Skocz do zawartości
  • 0
Jaro882

gdzie dostane ta czesc??

Pytanie

witam!! posiadam Passata B3 sedan i przy remoncie zawieszenia chce wymienic tzw gorne trzymanie amortyzatora tylniego bo widze ze jest tam ubytek gumy tylko nigdzie nie moge tego dostac;/ jak sie ta czesc fachowo nazywa i gdzue moge ja nabyc?? na foto jest to nr 11,12,13,14,

mcpherson.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dałem ciała z tym postem więc kasuję poprzednią treść.

Edytowane przez Pablo1822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Był ty gdzieś na forum taki piękny temat w którym ja i kilku kolegów wywałkowaliśmy wszystko na temat tylnego zawiasa, tylko gdzieś go wcieło a powinien znaleźć sie w Warsztacie....

 

To tak na bank wszystko dostaniesz w ASO ale tam sa ceny z kosmosu.

Element 11 to miseczka odboju, tego sie nie wymienia.

Element 12 to guma łożyskująca miseczki jak dobrze pamiętam, można ja dostać w sklepie motoryzacyjny,

Element 13 to guma górnego mocowania amortyzatora lub guma mocowania sprężyny. Powinno też być w sklepie.

Element 14 to górne mocowanie amortyzatora tego też sie nie wymienia.

 

Możesz sobie druknać ten schemat i wybrać sie z nim do sklepu;)

 

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:45 ----------

Edytowane przez Paradoks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a 15 idzie dostac??

strasznie mi tam cos klupie i po rozebraniu wszystkiego okazalo sie ze mocowanie amortyzatora wewnatrz ma gume i jest ona tzn prawie nie ma jej;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

15 to tulejka nachodząca na miskę odboju i przechodząca przez gumę 12. Tobie chyba chodzi o łożysko czyli to co jest nad 15 a wchodzi do środka górnego mocowania amora czyli elementu 14.

Tak łożysko jest do dostania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności