Skocz do zawartości
kabanosik

Lampka w drzwiach troche innaczej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś przerabiał taki problem.Otóż w przednich drzwiach pasażera przy otwieraniu lampka się zapala,ale otwierając szerzej drzwi lampka gaśnie.Przy zamykaniu zmów się zapala przy małym wychyleniu drzwi. Przetarty gdzieś przewód ? Miał ktoś taki problem ?

Gdzie szukać?Pod tą gumą łączącą bude z drzwiami?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym na przetarte przewody lub nie łączącą kostkę(której nie ma w przednich drzwiach kierowcy:636:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - szukaj w wiązce co idzie ze słupka do drzwi. Ewentualnie będzie trzeba zdjać tapicerkę i zobaczyć, czy wewnątrz wtyczki są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tak mialem u siebie z tylu za kierowcą nawet mi sie nie chcial mi sie zamknac z tylu i zdjąlem tą gumową oslone patrze i kabeli poprostu sie poprzecieraly i to byla przyczyna :) Wiec zajrzyj tam najpierw i oby to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tapicerką drzwi nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości.Popatrze jeszcze na wiązce pod tą gumową osłoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to mi chodzilo pod tą gumą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie pali sie oświetlenie progu w tylnych prawy drzwich. Nie jest wina lampki ani zamka drzwi: oswietlenie wnetrza zapala sie po otwarciu tych drzwi.........co moe byc przyczyna? pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kabel w gumowej harmonijce Ci się złamał,albo lampka ta od progu sie przepaliła? Bo skoro reaguje na otwarte drzwi i lampka sie zapala w aucie to może ta lampka w drzwiach ma winę. Warto sprawdzić czy nie przepalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może kabel w gumowej harmonijce Ci się złamał,albo lampka ta od progu sie przepaliła? Bo skoro reaguje na otwarte drzwi i lampka sie zapala w aucie to może ta lampka w drzwiach ma winę. Warto sprawdzić czy nie przepalona.

 

Poszukiwał bym problemu tak jak doradza krzysiu_123 ewidentnie coś na kablach albo żarówka nic innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji info puszczam.........Tak koledzy kabelek w harmonijce złamany, naprawione ;D. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności