raczej wszystko masz sprawne. Jak jeździsz po wrocku to tym bardziej się nie dziwie

 

Nie no jasne, w korkach robi się nawet 11-12L ale w miarę płynna jazda po mieście i 9L to chyba jakoś dużo. Ostatnio śmigałęm służbowym Focusem 1,8tdci i przy ostrzejszej jeżdzie nie dobiłem nigdy do 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu byłem posiadaczem saaba 2.0t po wzmocnieniu go e coobciogarage o 50% zaczął mniej palić przy mojej nodze. Jak to tuner nazwał poprzedni program to zrobił pan "Dmucha A Nie Jedzie".

Więc jak to jest? Poprzednio przelewał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności